REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

TEMAT Z ŻYCIA WZIĘTY

# piotrek

07.12.2006 23:21

Dlaczego kobiety brzęczą?
Próbuję znaleźć wyjaśnienie od 18 lat i nawet nie jestem w 1/1000 drogi i nigdy nie zrobię kroku naprzód, po prostu nie wiem!!!
Zastanawiam się wielokrotnie, czasami kilka razy na tydzień i nic nie przychodzi mi do głowy. Stare logistyczne zestawienia biorą w łeb, po kilkunastu poprzednich zdarzeniach, po prostu nie wiem.
Nie wierzę w racjonalne wytłumaczenie tego zjawiska, a może kobieta to po prostu szatan w ludzkiej skórze, doprowadzający swoim brzęczeniem człowieka do posunięć zaiste z najczarniejszych z możliwych horrorowych scenariuszy.

# xyz

08.12.2006 10:27

To w uszach Ci brzęczy. Za długo oglądasz TV i jej gwiazdy Beger, Hojarską i Krawczyk. To rzeczywiście może podniecać.

# 123

08.12.2006 14:32

Piotrek
Chyba chodziło Ci oto jak one jęczą.
Ale to chyba temat na inny wpis !!!

REKLAMA

# piotrek

08.12.2006 23:13

czy xyz ma kontakty z kobietami?
być może sam jest kobietą, lub się nią czuje, albo kimś w stylu miriam.
bo normalny, zdrowy mężczyzna wie dokładnie o czym piszę.
zapomniałem, że są jeszcze typki - pantofelki, a dajta takiemu stanowisko, oooooo..........

# 7777777

08.12.2006 23:34

Tak naprawdę nie rozumiem dlaczego 18. Znaczy masz 18 lat, czy osiemnaście lat temu któraś Cię dopuściła?
Może jesteś jeszcze za młody na pojmowanie pewnych rzeczy. Poczekaj jeszcze z 10 lat odpowiedź sama przyjdzie.

# piotrek

09.12.2006 10:08

bo 18 lat jestem z tą samą brzęczącą(1 i ostatnią w mym życiu), bo już nigdy nie wchodziłbym w związek małżeński, co wcale nie oznacza, że mam złą żonę, jest prawie doskonała, tylko te brzęczenie, tak jak u wszystkich kobitek, to jest nie do wytrzymania.
77777777777 nie używaj takich słów jak dopuściła, bo kojarzą mi się tego typu słowa z pokryciem,kopulacją, spółkowaniem, to słowa dla psów, tak piękne i ważne rzeczy mają wiele piekniejszych odnośników. A jak miałem 18 lat( bo myślisz , że właśnie mam), noooooooooo........ życie naprawdę było cudowne.

REKLAMA

 Włodkowski B.

09.12.2006 15:43

Widzę, że temat schodzi na obszary obecnie jedynie obowiązujące w IV RP. W związku z tym proponuję:
1. Niech P. Premier Lepper zabierze głos w ww. sprawie;
2. Niech Komisja Rewizyjna zbada Urząd Dzielnicy Białołęka w aspekcie ostatniej sekxafery. Lepiej dmuchać na zimne. Kto wie...? (Zaznaczam, że niczego nie sugeruję).

# piotrek

09.12.2006 17:29

Bartek, a Ty lubisz sex?

# yyy

10.12.2006 11:48

B.Włodkowski jak zwykle prowokujący ale tym razem to wszedłeś na bardzo śliski temat. Szef twojej organizacji sprawujący urząd przez 12 lat, i zachowujący się czesto jak despotyczny monarcha podjął bardzo dużo decyzji personalnych w tym czasie. Wiele było słychać o powiązaniach rodzinnych pracowników z zarządem ale ponieważ w urzędzie pracują w większości kobiety to jakież to pole do spekulacji p. Bartku (a komisja rewizyjna tylko 5cio osobowa)

REKLAMA

# odkrywca afer

12.12.2006 10:00

Rzeczywiście problem dna jest problemem finansowym. Myślę, że to spisek lekarzy, do którego namówili Gazetę Koszerną, aby nie musieli pracować w Irlandii. Jedyny sposób, aby załatwić tę mafię - kazać zbadać dno /DNA/ u wszystkich członków Samoobrony na koszt Wyborczej. Będzie praca dla lekarzy, upadnie Koszerna, różne pismaki będą przez wiele miesięcy mieć zajęcie, kilka sierot znajdzie swoich ojców, kilka samotnych matek mężów...
Jedynie szkoda zestresowanych dzieci samobroniącej się Anetki K.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024