REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

szkola na Strumykowej

# mieszkanka

17.01.2003 09:35

czy to prawda ze po feriach bedzie juz czynna nowa szkola na Strumykowej?

# Duśka

17.01.2003 17:21

Niestety, nie. Najnowsze dane inwestora to koniec kwietnia. Czyli, że o uruchomieniu w tym roku szkolnym nie ma co marzyć. Wiem, bo mam dokładne wieści. Z naszej szkoły na Erazma z Zakroczymia miało odejść około 350 dzieci i moje dzieci mogły mieć szansę na kończenie lekcji nie o 17.00 a około 15.00 . Jak widać jest to na razie nierealne. Szkoda, bo wszystkim jest niewygodnie. Tym, którzy muszą dowozić dzieci do naszej szkoły i nam, bo plan lekcji na zmiany i ciasno w szkole (wybudowana na 800 uczniów obsługuje 1400). Duśka

# Corty vel Kurczak

17.01.2003 18:56

ja ze swojej strony polecam gimnazjum przy ul.Płużnickiej 4 - najlepsze w Białołęce!!!

REKLAMA

# pINGWIN

19.01.2003 19:28

NAJLEPSZE JEST GIMNAZJUM NR 3 !!!!!!

# vetilien

19.01.2003 21:15

Mieszkam na Strumykowej, tuż koło budowanej podstawówki. Też bym chętnie zobaczyła, że po feriach tam będzie przeniesiona szkoła, gdyż uczę się w gimnazjum nr 3 i trzy razy w tygodniu kończę lekcje o 18.05. Bogu dzięki, że mieszkam blisko, nie tracę cennego czasu...

# aa

18.02.2003 17:08

Kiedyś było 1000 szkół na 1000-lecie. Oddawano szkoły przed terminem. Totalizator Sportowy budował obiekty sportowe.
A teraz. Nie ma kasy na gimnazjum, opóźnia się oddanie SP na Strumykowej, o szkole średniej chyba przyjdzie nam zapomnieć.
A gdzie kino, teatr i aquapark??? W Porcie Żerań???
Oj, źle było za "komuny", bardzo źle!!!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe