REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 Taltos2

17.10.2018 09:44

Delikatna korekta Skarbka jest możliwa, czasem wystarczy o metr przesunąć płoty Wspólnot. Ale trzeba się dogadać z kilkunastoma Wspólnotami, a to łatwe nie będzie - wystarczy przypomnieć opór niektórych, kiedy asfaltowali Skarbka.
PS. Co do pozyskania gruntów pod samą, w dzisiejszym stanie, ulicę - to nie do końca prawda. Moja Wspólnota NIE dostała do tej pory kasy za grunt pod Skarbkiem i na mapach miasta dalej pod ulicą publiczną jest prywatny grunt.

# Meander

17.10.2018 11:22

Obowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego dot. Skarbka z gór zostały uchwalone w http://www.mapa.um.warszawa.pl/mapaApp/dane/Plany/Bialoleka/2.03.pdf i
http://www.mapa.um.warszawa.pl/mapaApp/dane/Plany/Bialoleka/2.15.pdf
A Osiedle Derby zaczęło się budować już w 2002.
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34896,843482.html?disableRedirects=true

# Jolka

17.10.2018 14:13

Panie Jaworski, już Panu kilka dni temu zalecono na tym forum, przy okazji Pańskiej pożałowania godnej postawy w sprawie ulicy Geodezyjnej, byś poszedł Pan precz razem ze swoją koleżanką. Od kilku dni czekamy też na tym forum na Pańskie wyjaśnienia w sprawie parkingu na Płudach, dlaczego nic Pan sensownego w tej sprawie najprawdopodobniej nie zrobiłeś - oczywiście bez odpowiedzi. A teraz kolejną agitką mamisz nas Pan zainteresowaniem Skarbka z Gór, po 12 latach?! Przyzwoitości nie masz Pan za grosz?! Wynoś się Pan precz z władz mojej dzielnicy. I żeby nie było! Razem ze wszystkimi radnymi kończącej się kadencji. Bo wszyscy zawaliliście. Ale Pan z partii która rządziła tyle lat oczywiście w pierwszej kolejności.

REKLAMA

# Kocham Jolkę

18.10.2018 08:45

Jolka kocham Cię. W 100% zgadzam się z tym co napisałaś odnośnie Jaworskiego i pozostałych też.

# Brawo Jola

18.10.2018 09:15

Brawo Pani Jolu, strzał w dziesiątkę.

# mieszkaniec0001

18.10.2018 10:08

Jaworski, a jak twoja sprawa sądowa? Głupio byłoby, gdybyś w czasie kadencji przeniósł się na Ciupagi (do aresztu śledczego). Lepiej zrezygnuj.

REKLAMA

# Januszek

19.10.2018 09:22

Pełna zgoda z Jolka. Ale widzę jeden pozytyw, a mianowicie podpis: "były burmistrz". I oby tak pozostało ;)

# Monika1234

07.06.2019 16:47

Drodzy forumowicze, [b] czy moglibyście mi polecić żłobek dla mojego dziecka na Skarbka z gór lub w okolicach[\b] ? Czy ktoś coś może mi powiedzieć o zlobku na Skarbka Wyspa Skarbów?
Z góry dziękuję za cenne rady
Monika

# NiePanaWyborca

15.01.2023 09:18

Czy za artukuł propagandowy i wyborczy to z moich podatków? Czyli jeśli zagłosuję na Panią A. z miejsca X to i tak zostanie Pan przy ..., bo jest szanowny Pan na pierwszy na liscie? Panu burmistrzowi widać coś z datami się pomieszało, że to niby Kaczyński jest sprawcą osiedla Derby. Szkoda, że nie, bo może byłoby lepiej. Budowa osiedli Derby ruszyła (już prace, a nie projektowanie i pozwolenia) wiosną 2002, a Kaczyński prezydentem Warszawy został w listopadzie 2002.
Jeśli zrobiłby źle dlaczego Pani Prezedynt nie poprawiła?
Kto zrobił szkołę przy Hemara w szczerym polu z dzikami, potem drogi, a międzyczasie kto za grosze przejął nieruchomości pod budowy osiedli po sąsiedzku? Za czyjej kadencji? Ile razy padałi deweloperzy?
To można zwalić na innych, ale z Panem "przyjemność" otarła się o mnie dwa razy: 1) osobiście dorze Pan wygląda, ale na tym skończę pochlepstwa 2) Konkretnie PANA decyzja, nawet nie wynalezcy trzaskowianki: Skarbka z Gór przy targowisku chodnik 80 centymetrów, zamiast poprawić do obowiązujących 200 cm wspólnocie dostało się i na swój koszt naprawiała uszkodzone ogrodzenie przez MIEJSCKI pług śnieżny. Chodnik poprawiono po kilku interwencjach wyżej.
Osoby, które znam, na które był głosował niestety są niżej od Pana i głosując na kogoś z jajami, kogoś kto się sprawca niestyty posiadził bym Pana na stołku, a nie te osoby.
Minęło lat dwadzieścia, czy uda się w końcu sprawić, aby ulica przy targowisku nie była wielką kałużą przy większym deszczu? Do wyborów jeszcze chwila.

REKLAMA

# Maxi e

16.01.2023 17:58

Patodzielnica.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024