REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Szkola na Strumykowej

# mama

20.05.2003 12:32

Moje dziecko od wrzesnia zacznie nauke w SP na Strumykowej.
Jest to nasz rejon, wiec nie mialam wyboru. Prosze o opinie na temat tej szkoly, szczegolnie rodzicow, ktorych pociechy juz chodza do tej szkoly. Dzieki i pozdrawiam.

# Angelika

20.05.2003 18:28

Slyszlam niestety zle opinie na temat tej szkoly.Podobno ma bardzo niski poziom nauczania.Z tego co wyczytalam na stronie internetowej: www.gimnazjum.pl, najlepszym gimnazjum na Białołęce jest gimnazjum na ulicy Dziatwy.

# Angelika

20.05.2003 18:33

Przepraszam za pomylke, slyszlam opinie tylko na temat Gimnazjum na ulicy Strumykowej, ale o Szkole Podstawowej nic nie wiem.

REKLAMA

# Mama

08.07.2013 13:26

Jeszcze 2 lata temu miałam dobrą opinię na temat Gimnazjum na Strumykowej -dziś ja zmieniam ,szkoła absolutnie jest nieprzygotowana pod względem dzieci sprawiające problemy zarówno względem nauki ,jak i zachowania .Jeśli dziecko sprawia problemy szybko jest izolowane ,od reszty ,Brak motywacji dla takiego dziecka ,Jeśli chodzi o nauczanie wyróżniane są dzieci które przynoszą sukcesy dla szkoły a nie dla samych siebie ,inne sukcesy związane z zainteresowaniami dziecka nie są brane pod uwagę .Gimnazjum to ciężki okres dla naszych dzieci i dla nas jako rodziców ,w każdej szkole są problemy ,ale po rozmowach z innymi rodzicami Gimnazjum na Strumykowej ma specyficzną metodę rozwiązywania problemów ,Bardzo dużo też słyszałam o tym iż dzieci z przyczyn trudności ,nie przepuszczane są do następnej klasy .Natomiast dużo dobrego słyszałam o Gimnazjum w Choszczówce i Płużnicka .

# tata

10.07.2013 12:44

Szkoła na Strumykowej b. dobra. Polecam.
Gimnazjum to dno. Zastanawiam się, czy nie przenieść syna.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy