REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# DawTra

09.02.2017 13:16

w tej okolicy naliczyłem 3 albo 4 żabki a wy ludzie czepiacie sie jednej dajcie se siana

# Sąsiad

09.02.2017 14:04

Wszystko przeszkadza to niech się wyprowadza i tyle. Banda debili haha

# Dupskoo

09.02.2017 15:13

Już nie przesadzajmy, ludziom chyba naprawdę brakuje zajęcia. Pomyślmy też o ludziach, którzy stracą pracę.

REKLAMA

# Messi

09.02.2017 18:17

Sie kur.. wiesniactwo wprowadza i zwariowali sloiki jeb.. do siebie zabieracie nam tlen i zielen moje dziecinstwo na brodnie

# M17

09.02.2017 23:39

Mieszkam przy tej Żabce i wcale mi to nie przeszkadza....

# asjanka

12.02.2017 08:50

w pobliżu jest wiele sklepów z alkoholem i to całodobowe ,w czym problem, chyba konkurencja, bo to juz nie ma znaczenia!

REKLAMA

# Ropuch

22.02.2017 15:09

Noooo, straszna ta Rzapka...

# Stacho

26.02.2017 08:40

Żabka przeszkadza, ale jak zrobili GS to słoiki czułyby się jak w domu

# Pierre

28.02.2017 21:34

Codziennie coś kupuję w tej żabce od kiedy tylko powstała. Nie spotkałem się w jej okolicach z jakimś pijaństwem czy zaczepkami. Wszystko Jest OK

REKLAMA

# Mimi

03.03.2017 21:19

Ciekawe, że nikt nie protestuje przeciwko rozjeżdżaniu samochodami chodników, wzdłuż Łabiszynskiej stoją kioski z wódą , ale też Łabiszyńska jest bardziej niebezpieczna, bo piesi są zajeżdżani na własnym chodniku przez samochody. Lepiej karajcie kierowców zajmujących chodniki i trawniki i narażających życie pieszych, niż zajmujcie się napojami wyskokowymi w budkach i żabkach. Chodniki są wyłącznie dla pieszych, nie można przejść się na spacer z dziećmi bo zabiją.

# karo

22.03.2017 14:56

Dzieci widzą pijących alkohol pod sklepem, widzą też tatusia, jak kupuje sześciopak albo drogą wódę, za 4-5 lat i tak będą chlać na potęgę jak to gimby potrafią. Obłuda wszedzie.

# Wete

02.06.2017 07:02

Też mieszkam przy tej, Żabce i jakoś bijatyk nie zauważyłem. Jak już miało coś być to Parku 100m dalej, ale tam po prostu są młodzi ludzie którzy gdzieś się muszą wykrzyczeć i wyszumieć. Ludziom nie dogodzisz, jak mają małe dzieci to wszędzie ma być spokój i cisza, jak mają psy to by chcieli parków dla psów i puszczają bez smyczy. Paranoja każdego dnia

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe