REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Emeryt

26.08.2014 12:55

"Małe sklepy nie mogą wymagać specjalnych miejsc parkingowych - potwierdza rzecznik urzędu dzielnicy Mariusz Gruza" - dziwna wypowiedz przecież sklepy są na terenie dzielnicy - płacą podatki p. rzecznik itp. zapomnieli chyba z czyich pieniędzy żyją. Takie postępowanie zagraża rozwojowi gminy i jej mieszkańców. Ja uważam że wszyscy Ci którzy prowadzą działalność gospodarczą na terenie gminy powinni być specjalnie traktowani o nich trzeba dbać. Niech gmina wybuduje nowe parkingi jak dała plamę z planowaniem miejsc parkingowych. Trudno im się doliczyć ile samochodów jest na Bemowie. Przecież z parkowaniem samochodu nawet przy nowych osiedlach to masakra. Kołki , barierki jak by ktoś urzędnikom dopłacał żeby co roku było mniej miejsca dla kierowców.
Dobrze żeby niektórzy zrozumieli że nie każdy ma możliwość korzystania z innej komunikacji niż samochód i nie wynika to z jego nawyków tylko np. ze względów zdrowotnych lub podeszłego wieku, dla młodego to przejście 300m to nic, ale dla starszej osoby to już może być nie wykonalne.

# osg

26.08.2014 14:58

Właściciele sklepów nie mogą sobie uzurpować publicznego parkingu tylko dla klientów, oczywiście głównym powodem ich powstania tutaj jest istnienie lokali usługowych. Jakiekolwiek znaki powinny być usunięte, a właściciele upomnieni przez właściciela terenu.

# TopGAN55

26.08.2014 15:21

Hej prowadzę działalność gospodarczą na Bemowie i mam taki mały odrzytowy samolocik(przywozi wacki do mojego sklepiku).Żądam by dzielnica udostępniła BEZPŁATNIE pas startowy i hangar!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA