REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Straszne..

# celinee

07.10.2006 16:00

Bartku W jesteś śmieszny.miałem na ciebie głosowac ale nie potym co robisz.Pierw na listach PiSu potem w Gospodarności. Zmmienienie partii jak rękawiczek nie jest dobrym zachowaniem.
A już wogóle skandaliczne jest wykorzystywanie w kampanii wyborczej dzieci z Avetek.
Dziś przechodzać w przez teren szkoły 344 podbiegła do mnie dziewczynka nie wiecej niż 13 letnia z ulotkę pana W i zaczeła zachęcać mnie do głosowania na niego.
Rodzice zgadzacie sie na to?????

# Bartek W.

07.10.2006 17:49

Hej, hej - to nadużycie: partii nie zmieniałem. Wyjaśniałem to na forum chyba ze 3 razy. Pomijam fakt, że Gospodarność nie jest partią, w PiS-ie nigdy nie byłem. Fakt, że różne środowiska proponowały mi udział na listach - nie jest dowodem na ZMIANY.
I co ciekawe, Drogi Celinee, po raz pierwszy słyszę opinię, że ktoś chciałby na mnie głosowac, gdybym był w PiS, a nie w Gospodarności. W Realu - sytuacje sa odwrotne!!!
Nadużycie 2: co do dziewczynki 13 lat należało sprawidzić wiek na podstawie czegoś więcej niż "mniej więcej". Osławiona na forum Agnieszka na oko wygląda na 12 lat, w rzeczywistości ma 22.
Proszę pamietac , że jestem kandydatem Fundacji Ave, także środowiska Avetkowego, a dziewczynka z pewnością nie zachęcała do ghłosowania na mnie tylko wręczała komplet materiałów Ave - na wspomnianym terenie przy BOS odbywała się impereza plenarowa, w której z Avetkami braliśmy udział.

# Ania 2

07.10.2006 19:46

Celinee, liderze jednej z list konkurencyjnych wobec Gospodarności. Przystojniacha z Ciebie, tylko skąd ten pseudonim? Czyżbyś, o... nie... nie chcę nawet tego wymawiać. Ty? Właśnie Ty? Jak mogłeś?
Czy D... o tym wie?
Na marginesie: fajnych chłopców miałeś dzisiaj obok siebie. Szkoda, że są zajęci przez Ciebie...

REKLAMA

# dxd

07.10.2006 20:02

Oj Zajc... Upuść sobie trochę krwi to Ci się polepszy. Ciekawe czy Stanczyk tez dolaczy do zbiorki czy patronuje akcji tylko dla nazwiska. Wczesniej nie pojawial sie...
Oj Zajc... Nie do twarzy ci z tym brzuchem... Chlopie wez sie za siebie. Potem stolek moze sie zlamac pod toba

# Paweł Zajc

08.10.2006 14:30

Witam
Ostatnio niezbyt czesto zaglądam na forum echa.Dzisiaj wszedłem zaprosic Państwa na zbiórke krwi( 14.10 sp.344). Nieco zdziwiła mnie obecność mojego nazwiska na forum.
Byłem na pikinku rodzinnym, stałem koło p.Włodkowskiego i nie wiem dlaczego to ja miałbym podszywając sie pod kogoś go oczerniać.
Oświadczam że nie zamierzam prowadzić jakiejkolwiek kampanii przeciwko Panu Włodkowskiemu, nie wydaje mi sie żebyśmy mieli ten sam elektorat. W razie czego bardzo chętnie podejme z Panem współprace czy w radzie czy poza nią.
Sprawa kolejna.Nie lubie prowadzić dyskusji na forach internetowych. Jezeli ktoś z Państwa ma ochote to prosze zadzwonic pod mój numer 604 275 841 bardzo chętnie spotkam sie i porozmawiam ewentualnie odniose do stawianych zarzutów.
Z wyrazami szacunku
Paweł Zajc

# Włodkowski

08.10.2006 15:51

Szanowny Panie,
dziękuję za deklarację - tylko nie bardzo rozumiem, czemu w takiej formie.
Nie mogę - pisałem o tym na forum kilkakrotnie - odpowiadać za wszystkie posty (i te pro i te ante), które zawierają moje nazwisko, choć staram się "reagować" dość systematycznie.
Wszystkich sympatyków oraz "sympatyków" proszę o zachowanie dobrego tonu, kultury i granic określonych przyzwoitością.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

08.10.2006 20:20

Chciales chyba kicius napisac ''anty'', co ?
Mozna byloby wybaczyc ci literowkie, a nawet plunac na blad ortograficzny w slowie k...wa , ale jezeli zaczynasz babrac sie w lacinie, to czuj sie do czego zobowiazany wyksztalciuchu ...jebany ! W koncu Rzymianie takich jak ty rzucali lwom na pozarcie, zeby bandyci zdechli, zeby dnia dluzej swojej zaplutej. zasranej wiary nie glosili po swiecie ! Miej zatem szacunek dla dzikich, ty smieciu z przedmiescia ! Chyba ze ci parafialny fagasie lapy lataja po klawiaturze na sama mysl o cipie tej 12 latki co wymalowana na 22 latke uprawia agitke i prowadzi auto.
Ty parafialna, zboczona, koscielna mendo !

# znudzona

08.10.2006 21:13

oj Mamusiu znow admin ma robote...I po po te bluzgi. Wlodkowski jeszcze orlem nie jest, ale jakis potencjał wiedzy ma.Moze czas by powiedział cos o programie: a]jaki ma pomysł na Czajkę, b ]przedszkola c] chce walczyc o metro czy uwaza ze lepiej szybko załatwic szybki tramwaj d] gdzie chce chronic nasadzac nowa zielen e] jak widzi wspolprace z ngos, radami osiedla itp. Szczerze mowiac przejadły mi sie maslaki, chce Konkretow.
Dajmy mu sie szanse wykazac,a potem walmy...ale merytorycznie.

# 12-letnia Cipa

08.10.2006 22:01

A co masz na mnie ochotę Mateczko?

REKLAMA

# Włodkowski

09.10.2006 00:22

MATKO! Pamiętaj, że Rzymianie (dzicy??? A fe... ) w końcu zmienili poglądy. A wiesz dlaczego? Spodobało im się m.in. to, że "bandyci-piewcy zaplutej wiary" nie lubili homo niepewnych... Dobrze, że Imperium się rozpadło, bo gdyby nie, to kto wie, kto wie, Mateczko, czy dzisiaj nie płonełabyś ze wstydu, że coś z tobą nie tak, a wstyd powiedzieć, co... A 12-latka ma 22. Sprawdzałem. WSZĘDZIE!
Znudzona! Dzięki za wysoką ocenę. Co do programu, powtarzam wszem i wobec, że nic nie obiecuję. A po prostu będę się starał z podobną intensywnością (jak w aktywności społecznej) działać... A efekty tego działania będa też zależały od osób, które znajdą się w Radzie, struktury Rady Warszawy, także od wiedzy i umiejętności wszystkich radnych itd. Aż srrach mówić o programie, bo PiS nie ma jeszcze żadnego - po co więc robić ściągi, a PO dopisuje do swojego wszystko, co gdziekolwiek przeczyta. Nawet to, co zoistało już zrealizowane albo jest w trakcie realizacji. No, ale dla autorytetu P. Profesor można się poświęcić.
Podkreślam, że nie każdy radny musi być "specem" od wszystkich dziedzin. Poniżej przedstawiam ogólnie stanowiska, choć szczególnie chciałbym zająć się "uporządkowaniem" realcji z Ngo, kierunków i form wydatkowania środków przez OPS, stworzenia infrastuktury rekreacyjnej w oparciu o ścisłą współpracę z ngo i stworzenia długofalowego i kompleksowego programu kulturalno-oświatowego (więcej w pkt. e).
Zatem co do konkretów -
a) zrobić w tym miejscu cmentarz. A tak na poważnie - sprawa jest dośc skomplikowana ze względu na zaawansowanie projektu i skutecznych działaniach lobby... Aby była jasność: absolutnie jestem przeciwko budowie spalarni. Co do modernizacji i rozbudowany oczyszczalni potrzebny będzie kompromis. W obecnej sytuacji trzeba wykorzystać procedury prawne (pamiętajmy, że Komisja Europejska niedawno przyklepała środki na inwestycję). Zatem skomasowane protesty do Komisji Europejskiej (w trybie skargi), następnie masowe wnioski o odszkodowania w związku z Podkreślam, że wiele zależy od osobowości i woli prezydenta Warszawy. Trzeba zatem wziąć pod uwagę możliwości wpływania na ww. - z wykorzystaniem wszelkich procedur demokratycznych z ogólnomiejskimi pikietami włącznie, wykorzystujacymi potencjał istniejącego Komitetu Protestacyjnego.
b)w obecnej sytuacji najszybszym rozwiązaniem są dotacje 100% dla dzieci w ramach sieci przedszkoli prywatnych (niestety; ktoś tu się cieszy) z zaznaczeniem budowy nowych obiektów

# Włodkowski

09.10.2006 00:44

c)tu znów sprawa zależy od układu sił w Radzie Warszawy i osoby Prezydenta; sądzę, że stosunkowo dużo będzie można ugrać tuż po wyborach. ZMiana planów zagospodarowania w sprawie metra (ponowne włączenie) i pozyskanie środków unijnych to jedno - i znając realia dość długie przedsięwzięcie, ale nie wolno z niego rezygnować. Szybciej (sądzę) uda się sprowadzić na Białołękę szybkie tramwaje. Co do kolei - konieczne jest znów kompleksowe rozwiązanie, uwzględniające modernizację trakcji (np wyciszenia), przejazdy w Płudach i Choszczówce... - to potrwa. Ale rzecz jest nabrzmiała, więc nie beznadziejna. W każdym razie działając permanentnie na rzecz kolei (+wiaduktów) i metra , w ciągu pierwszych miesięcy chciałbym szczególnie lobbować za tramwajami... Rozmiary inwestycji są do zrealizowania w stosunkowo (podkreślam) krótkim okresie czasu nawet z uwzględnieniem środków unijnych (tak, tak, jest możliwość).
d,e) reklreacja, ochrona środowiska, współpraca z aktywnymi środowiskami łączą się ze soba bezpośrednio. Do tego dochodzi kwestia oferty kulturalno-oświatowej.
Tak więc: uporządkowanie współpracy z ngo i radami osiedla poprzez stworzneie systemu stałych konsultacji, dorocznych spotkań w zakresie przeprowadzanych przez wydziały konkursów dotacyjnych, tworzenie kooperacji dla pozyskiwania środków,
uruchomienie stałej pomocy dla organziacji w zakresie ubiegania się o środki unijne, koordynacja wydatkowania przez OPS środków na profilakltykę uzaleznieniową (aby były to działania autentycznie celowe nie pseudocelowe) = koordynacja oferty OPS, organziacji pozarządowych, parafii, szkół w zakresie pozalekcyjnej bazy zajęciowej (w tym umiejscowienie klubu młodzieżowego), stworzenie filii ośrodka kultury, dostępnej dla młodych mieszkańców obydwu części Zielonej Białołęki np. pod auspicjami partenrskiej grupy organziacji pozarządowych lub 1 organizacji, partycypującej w kosztach utrzymania (najlepiej rejon stosunkowo bliski i mieszkańvcom os. Ciupagi, Tomaszewa, Szamocina, i tzw. Starej Białołęki), usamodzielnienie lokalowe BOK - umożliwienie zarobkowania przez ww instytucję, stworzenie min. 2 ogordów jordanowskich (znów plany zagospodarowania) na terenie Tarchomina i Nowodworów z uwzględnieniem aneksu młodzieżowego w formie np. skateparku - znów ścisła współpraca z ngo(!) w zakresie koordynacji projektu, zmiana charakteru wybrzeża wiślańskiego, otwarcie sezonowej przystani; ścisła ochrona pantssowych kompleksów leśnych na terenie Zielonej Białołęki, co do Wału Wiślanego - ochrona do 50 m z uwzględnieniem obszarów rekreacyjnych; do tego ograniczenie liczby imporez festynowych (kilkanaście w skali roku, w 30 % o frekwencji symbolicznej) na rzecz 2-3 dodatkowych imprez rekreacyjno-integracyjno-kulturalnych (pomysły są, ale forum to niezbyt dobre miejsce do szczegółów tego typu), nie ograniczających się do zakupu 300 balonów, "zamówienia" gwiazdy i stoiska z kiełbaskami...; stworzenie atrakcyjnego programu aktywizującego seniorów w oparciu o sieć Kół PZEiI.

# Piotr Dąbrówka W

09.10.2006 09:26

#Włodkowski 2006.10.09 00:22
b)w obecnej sytuacji najszybszym rozwiązaniem są dotacje 100% dla dzieci w ramach sieci przedszkoli prywatnych (niestety; ktoś tu się cieszy) z zaznaczeniem budowy nowych obiektów

Tak z ciekawości, który Program Operacyjny i jego prioryet w perspektywie fiansnowej 2007-2013, odnośnie przedszkoli ma Pan na myśli.
Z chęcią sie dowiem, bo z reguły jak ktoś coś pisze to wie o czym

REKLAMA

# Włodkowski

09.10.2006 12:22

Szanowny Panie, wybaczy Pan, ale nie chciałbym być przez Pana egzaminowy, chyba, że urządzimy pojedynek publiczny: Państwo w programie PO nie podajecie także mechanizmów realizacji poszczególnych założeń programowych. Absolutnie nie wątpię w Pańskie oraz ekipy PO umiejętności i wiedzę, prosiłbym o minimum szacunku dla moich umiejętności i wiedzy..., obawiam się wszelako, że podana ścieżka znajdzie się zaraz na Państwa ustach. I nie chodzi o "strach przed wyborczą przegraną" - jesteśmy wszak z innych okręgów - a jedynie o uczciwość (polecam w tej materii nauczanie biegłego Jana Marii Rokity).
Skąd to "niesolidarne" założenie: "z reguły jeśli ktoś pisze to wie o czym...". Proszę wsłuchać się w głos, który płynął do Polaków, tak więc chyba i do Pana, z Placu Zamkowego w ub. sobotę.
Czy może Pan pochwalić się zdobytym samodzielnie dofinansowaniem unijnym?
Jeśli nie, bo ja tak, to w Radzie wspólnymi siłami zmienimy oblicze Białolęki, czego sobie, Panu i Państwu życzę.

# Piotr Dąbrowka W

09.10.2006 18:54

Jako osoba oceniająca wnioski pomocowe w ramach SKO WKP i opiniująca nową perspektywę finansową m.in w Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 wiem o czym piszę.
Ostatnio modne jest ogłaszanie przez kandydatów na radnych weźmiemy pieniądze z UE na przedszkola, mosty, spalarnie, oczyszczalnie. Mało tylko kazdy z nich zdaje sobie sprawę jak to można zrobic i czy mozna.
Pan jest tego przykładem.
PISowi nawet te fundusze na Spalarnie na Białołęce nieźle wyszły ...

# B.W.

09.10.2006 22:51

Jako szef organizacji pozarządowej, również korzystającej z programów pomocowych - też wiem, co piszę. Pozdrawiam

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy