REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

szkola na Strumykowej

# mieszkanka

17.01.2003 09:35

czy to prawda ze po feriach bedzie juz czynna nowa szkola na Strumykowej?

# Duśka

17.01.2003 17:21

Niestety, nie. Najnowsze dane inwestora to koniec kwietnia. Czyli, że o uruchomieniu w tym roku szkolnym nie ma co marzyć. Wiem, bo mam dokładne wieści. Z naszej szkoły na Erazma z Zakroczymia miało odejść około 350 dzieci i moje dzieci mogły mieć szansę na kończenie lekcji nie o 17.00 a około 15.00 . Jak widać jest to na razie nierealne. Szkoda, bo wszystkim jest niewygodnie. Tym, którzy muszą dowozić dzieci do naszej szkoły i nam, bo plan lekcji na zmiany i ciasno w szkole (wybudowana na 800 uczniów obsługuje 1400). Duśka

# Corty vel Kurczak

17.01.2003 18:56

ja ze swojej strony polecam gimnazjum przy ul.Płużnickiej 4 - najlepsze w Białołęce!!!

REKLAMA

# pINGWIN

19.01.2003 19:28

NAJLEPSZE JEST GIMNAZJUM NR 3 !!!!!!

# vetilien

19.01.2003 21:15

Mieszkam na Strumykowej, tuż koło budowanej podstawówki. Też bym chętnie zobaczyła, że po feriach tam będzie przeniesiona szkoła, gdyż uczę się w gimnazjum nr 3 i trzy razy w tygodniu kończę lekcje o 18.05. Bogu dzięki, że mieszkam blisko, nie tracę cennego czasu...

# aa

18.02.2003 17:08

Kiedyś było 1000 szkół na 1000-lecie. Oddawano szkoły przed terminem. Totalizator Sportowy budował obiekty sportowe.
A teraz. Nie ma kasy na gimnazjum, opóźnia się oddanie SP na Strumykowej, o szkole średniej chyba przyjdzie nam zapomnieć.
A gdzie kino, teatr i aquapark??? W Porcie Żerań???
Oj, źle było za "komuny", bardzo źle!!!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break