REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Sucha karma dla psa - jaka?

# JuliaM

09.04.2022 13:24

Chciałabym zapytać was czy macie może dla mnie jakieś wskazówki na temat wyboru dobrej jakości naturalnej karmy dla dużego psa (owczarka belgijskiego) Liczę na dobry naturalny skład oparty przede wszystkim na świeżym mięsie, bez zbóż. Pozdrawiam serdecznie :)

# KarolaSz

12.04.2022 09:36

Wszystko tak naprawdę zależy od rasy psa i jego wieku, ale zdrowe i świeże karmy będziecie mogli znaleźć w ofercie Empire tym bardziej, że ich karma mega smakuje naszemu pupilowi. Ich karmy oparte są na dobrym mięsie głównie dziczyzny, bez zbóż i drobiu wraz z bardzo dobrymi suplementami wspierającymi zdrowie i dobrze działający układ kostny :)

# Jodek

13.04.2022 08:44

Zdecydowanie większy pies potrzebuje większej ilości dobrego jedzenia, podzielam wypowiedź poprzednika czyli właśnie żeby była to karma bez zbóż, ziemniaków i drobiu które nie służą naszym psinom. Ja dla swojego owczarka zamawiam zestaw "- PROMO PAKIET" wszystko ładnie znika z miski i widać ze nie ma problemów trawiennych no i energii to zabaw mu nie brakuje :)

REKLAMA

# JuliaM

13.04.2022 08:48

Super, w takim razie czas najwyższy sprawdzić jak się sprawdzi. Najpierw pewnie zamówię mniejszą paczkę na próbę

# Gonek

28.04.2022 13:19

Szukając przede wszystkim porządnej, świeżej i suchej karmy dla ukochanej psiny to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Empire. My jesteśmy posiadaczami dwóch yorków i też sobie zawsze ten zapasik zamawiamy u nich, dużo nie zjedzą więc większe paczki na sporo czas wystarczają. Poza tym karma praktycznie w całości ze świeżego mięska bez drobiu, według mnie najlepsza z opcji. Pozdrawiam i zdrówka życzę!

# Lenka

22.05.2022 16:49

Nasz senior ma karme marki Josera- Senior Plus. Dobry skład, witaminy dobre na serce, lekkostrawna , a i na stawy i kości pomaga. Smakuje mu bardzo a nalezy raczej do wybrednych

REKLAMA

# kodanaa

23.05.2022 12:05

To zależy od psa. Każdy będzie jadł co innego, i co innego będzie mu odpowiadać. Niestety to jest jak z ludźmi, niektóre psiaki bywają wybredne, i trzeba poszukać im odpowiedniej karmy, żeby chciały w ogóle zajrzeć do miski ;)

 RafaCoralowa

23.05.2022 14:10

Ojj to prawda, że psy bywają wybredne. Jednemu podejdzie jedna karma a drugiemu co innego. A dajecie np. mokrą karmę ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024