REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# ASTeroida

08.04.2015 09:34

Tym ludziom Państwo daje zbyt dużo i takie jest moje zdanie. Z drugiej strony trzeba jakoś zmobilizować ich do płacenia. Może taki zabieg coś da? Zobaczymy! Ja trochę znam tych ludzi i są to wyjątkowi lenie, obiboki i kombinatorzy. Życzę powodzenia w realizacji projektu.

# SebKac

10.04.2015 22:03

To jak im się daruje dług to normalnym za regularne wpłaty za należności powinna należeć się premia 70% np 2 letnich czynszów

# albatr

15.04.2015 14:28

Tylko skąd ma taka osoba zdobyć kasę na spłatę tego 30% lub 50% długu??? Pożyczyć z Providenta albo innych chwilówek? Ukraść? To strzelenie jeszcze bardziej sobie w kolano... Załóżmy taką sytuację - mieszkanie jest zadłużone na np 100 tys bo kogoś nie stać na płacenie czynszu od dawna (praca nie zawsze też była, teraz jest ale marna)... I tak czynsz jest z reguły zawyżony bo taki właśnie jest dla tych, co stracili prawo do lokalu na skutek zadłużenia...
Skąd taka osoba ma znaleźć 30 lub 50 tys. zł? Dla takich biednych osób to są kwoty z kosmosu... W ich sytuacji ta pomoc jest nie dla nich - nic nie zmienia... Załóżmy jak pracuje za marne grosze a wiadomo żyć trzeba - jedzenie i zapłacenie za prąd/wodę/gaz i bilety na komunikację miejską - a praca marna bo np przy sortowaniu śmieci albo pilnowaniu / sprzątaniu WC - kto by chciał taką pracę dziś? i jakie astronomiczne kwoty można tam zarobić?? a ktoś ją wykonuje... Choć mając nawet tak marną pracę można spróbować wykrzesać z siebie ile się da i płacić za czynsz bo perspektywa eksmisji nie należy do miłych. Ale nie w pełnym jego wymiarze i dodatkowych zwyżek - (które są z powodu zadłużenia).
Ta pomoc chyba jest przewidziana dla kombinatorów co mają kasę i nie płacą bo im tak pasuje a nie najbiedniejszych, którzy chcieliby wyjść z tej spirali zadłużenia i przestać się bać każdego dnia wywalenia na bruk i stania się bezdomnym....
Takie moje zdanie - znam taką osobę i wcale nie jest obibokiem, leniem, ani kombinatorem - jest najuczciwsza osobą jaką znam!

REKLAMA

# Karos

19.11.2021 08:57

Jeśli szukacie pomocy prawnej związanej z długami czynszowymi to ze swojego doświadczenia polecić wam mogę adwokata Pawła Marchewkę, na stronie https://www.adwokatupadlosc.com/specjalizacje/dlugi-czynszowe.html znajdziecie do niego kontakt
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe