REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Targówek

REKLAMA

# andzrej

03.12.2020 15:36

Popieram inicjatywę osoby, która dostarczyła to co piesek zostawił jego właścicielowi.
To, że ludzie nie biorą odpowiedzialności za swoje zwierzątko to standard. Piętnować, i tyle. A to że straż miejska nie robi swojej pracy i szukają wymówek by nie pracować to co innego; kasę co miesiąc brać i nic nie robić fajna sprawa.... tak się pracuje na państwówce.

# Hau!

03.12.2020 19:07

Właściciel pieska, zamiast ośmieszać się wypisując płaczliwe skargi na Pejs Zbuku, powinien się cieszyć że aktywista (nie wiadomo dlaczego przez redaktora złośliwie przezwany samozwańczym szeryfem) nie wysmarował mu jeszcze klamki tym ładunkiem. Zaś panie Patrycja i Anna mogłyby tę g*wnoburzę zakończyć, wycierając do czyta klamkę, skoro tak współczują psiarczykowi. A jakby co, to też mam psa...

# Justa

03.12.2020 21:44

Ciekawe kto to teraz posprząta, właściciel psa czy niczemu winny dozorca...

REKLAMA

# xxx

04.12.2020 01:28

Skoro SM nie może ukarać mandatem na prywatnym terenie, to włąściciel psa może czuć się bezkarny i takie działanie było jedyną możliwością nakłonienia go do sprzątania po swoim psie. Nie podejrzewam że komuś chciało się babrać w odchodach czyjegoś psa z nudów. Myślę że był to wyraz desperacji spowodowanej wielokrotnym zachowaniem typu "pies, to sra i co mi pan zrobi?"

# Warszawa

04.12.2020 14:35

Ja mieszkam na Rembielinskiej 2 na klatce codziennie jest pelno kup psich wytartych z butow albo w wycieraczki albo w chodniczki i schodach wejsciowych niestety wspolnota na to nie reaguje.
Malo tego jest zakaz palenia na klatkach tu dzieje sie to nagminnie

# Balcerkowa

04.12.2020 19:09

Trochę pobocznie, ale temat ten sam. Chamstwo. Mieszkańcy mego bloku /Chodecka/ wyrzucają śmieci oknem. Puszki po rybkach, słoiki, pojemniczki po kulkach do toalety, a nawet podpaski. Próbuję znaźć sposób, by namierzyć delikwenta i wysypać mu te nieczystości na wycieraczkę. Jakieś sugestie?

REKLAMA

# Marian

05.12.2020 17:28

Brawo, świetna robota.
Chama psiarza trzeba krotko za mordę.

# Sąsiad

06.12.2020 09:30

Proponuję Balcerkowej zainstalować kamerkę, kosztuje grosze.
Odnośnie Rembielińskiej 20 to akurat zarządca budynku jest ślepy albo nie chce widzieć nieprawidłowości min. Zdewastowanego znaku zakazu zatrzymywania dla aut między Rembielińską 20, a Wyszogrodzką 1, a droga należy do wspólnoty. Co to za wspólnota, która nie potrafi zadbać o to by mieć normalny dojazd do garażu, a nie codziennie omijać zaparkowane na drodze auta. Nawet na Google maps jest pokazany ten znak.
Inna sprawa to składowane przez niektórych mieszkańców tego budynku wszelkie graty: opony, oleje, kartony ...w hali garażowej, dramat!!! Czy wspólnotę mieszkańców nie nauczył przypadek mieszkańców budynku przy ul. Górczewskiej 181 gdzie niedawno spaliły się auta w garażu, przy okazji uszkadzając konstrukcję budynku wynikiem czego kilkudziesięciu mieszkańców nie ma teraz gdzie mieszkać po tym jak nadzór budowlany nie dopuścił budynku do mieszkania?! Zarządco budynku Rembielińską 20 trochę rozumu i wyobraźni.
Odn sprzątania po psach to kwestia wychowania, którego często brakuje i chyba podchodzenia czasem.
Wszystkiego dobrego i wesołych świąt!

# Leonek

06.12.2020 12:51

Kiedyś płaciło się podatek od psa i byli ludzie którzy sprzątali miasto, w tym psie odchody. Pies psu nierówny. Inaczej nasra wilczur, inaczej York. W takich przypadkach może nie trzeba mieć pretensji do szeryfa czy właściciela psa, a zagonić do pracy NIEROBOW że Straży Miejskiej.

REKLAMA

# xDDD

06.12.2020 19:26

Taki wygląd warszawsioków

# moj-xv

07.12.2020 14:42

To tylko świadczy zarówno o właścicielu psa, że nie posprzątał po nim oraz o tym "szeryfie"XV

# Plom

10.12.2020 15:27

Za psa się nadal płaci podatki, a że ludzie tego nie robią to inna sprawa. Brawo dla Szeryfa !! Brawooo takich bydlaków powinno się eksmitować.
Też mam psa:)

# PIES

14.12.2020 19:42

Niestety bardzo czesto widze ludzi, ktorzy nie sprzataja po swoich psach, a czesto dzieciaki, ktorych juz od malego rodzice nie ucza. Ale czemu sie dziwic? Nazjezdzalo sie chamstwa ze wsi do Warszawy i niszcza reputacje Warszawiakow. TU NIE JEST WASZE PODWORKO JAK NA WSI!!!! Gdzie lazi sie pomiedzy odchodami psow, kotow, kur, kaczek i innego dobytku.... BRAWO SZERYF!!!! Wiecej ludzi powinno tak robic, moze to nauczy tych brudasow!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA