REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Mariusz Falkiewicz

29.02.2012 11:30

Czy te plany są aktualne? Nie mogę znaleźć adekwatnych do takich inwestycji kwot w budżecie dzielnicy.

# tutejszy

29.02.2012 14:41

nikt z niczego nie zrezygnował. przetarg na budowę szkoły przy ordonówny bedzie ogłoszony na przełomie marca i kwietnia, a na budowe przy głębockiej jesienia br. kasy wystarczy na wszystkie inwestycje oswiatowe

# totus

29.02.2012 15:58

tutejszy - tak kasy na te szkoły starczy jak na tramwaj na Tarchomin. Widać, że jesteś urzędasem albo radnym tj też urzędasem . Powiedzcie, że NIE MA pieniędzy i będzie uczciwie .

REKLAMA

# tutejszy

02.03.2012 08:20

totus, nie ma to, jak sprawdzic, zanim cos sie napisze. Na ostatniej sesji Rady Warszawy dolozono do tych szkol ok.20 mln. zl. Uchwala do wgladu w internecie.

 waldek_roszak

02.03.2012 14:24, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 02.03.2012 14:25

Potwierdzam, nic się nie zmieniło - szkoły będą, jak zaplanowano.
Pozdrowienia
Waldek Roszak
radny dzielnicy Białoołęka

# ciekawska

03.03.2012 20:37

Waldemarze Roszaku !Mam pełne przekonanie ze chcesz zaistnieć w tej kadencji.Nie wiem czy jesteś członkiem komisji oświatowej .Natomiast podpisując się pod hasłem szkoły że będą - udziel nam informacji :jakiej wielkości są te działki , dla ilu uczniów przeznaczone są te szkoły . Przy Ordonki jak mówią w mieście to możesz kozy przeganiać . Wybudujesz szkołę laboratorium a koszty utrzymania zjedzą idee . Jest przecież chyba na Ceramicznej duża działka gdzie można wybudować podstawówkę wraz z gimnaziuma a tamtą działkę sprzedać . Czy nigdy nie zwracacie uwagi na biurokrację . Ilu to trzeba pracowników zabezpieczających funkcjonowanie szkoły i skąd pieniądze ? Spróbuj nam to wyjaśnić .

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy