REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Erneścio

24.07.2023 15:52

Jedna latarnia led za 40.000zł? Nic dziwnego, że w tym kraju nic nie ma, gdy za jedną rzecz wartą w produkcji 1800zł płaci się 100x więcej. Przecież, te cenniki to pod Sąd powinny lecieć, brak słów. Ja wiem, ile kosztują rury aluminiowe, stalowe, ile kosztuje okablowanie, zasilanie i konkretne diody LED dlatego zawsze będę komentował tego typu chore inwestycje tak, jak komentuję. Wyzysk, kant i raz jeszcze kant.
Czy mógłbym jako osoba prywatna wykonać miastu tego typu doświetlenia zapewniające odpowiednią ilość lumenów z gwarancją żywotności na minimum 10 lat za 20.000zł sztuka?
A wiaty przystankowe ... super jakości ... nawet z ładowarkami USB pod szajsfony i ... ładowarkami pod rowerki elektryczne mogę stawiać po 12000zł brutto. Ktoś chętny?
Nikt?
A czemu?
A haaaa, firmy dzieci władzy, kumpli kumpli i rodzinki... w pierwszej kolejności się pasają pewnie.
Szacun...
Czy mógłby ktoś uczciwie zapodać cennik szczegółowy tej latarni z opisem materiałów i dostawców?
40.000zł za 20 metrów stalowych, ocynkowanych rur, wylewki zbrojonej, śrub montażowych, lampy LED, okablowania i zasilacza??? Serio???
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA