REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

szkoła językowa dla młodzieży

# jovi

25.01.2017 21:47

jakie szkoły językowe polecacie?? Szukam czegoś dla córki gimnazjalistki, korepetycje się nam nie sprawdziły więc pomyśleliśmy o zajęciach w grupie, znacie szkoły z podejściem??

# Birek

29.01.2017 13:59

a widziałaś ofertę Pi School? moim zdanim jest to dobra szkoła, chodziłam tam sama i bardzo mi zajęcia odpowiadały. grupy są dobrze dobrane, lektorzy ciekawie prowadzą zajęcia. jest na plus!

 monika.s

30.01.2017 11:25

Tez szukam czegoś dla młodszej siostry ;)

REKLAMA

# Melenka

12.04.2017 22:38

Korepetycje z angielskiego stały się bardzo popularne i właśnie jestem na etapie poszukiwania najlepszego miejsca, gdzie można je pobierać... Czy ktoś można zna i może coś powiedzieć o http://edun.pl/ Interesuje mnie przede wszystkim kompleksowe przygotowaie do matury - tak aby zdać jak najlepiej i dostać sie na studia.

# Pattis

23.04.2017 22:36

ja chodziłam do Pi School i bardzo mi pasowały te zajęcia - dużo wiedzy, fajnie prowadzone i ciekawie! na prawde chodziłam tam z przyjemnością!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA