REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Jarek F

02.10.2013 14:59

"Nareszcie. W przyszłym roku będziemy mieli do dyspozycji wyremontowane boisko przy Strumykowej. Jest jeszcze jedna dobra wiadomość - będzie pełnowymiarowe do rozgrywek ligowych."
Pełnowymiarowe nie oznacza jeszcze że będzie się nadawało do rozgrywek ligowych (przykładem jest boisko przy ul. Picassa). Ma wymiary a jednak nie spełnia wygnań i nie można na nim rozgrywać meczy ligowych!!!
Ważne aby po remoncie miało wymiary i jednocześnie SPEŁNIAŁO WYMOGI MZPN.
Bardzo się cieszę, że wreszcie po wielu latach (od 2003 roku czyniłem starania o takie boisko pełnowymiarowe i spełniające wymogi MZPN-u na Białołęce) znalazły się na to pieniądze.

# z Dąbrówki

03.10.2013 15:04

Pani radna zrobiła sobie w zeszłym roku plan. Dobre! Po 3 latach bycia przewodniczącą od sportu.

# ada

05.10.2013 11:08

Kolejne ogrodzone i zamykane boisko, żeby dzieciaki nie mogły grać kiedy tylko chcą. I zapewne jeszcze z płatnym wstępem i rezerwacją

REKLAMA

# Piłkarz

06.10.2013 17:43

Powiem szczerze że nie widziałem radnej jakiejś Świtalskiej w życiu na oczy . Za to widziałem konkretną grupę mieszkańców z jakiejś inicjatywy Białołęckiej co chodzili i zbierali podpisy pod renowacją boisk i to chyba im należało by podziękować!!! Widzę że platforma znowu przypisuje sobie czyjeś zasługi.
W każdym razie dziękuję za efekt Mam Nadzieję że LIGA BRS, AGAPE, SZKOŁY od nowego roku tam będą rozgrywać swoje mecze.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break