REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ferie

# Duśka

23.01.2003 12:32

Gdzie wyjężdżacie na ferie?

# likierek

23.01.2003 14:19

w gory na narty :)

# pola

23.01.2003 16:14

A ja w tym roku zostaję na Riwierze Białołęckiej.

REKLAMA

# Rudal

23.01.2003 17:11

Ja też zostaje w domu, ale w tym roku bedę starał się jakoś zorganizować czas w sposób przemyślany, żebym się zbytnio nie nudził.Pozdrawiam.

 m0n1ka

23.01.2003 22:03

Ferie? A co to takiego? :)

# Basia

24.01.2003 09:36

Ja też niestety nie mam już ferii :(

REKLAMA

# Jarek

25.01.2003 12:44

Mam pomysł na feryjną nudę!!!
Przyjdźcie w sobotę 1 lutego o godzinie 9.30 do GOS-u przy Światowida 56a.
Zabierzcie sprzęt do ping-ponga i koniecznie buty sporowe. Od 10-do 14 będziecie mieli okazję pograć o nagrody.
Dzieciaki mają swój turniej w piątek 31 stycznia, te same godziny. Obowiązuje strój i buty sporowe. Dla rodziców otwarty będzie balkon.
Nagrody rozdamy w niedzielę o 16.
Zapraszam.
Jarek

# historyk

26.01.2003 19:15

A czy mogą być buty sportowe dżinsy i podkoszulka (ostatni strójsportowy miałem na pierwszych latach studiów a to już dekada) ?

# Jarek

27.01.2003 17:26

Historyku!!! Możesz grać w garniturze lub we fraku

REKLAMA

# Jarek

08.02.2003 10:09

Dlaczego nie przyszedłeś na turniej Krzysztofie? Zabawa była wyśmienita, nagrody rozdane. Wszyscy pytali na zakończenie kiedy następny turniej tenisowy.
Tego jeszcze nie wiem.
Za to wiem, że w marcu/kwietniu zorganizuję turniej (też sportowy) ale w innej dyscyplinie. Jarek

# historyk

08.02.2003 13:11

Sprawy rodzinne i konieczność wyrobienia się z pilnym zajęciem w pracy- wziąłem robotę na weekend, pracowałem długo w nocy i w sobotę wstałem o 13 i byłem delikatnie mówiąc nieprzytomny. W ogóle mam dość tej zimy 9ciągle chce mi się spać)- może zorganizujmy się wiosną na jakiś rajd rowerowy, albo rozegrajmy mecz piłkarski- np. rady rady rodziców kontra rady osiedla.
Pozdrawiam
Krzysiek

# Jarek

18.02.2003 16:34

Bardzo chętnie Krzysiu. Mam jeszcze w zanadrzu trochę pomysłów, które przy odrobinie dobrej woli można będzie zrealizować. Jarek

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA