REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Studiować w Wawie ?

# Markiewicz

02.10.2020 23:31

Czy tylko Wawa to dobre miejsce do studiowania?

# MuminekW

03.10.2020 01:14

Nie uważam, żeby Warszawa była jedynym dobrym miastem do studiowania. Na pewno bogate jest tu życie studenckie i są bardzo ciekawe kierunki. Jednak teraz, gdy musimy się izolować, to dla mnie osobiście ciekawsza jest łódzka Akademia Humanistyczno Ekonomiczna Ma ogromną ofertę ciekawych i bardzo współczesnych kierunków. Do tego ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć on line. W tym roku akademickim zajęcia mają być hybrydowe. Uczelnia jest duża, więc będzie możliwość zachowania dystansu gdy trzeba będzie przyjść na zajęcia.

# Krajanek

09.11.2020 12:44

Teraz chyba miejsce ma mniejsze znaczenie, bo większość zajęć, jak nie wszystkie, prowadzone jest online. Mnie to pasuje, bo mam alergię i w każdym akademiku musiałem załatwiać sobie swoją. Sami zobaczcie ile z tym problemów: https://wbudowie.pl/z-alergia-pod-koldra-czyli-jaka-koldre-wybrac-dla-alergika.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA