REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Święto 3 Maja

# jawor

03.05.2003 18:30

Na Naszym os "BUCZYNEK" dziwnie się Święci ten dzień.
Około godziny 10:00 jeden z mieszkańców rozpoczął ten dzień od trzepania dywanów, no cóż można i tak. Jacy Polacy taka POLSKA ! a może to nie był Polak. Na Naszym osiedlu jest wszystko możliwe.
pozdr.

# NN

03.05.2003 20:21

Być może czuje dwoistą naturę tego święta: religijną i monarchistyczną. Jeśli jest niewierzącym republikaninem - to jego zachowanie nie dziwi.

# Rozsądek

04.05.2003 00:31

A czy na Waszym osiedlu była flaga Polski ? Pytam, bo dziś wracałem z gór no i rzadko gdzie narodowe barwy były eksponowane na budynkach - mam na myśli prywatne domy. Zaryzykowałbym, że na 80 % budynków flag nie było. I naprawdę wcale sie nie czepiam nikogo, bo to wg mnie także prywatna sprawa każdego właściciela posesji. Czasy kacyków partyjnych, którzy napominali dozorców, żeby flaga wisiała 1-go, ale nie 3-go minęły. Chociaż jak się tyle słyszy o patriotyźmie, to aż dziwne, że tych sztandarów na posesjach tak mało, prawda ???????

REKLAMA

 historyk

04.05.2003 12:57

Szerzej na ten temat Jan ziólek, Konstytucja 3 Maja. Kościelno -narodowe tradycje święta, Lublin 1991.

# jotes

05.05.2003 20:18

Rozsądek !
Odpowiadając na twoje pytanie, flagi były wywieszone na wszystkich budynkach os Buczynek. adm. tym razem się spisała poprawnie
pozdr.

# Basia

06.05.2003 09:29

A ja byłam w Wildze i w moim "ośrodku wczasowym" przypadł mi pokój z jedynym balkonem. Od 1 do 4 maja po obu jego stronach powiewały piękne wielkie flagi :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe