REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida 10-25 1olowkowa kraina swiatowida 10-25 2olowkowa kraina swiatowida 10-25 0
Forum › Białołęka

REKLAMA

olowkowa kraina rekrutacja 2olowkowa kraina rekrutacja 0

 maciejl

22.08.2017 20:12

99% ruchu z Szamocina w kierunku Nieporętu, to spryciarze, którzy chcą ominąć korek na wcześniejszym odcinku Płochocińskiej.
Wystarczy z Szamocina zakazać skrętu w lewo w Płochocińską (w kierunku Nieporętu), a problem wypadków na tym skrzyżowaniu zniknie. Tanio i żadnych świateł nie potrzeba budować.

 Henryk

23.08.2017 12:06

Panie Macieju, a kiedy ostatnio jechał Pan ulicą Szamocin ?.
Ze względu na " leżących policjantów" a jest ich tam z piętnaście, nikt chyba tamtędy drogi sobie nie upraszcza.
Jedzie ten kto musi. Ale rzeczywiście nie jest aż tak źle jak napisasła Pani Katarzyna. Nie czeka się zbyt długo. Sytuację mogłyby poprawić co najwyżej znaki ograniczające szybkość na Płochocińskiej przed tym skrzyżowaniem. Tylko kto z młodych kierowców zwalnia po znakach?. A wprowadzenie zakazu skrętu w lewo to jakiś żart. Pozdrawiam.
:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
:

 

REKLAMA

autoreklama tustolica 1autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 2san giovani ogolny 2021-09-29 nowy 0

REKLAMA

less mess bialoleka 2less mess bialoleka 0

REKLAMA

radca prawny lukasz kwiecien 3radca prawny lukasz kwiecien 0

REKLAMA

olowkowa kraina 003 1olowkowa kraina 003 2olowkowa kraina 003 0

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 3refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni