REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Szkoła dla Naszych dzieci

# Mama

15.08.2018 20:56

Szanowni Państwo!
Szkoła do której zapisaliśmy nasze dzieci Na Skraju Argonaut została zlikwidowana w ostatnich dniach, rodzice dostali jedynie maila ze bardzo przykro dyrekcji i to dwa tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego :(!!! Czy możecie Kochani polecić szkole dla Naszych Maluchów? Naprawdę nie wiemy co teraz mamy zrobić :(

 LukashSavitsky

16.08.2018 10:10

Są dobrzy nauczyciele, dlaczego potrzebujesz szkoły?

# gideon5454

16.08.2018 10:10

Są dobrzy nauczyciele, dlaczego potrzebujesz szkoły? Oto sprawdzony nauczyciel Korepetytor z matematyki Warszawa. Możesz zapytać ich, powiedzą ci liczbę innych nauczycieli\

REKLAMA

 LukashSavitsky

16.08.2018 10:12

Korepetytor z matematyki Warszawa

# gideon5454

16.08.2018 10:12

)))))

# gideon5454

16.08.2018 10:13

)))

REKLAMA

 natanka

03.09.2018 21:48

Trzeba dobrze wybrać szkołę, osobiście uważam że to pierwszy i najważniejszy krok w edukacji naszych dzieci . Dlatego na przyklad ja osobiście postanowiłam zapisać dziecko do szkoły prywatnej, w Warszawie nie daleko mnie jest szkoła Te Vizja. Według mnie z placówek dostępnych tutaj, prywatnych ta szkoła się naprawdę wyróżnia. Mówię tu o podejściu do uczniów, wspaniałej kadrze dydaktycznej. To że mają świetnie wyposażone sale, pracownie i dużą wagę przykładają do aktywizaji sportowej dzieci.

# Saletron

03.09.2018 22:39

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# Genewa

09.10.2018 22:56

Od 1 września 2018 r. obowiązuje nowe prawo oświatowe i to pewnie z tego powodu została zamknięta szkoła. Jako rodzice powinniśmy poznać nowe zasady funkcjonowania dzieci w szkole. Można to podejrzeć na portalu epedagogika.pl https://epedagogika.pl

REKLAMA

# Genewa32

09.10.2018 22:57

Od 1 września 2018 r. obowiązuje nowe prawo oświatowe i to pewnie z tego powodu została zamknięta szkoła. Jako rodzice powinniśmy poznać nowe zasady funkcjonowania dzieci w szkole. Można to podejrzeć na portalu epedagogika.pl https://epedagogika.pl

# Genewa322

09.10.2018 22:58

Od 1 września 2018 r. obowiązuje nowe prawo oświatowe i to pewnie z tego powodu została zamknięta szkoła. Jako rodzice powinniśmy poznać nowe zasady funkcjonowania dzieci w szkole. Można to podejrzeć na portalu epedagogika.pl https://epedagogika.pl

# Ged

09.10.2018 23:00

Od 1 września 2018 r. obowiązuje nowe prawo oświatowe i to pewnie z tego powodu została zamknięta szkoła. Jako rodzice powinniśmy poznać nowe zasady funkcjonowania dzieci w szkole. Można to podejrzeć na portalu epedagogika.pl https://epedagogika.pl

REKLAMA

# PaulaGroni

27.11.2018 11:20

A ja z kolei posłałam dziecko do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 49 przy ul. Bacha. Klasy sa kameralne, licza po 18 osób. Bardzo wysoki poziom nauczania. I tutaj nauczyciel jest dla ucznia a nie na odwrót.

# TamaraN

28.04.2019 09:17

Potwierdzam, to co napisała osoba powyżej. Bardzo dobra szkoła. Sama tutaj chodziłam, potem jeszcze do Niepublicznego Liceum nr 6 przy ul. bacha.

 Robespierre

30.06.2019 14:04, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 30.06.2019 14:38

Szukam szkoły, która ma na wyposażeniu pracownię do nauki języków w takiej formie - http://pracowniaterminalowa.pl/. Czy ktoś może podać jakiś przykład?

REKLAMA

# Nauczyciel Argonaut

09.09.2019 13:29

Eduventura szkoła prywatna przedszkole liceum. Uwaga Drodzy Rodzice! Kolejny nibyszkola na potrzeby zarabiania i prania pieniędzy! Zanim poslecie tam dzieci poczytajcie o szkole Argonaut, ktora została w tym samym miejscu zamknięta rok temu na 2 tygodnie przed rozpoczęciem roku szkolnego! Przeczytajcie opinie z ostatni ch kilku lat na temat szkoły Argonaut, oszukani rodzice, zwalniani nauczyciele, niewyplacone pensje, kobiety w ciąży bezprawnie zwalniane, wieloletnie sprawy w sądzie pracy!

# non_nocere

13.09.2019 16:30

Nie wolno oceniać instytucji na podstawie tego, że zajmuje ten sam budynek, który zajmowała inna instytucja, która nie miała dobrych opinii. Nową szkołę tworzą, zarządzają nią i pracują w niej zupełnie nowi ludzie, którzy nie mają nic wspólnego z historią tego budynku.

# doświadczony rodzic

28.09.2019 14:37

słuchajcie chciałem polecić wszystkim szkołę prywatną EDISON znajdującą się na warszawskim Wilanowie na ul. Królewicza Jakuba 69 świetna kadra szkoleniowa szkoła nastawiona na potrzeby ucznia moje dzieci z uśmiechem na ustach idą tam na zajęcia

# prywatna szkoła

28.09.2019 16:17

Witam chciałem pochwalić się prywatną szkołą mojego dziecka jest to szkoła Edison na ul. Królewicza Jakuba 69 mój syn jest zadowolony z przeprowadzanych zająć jest to szkoła godna polecenia i mają wspaniały autobus :)

# rodzic z sąsiedztwa

29.09.2019 19:17

Witam chcę się podzielić swoją opinią na temat prywatnej szkoły na Warszawskim Wilanowie ul. Królewicz Jakuba 69 Szkoła ta nazywa się EDISON świetna kadra potrafiąca współpracować z uczniami. Moje dzieci wręcz rano wyrywają się do tej szkoły. Daje jej mocną 5+

# Opiekuńcza mama

29.09.2019 20:01

Polecam szkołę Edison na Wilanowie. Doświadczenie i przyjazna atmosfera. Od lat uczęszczają tam moje dzieci i jestem bardzo zadowolona.

 tata na medal

29.09.2019 20:18

świetna szkoła niesamowite miejsce dla naszych pociech to szkoła EDISON na ul. Królewicza Jakuba szkoła na 6

# Amelka

17.03.2020 10:12

moje dzieci chodzą do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie. Generalnie szkoła bardzo jest bardzo fajna, dobra kadra, fajnie zorganizowane zajęcia. Szczerze mowiąc jestem zadowolona, że moje dzieciaki tam chodzą.

# Biza

18.08.2020 20:16

no ja wlasnie posłałam moje dzieci także do szkoły w Wilanowie im wiktorii wiedeńskiej i jestem mega zadowolona. na prawdę fajnie się uczą, są zadowolone i widzę ze nauka przychodzi im dość łatwo !

# Sixy

21.11.2020 17:00

dokładnie - szkoła w Wilanowie jest na prawdę super. moje dzieciaki tam chodza i widzę ze to był doskonały wybór!

# Restolka

26.01.2021 19:59

Szkoła jest doskonała! moja dzieci tam chodzą i bardzo dobrze sobie radzą! jestem z nich bardzo zadowolona

# gosc92

13.04.2021 12:05

polecam zajęcia www.kopalniafutbolu.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break