REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Szkoła dla dzieci

# PaulinkaJ

31.08.2016 19:41

Jaka waszym zdaniem jest najlepsza szkoła dla waszego dziecka? Teraz wybór szkół jest bardzo duży, dlatego zastanawiam się jaka szkoła dla mojego dziecka będzie najlepsza. Niedługo będzie szła do szkoły podstawowej i tak zastanawiam sie jaka będzie najlepsza.

# Dżoana5

22.09.2016 14:34

A czy ktoś słyszał o http://www.libratus.edu.pl/? Podobno doskonała na emigracji :)

 Janek3773

07.10.2016 12:44

Przy szkole w której się uczę educatio.edu.pl jest prywatna podstawówka - słyszałem dobre opinie. Spróbuj tam?

REKLAMA

# ....

07.10.2016 14:10

#PaulinkaJ napisał(a) 31.08.2016 19:41
Jaka waszym zdaniem jest najlepsza szkoła dla waszego dziecka? Teraz wybór szkół jest bardzo duży, dlatego zastanawiam się jaka szkoła dla mojego dziecka będzie najlepsza. Niedługo będzie szła do szkoły podstawowej i tak zastanawiam sie jaka będzie najlepsza.
Prywatna z czesnym 1500 zł/mc, 4 języki obce, konno, pianino, basen, golf i savoir-vivre gratis.

# laurka

29.03.2017 18:55

Moje dzieci chodzą do Szkoły Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie , na Wilanowie. Jest to szkoła prowadzona przez Fundację Varsovia. Dużo fajnych rzeczy się tam dzieje, dużo zajęć, wycieczek - dzieci lubią taką aktywność. No i też wysoki poziom tam jest, dzieci z tej szkoły naprawdę dobre wyniki osiągają na teście po 3 czy 6 klasie. Moje szkraby dopiero 1kl i 2kl ale też dobrze im idzie ;)

 Darcyk

20.04.2017 21:09

Moja siostra szuka dobrego liceum w Warszawie dla swojego syna. Marzy mu się, że kiedyś zostanie lekarzem. Znajomi polecają szkołę:http://www.lifeskills.pl/ . Ja sam nie mam dzieci w tym wieku ani rozeznania, ale słyszałem, że to dobra szkoła, kształcąca w dwóch kierunkach: dla przyszłych liderów i dla kandydatów na uczelnie medyczne. Czy to faktycznie tak dobra szkoła jak mówią?

REKLAMA

 urszula

27.04.2017 12:23

My myślimy o szkole podstawowej prywatnej językowej. Jeżeli szukacie do szkół podręczników to zobaczcie http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Znajdziecie podręczniki do wszystkich przedmiotów, oraz i inne pomoce szkolne. To bardzo dobrze zaopatrzona księgarnia i w dodatku z niskimi cenami.

# Beata24

18.05.2017 15:32

Muzyczna! Moja Asia dostała sie do Muzofilii i jestem pod ogromnym wrazeniem poziomu tej szkoly, to zupelnie inny wymiar nauczania. Mlodszy syn tez bedzie skladal tam dokumenty.

# Alina35

29.05.2017 19:23

Na ul. Kolegiackiej 1 na Wilanowie jest dobra podstawówka, im. Wiktorii Wiedeńskiej. Jest to prywatna podstawówka, prowadzona przez Fundację Varsovia. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z oceń dzieci no i traktowanie w tej szkole jest fajne, sprawiedliwe oceny, podchodzi sie do dzieci indywidualnie, ogolnie dobrze.

REKLAMA

# JuliaMazurek

30.08.2017 19:20

Potwierdzam! Szkoła niepubliczna przy ul. Kolegiackiej 1 jest najlepsza!!!! Syn skończył w czerwcu 4 klasą z wyróżnieniem! :) Wysoki poziom, wielu laureatów konkursów, naprawdę dobra szkoła :)

# Every

24.12.2017 08:14

no szczerze mówiąc moje dzieci chodzą do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej i widzę ze im to sprawia przyjemność. Ja jestem spokojna bo widzę ze to był dobry wybór. Z przyjemnością tam chodzą i uczą się....także nic więcej nie trzeba!:)

# Pusta Ewelina

24.12.2017 10:11

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

REKLAMA

 adrianna890

12.06.2018 10:06

Co myślicie o szkole, która jest wyposażona w nowoczesny sprzęt od http://www.optimised-university.eu/, który sprawia że edukacja jest bardziej interaktywna? Czy w podstawówkach jest to dobry pomysł czy lepiej zaczynać dopiero z takim wyposażeniem od gimnazjum?

# syfff reklama

12.06.2018 15:07

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona

# Cynna

11.05.2020 17:35

moje dzieciaki chodzą do szkoły im Witkorii Wiedeńskiej i osobiście to ja jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Edukacja taka jak powinna być - pełna informacji i uważności! polecam

REKLAMA

# Settix

21.11.2020 17:03

tak, szkoła jest na prawdę fajna i dobrze zorganizowana, serio cieszę się bardzo że moje dzieciaki tam trafiły! jestem zadowolona bo widzę ze dobrze się uczą!

# jjmm

11.05.2021 16:38

Darcyk napisał 20.04.2017 21:09
Moja siostra szuka dobrego liceum w Warszawie dla swojego syna. Marzy mu się, że kiedyś zostanie lekarzem. Znajomi polecają szkołę:http://www.lifeskills.pl/ . Ja sam nie mam dzieci w tym wieku ani rozeznania, ale słyszałem, że to dobra szkoła, kształcąca w dwóch kierunkach: dla przyszłych liderów i dla kandydatów na uczelnie medyczne. Czy to faktycznie tak dobra szkoła jak mówią?

Nie, to nie jest dobra szkoła. Dba się o uczniów w pierwszych klasach, zakładając, że jeśli nie odejdą po roku, to zmniejszy się szanse, że zrezygnują. Zwykle jest tak, że dobre opinie o szkole mają uczniowie klas pierwszych, pozostali już nie. Tworzy się przed rodzicami ambitne wizje. Rodzice po pewnym czasie też orientują się, w czym są. Szkoła dla przyszłych liderów? Ten kierunek przedsiębiorczości tam właściwie praktycznie nie istnieje.

# kuciak

30.05.2021 20:07

Uważajcie dziś, gdzie posyłacie dzieci, żebyście potem sami nie musieli ich nauczać. Ja wam powiem, że to jest istna masakra. Dlatego też mocno mi zależy na tym, żeby poszukać odpowiedniego miejsca do nauki dla dziecka. Sama nie chcę potem, jak moja koleżanka, korzystać z takich http://gim1.swiebodzin.pl/ miejsc i douczać dziecko w domu. To, moim zdaniem jest bez sensu.

REKLAMA

# Mirabella

06.10.2021 19:53

Moja córka chodzi do siódmej klasy w niepublicznej szkole podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej w Wilanowie która tez mocno polecamy! Uwielbia szkole i nauczycieli, szczególnie panią od języka niemieckiego :) Dyrekcja i nauczyciele super kompetentni oraz mili, przez te wszystkie lata nie mieliśmy żadnego problemu. Poziom nauczania jest wysoki. Dodatkowym autem jest bajeczna lokalizacja :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break