REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Sześć szkół

# Marek W

09.09.2010 08:52

Pan burmistrz Kaznowski był łaskaw na wczorajszej mszy w Płudach (tzw. Dożynki) ogłosić zebranym, że na Białołęce aktualnie jest budowanych sześć nowych szkół. Jakiś mało spostrzegawczy jestem - gdzie te szkoły są budowane?

# bwradny

09.09.2010 10:56

po prostu ze względu na brak sukcesów w tej materii i w sytuacji, kiedy za rok do podstawówek przybędzie ponad 2500 dzieci, a od 2013 3500 kolejnych (i to jest dramat) i należałoby budować w tej chwili 4 nowe szkoły, mydli się oczy cyfrą 6. A cyfra ta to wcale nie nowe inwestycje, ale rozbudowa szkół.
Tymczasem w WPI zapisane są 2 nowe szkoły (do roku 2015) - Ceramiczna i Winnica, ale już burmistrzowie powiedzieli, że miasto planuje cięcie wydatków i nawet ten plan minimum stoi pod wielkim znakiem zapytania. Powtarzam, że nawet owe 2 szkoły to o 2 za mało w stosunku do potrzeb.

# niko

09.09.2010 19:00

Wszystko wiedzący Bartku !
Niby jesteś w komisji oświaty a kiep jesteś Waść.
Może Kaznowski się przejęzyczył.Wszak to kampania. Może często wprowadza Cię w błąd robiąc na Tobie doświadczenia. Budowane to :Kobiałka, Berensona a przebudowywana to Juranda. Razem trzy.
Trzy brakują ale do 2014/2015r.Ja mam pewność żę znajdą się środki.Bez paniki która dla Ciebie jest siostrą.Zwolnij chłopie.
Ponadto pamiętaj że w kościele nie jeden się pomylił (gdzie zatem sprawiedliwość -czy w nierychliwości ?0.

REKLAMA

# bwradny

09.09.2010 21:38

Ani się nie przejęzyczył, ani nie robi na mnie doświadczeń. To raczej PO robi jedno wielkie doświadczenie na Białołęce i jej mieszkańcach tolerując na stanowisku burmistrza tego człowieka. Rozbudowa, przebudowa... jak zwał, tak zwał. Jaki efekt - wszyscy wiemy. Cyfra 6 wynika z faktu, że do hasła inwestycje oświatowe Kaznowski podpina i żłobek, i zespół przy Ostródzkiej, liczony chyba x2 albo 3...
Nie o to chodzi. Faktem jest, że zarząd zdał sobie sprawę z wagi problemu,. o którym każdy rozsądnie myślący człowiek wiedział od dawna. Chociaż jestem kiep, to wielokrotnie na kom. oświaty podnosiłem ten problem. Na co autentyczny kiep - vice Andrzej Wielka Głowa skutecznie wycinał inwestycje oświatowe na Białołęce i zapewniał, pokazując kolorowe wykresy obejmujące najbliższe 50 lat, że sytuacja jest opanowana. Opanowane to oni mają jedynie socjotechniki. Pozdrawiam :)

# Info

09.09.2010 22:15

www.naszabialoleka.pl/

# marina

11.09.2010 00:18

Może w dalszym ciągu i w tych wyborach poprzecie Opolskiego? Jeśli tak, to gratuluję

REKLAMA

# bwradny

11.09.2010 21:23

Ja myślę, że kogo jak kogo , ale Opolskiego rozliczą wyborcy. Jeżeli nie - to stracę wiarę w ludzi

# kos

13.09.2010 20:24

Wborcy to zobaczysz że rozliczą go pozytywnie bo i wiele zrobił co i przy Twojej złośliwości nie da się ukryć.Sukcesy oświaty -a takie są związane są z jego nazwiskiem. Gdzie była na początku kadencji oświata białołęcka a gdzie jest teraz -zastanów się i bądż sprawiedliwy.Tylko tyle.
Trochę tkwię w oświacie i nie słyszałam by proponował likwidacje inwestycji oświatowych.
Moim zdaniem ma wiele sukcesów które nie mają właściwych w odniesieniu do innych promocji.

# bwradny

13.09.2010 21:56

Ciekawe, czy te posty pisze sam p. Opolski (gramatyka co nieco nasuwa... a i wojskowe, władcze zadęcie podpowiada...), czy robią to (jak dotychczas) jego sekretarki - naczelnicy podległych wydziałów?
Czy ktoś mógłby wymienić 1 sukces p. O. oprócz osławionej akcji rugowania byłych nauczycieli ze szkolnych mieszkań (akcja skądinąd bardzo sensowna, tyle, że nieudana - pomieszczenie stoją puste, nic się z nimi nie robi, a dopóki byli w nich lokatorzy, placówka otrzymywała dodatkowe pieniądze; ciekawe, czy remont nieogrzewanych pustostanów będzie tańszy?)
A wyborcy? Obecnie są przede wszystkim niewolnikami ordynacji. Jeśli p. O. będzie miał jedynkę, a PO nie uzyska większości, białołęcka oświata może przygotować się na kolejne 4 efektowne lata. W tej sytuacji dyr. Gęsinie dedykuję z głębi serca płynące: "Deszcze niespokojne..."

REKLAMA

# zakorkowany

13.09.2010 22:32

Bełkot faktycznie zbliżony do Opolskiego. wiele treści, zero sensu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024