REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Suknie ślubne w Warszawie - gdzie?

# Julitusia

13.11.2015 11:17

Gdzie kupowaliście swoje suknie ślubne, czym kierowaliście się podczas ich zakupów? Ślub mam co prawda w czerwcu, ale chciałabym się rozglądać za suknią już teraz.

 EwelinaBudzynska

13.11.2015 14:32

na Jana Pawła lub na Targowej (to samo tylko taniej)

 Nessi167

14.11.2015 23:49

Warto popatrzeć w internecie przed wyprawą na zakupy. W ramach czerpania inspiracj. Wtedy człowiek przynajmniej wie, czego szukać ;)

REKLAMA

# bieniasz

24.11.2015 13:25

Szkoda, że w większości salonów ślubnych jest to samo: ten sam krój, ten sam wzór, te same dekoracje. Trzeba się sporo nachodzić, aby znaleźć coś fajnego. Ja po wielu dniach szukania postawiłam na sukienkę Mia Lavi z kolekcji 2016: www.mialavi.com/kolekcja-2016/1.html zakochałam się w tej prostocie i elegancji. Sukienka nadaje moim zdaniem kobiecie subtelności. Suknia pięknie podkreśla figurę.

 EwelinaBudzynska

25.11.2015 09:19

Ja również wybieram się na Targową.

# ElaKowalkiewiczówna

02.12.2015 14:47

#bieniasz napisał(a) 24.11.2015 13:25
Szkoda, że w większości salonów ślubnych jest to samo: ten sam krój, ten sam wzór, te same dekoracje. Trzeba się sporo nachodzić, aby znaleźć coś fajnego. Ja po wielu dniach szukania postawiłam na sukienkę Mia Lavi z kolekcji 2016: www.mialavi.com/kolekcja-2016/1.html zakochałam się w tej prostocie i elegancji. Sukienka nadaje moim zdaniem kobiecie subtelności. Suknia pięknie podkreśla figurę.

Bardzo ładne suknie ślubne. Zauważyłam, że są stylizowana na lata 50-60te, to moim zdaniem dobry trend. Bardzo mi się w tej sukni podoba to, że podkreśla figurę, a do tego jest to wcięcie na plecach, które sprawia, że kobieta jest bardziej pociągająca. Chętnie bym taką suknię miała na sobie w dniu ślubu.

REKLAMA

# kerte

21.03.2016 08:16

Sprawdzoby salon z bardzo dużym wyborem i rzeczywiście efektownymi sukienkami - http://evita.com.pl/ Radzę wybierać te rozwiązania w taki sposób, aby to miało logiczny sens. Nie kupujcie na siłę - suknia ślubna powinna być właśnie tą jedyną, wymarzoną - o to tutaj chodzi.

# kpln;nj

19.06.2017 14:07

https://navona.pl/Suknie_wszystkie najleszpe sukienki! jestem srasznie zadowolona z nich posiadam już 2 i na tym isę nie skończy :D jakoś jest idealna :)

 Finbfirts

28.08.2017 12:18, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 28.08.2017 12:18

Powiem szczerze że ślub trzeba zorganizować od A do Z żeby impreza się udała w 100%
warto zadbać o każdy szczegół wesela, my jesteśmy na etapie wyboru ślubnych zaproszeń które zamawiamy z :http://naszapracownia.pl/33-eko sądziłem, że przygotowania do takiego ślubu są łatwiejsze ale jednak nie. Wszystko na twojej głowie i w twoim interesie jest żeby o niczym nie zapomnieć.

REKLAMA

# szmata szeptana

28.08.2017 12:35

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

 JanDudek

01.10.2018 18:20, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 01.10.2018 18:20

jeśli chodzi o sklep w warszawie to mogę polecić http://www.navona.pl sklep online sukienki bardzo duży wybór oraz niskie ceny.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA