REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# ZORRO

27.08.2012 06:06

PRZED WYJAZDEM NA IGRZYSKA ZABRAKŁO ZAWODNIKOWI SKROMNOŚCI. BYŁO ZA DUŻO PROPAGANDY SUKCESU I PRZY OKAZJI LANSU MIEJSKICH DOSTOJNIKÓW. STĄD I PORAŻKA JEST WIĘKSZA

# Antek

27.08.2012 12:55

Zawiódł nadzieje legionowskich dygnitarzy na lansowanie się przy okazji sukcesów sportowych pływaka, a to nic dobrego nie wróży.

# fanka

28.08.2012 21:24

Sport to nie lans! Kto tak myśli gucio wie o sporcie. To, że w małym mieście pojawia się zawodnik, który odnosi sukcesy a przy okazji promuje nasze miasto to chyba nie jest ujma? Wiadomo, że wszyscy oczekują sukcesów a najbardziej sportowiec w tym przypadku nasz pierwszy olimpijczyk ale cóż to tylko sport i czasem długo i dużo trzeba pracować na ten sukces. Ja myślę, że fajnie jest jak przy okazji wyjazdu na tak prestiżowa imprezę jak IO można zaleźć się w gronie rodziny, przyjaciół i włodarzy naszego miasta i coś o tym napisać pokazać zdjęcie mieszkańcom naszego miasta. Myślę, że to nie jest brak skromności ani lansowanie bo to wielkie wydarzenie dla Dawida, trenera, klubu w którym trenuje i oczywiście miasta. To zaszczyt znać takiego człowieka i pływaka jak Dawid bo On swoja pracą i osiągnięciami pokazuje, że sport jest piękny i fascynujący. Gratuluje sukcesów i życzę dalszych sukcesów tak trzymaj Dawid.

REKLAMA

# ewa

29.08.2012 07:14

Szulich nie jest pierwszym olimpijczykiem z Legionowa, o czym jakiś czas temu napisała Gazeta Miejsowa
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe