REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Szkoda psa.

# Historyk-wyjątkowo

18.05.2003 13:44

Dzisiaj odszedł Kuba, od kilku miesięcy poważnie chorował, miał prawie 17 lat, więć w sumie było do przewidzenia. Nie mogę nawet powiedzieć,że darzyłem go takim uczuciem jak Bluma (bernejczyka, który odszedł 2 lata temu), czy naszą kotkę Figę (wzięliśmy ją z tzw. piwnicy, mieliśmy rok, przez pól roku leczyliśmy- weterynarze ją chyba za późno zdiagnozowali), był przede wzystkim dzielnym, odważnym psem (na niektórych łydkach ślady tego pozostaną na długo). Oddany właścicielom, ale bez przymilności. Miał kilka umiejętności, których nie rozumiałem, umia wchodzić do szafy, tak,że była potem zamknięta lubił oglądać filmy (zwłaszcza zmienników Bareji), potrafił uciec w największy mróz i śnieg (nie było go ponad 24 h i po daremnych poszukiwaniach zaczynaliśmy go opłakiwać), a on jakgdyby nić pojawiał się przed furtką i szczekał by go wpuścić. Niewątpliwie jego wadą była chrobliwa niechęć do kotów.

# Duśka

18.05.2003 16:57

Współczuję Ci, 14 maja minęło dokładnie 10 lat jak pożegnałam się ze swoim 15 letnim Lobeczkiem. To jakby wczoraj. Duśka

# Piotrek z Odkrytej

18.05.2003 21:28

Przyjaciół zawsze szkoda, gdy dokądś odchodzą.

REKLAMA

# Dorota od Michasia

18.05.2003 22:04

To rzeczywiście przykre, tracić tak oddanych przyjaciół. Ja już pożegnałam się ze wszystkimi "panieńskimi" psiakami, i choć w dwóch przypadkach na trzy, ich śmierć była do przewidzenia (wiek, choroby), to i tak trudno się z tym pogodzić.

# Vladymir

18.05.2003 23:12

a ja w nieutulonym żalu pożegnałem Necika, owczarka niemieckiego, który przeżył 11 lat i odszedł na trzy miesiace przed moim ślubem, a był to pies wyjątkowy: nie tylko pogryzł moją żonę, zanim wiedziała, że nią będzie, ale też patrol WSW który przyszedł siłą wcielić mnie do armii... A bylo to 5 lat temu...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy