REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# aha

29.11.2021 15:35

Ciekawe ile taka lodówka zżera prądu? Zielony ład się kłania!

# radeksson

01.12.2021 09:50

Prąd prądem, ale jarzyć to to się będzie jak choinka, bo teraz zapanowała moda na oświetlacze LED o temperaturze barwowej 7000K.
Jestem zwolennikiem ekologicznego oświetlenia LED, ale podmioty prywatne bez umiaru obwieszają swoje budynki w/w urządzeniami, świecąc pod kątem 60 stopni światłem jaśniejszym od tego emitowanego przez latarnie, co powinno być uregulowane przepisami, bo nowe lampy uliczne stają się przez to mniej użyteczne, a ja, jako kierowca, okazjonalny motocyklista, rowerzysta i pieszy jestem po prostu oślepiany. No i 3000K w zupełności wystarczy.

# radeksson

01.12.2021 09:53

I dodam jeszcze: 7000K to często temperatura barwowa reflektorów samochodowych. Rozsądnie by było, żeby kolor światła aut i latarni się różnił, np dla osób niedosłyszących i głuchych różnica w barwie snopa świetlnego to czasem pierwszy sygnał, że nadjeżdża samochód. Albo dla roztargnionych i nieuważnych, którzy też zasługują na to, żeby żyć jednak ;) A teraz wszystko się zlewa i samochód - paradoksalnie - staje się mniej widoczny na doświetlonym przejściu. Nie mówiąc już o tym, że przez kontrast z tą bielą wszystko wokół tonie w egipskich ciemnościach :)))

REKLAMA

# Flash

01.12.2021 19:31

Trochę słabo to widzę. Na Polonezie lub na Starym Mieście jeździ się w określonym kierunku i jest jako taki porzadek a tutaj jazda do okoła odpada. Przy 200 osobach na tafli może zrobić się nie niefajno a nawet niebezpiecznie.
Obawiam się że to pierwsze i ostatnie lodowisko w takiej formie.

# Bródnowski

01.12.2021 20:27

Hmm... a wydawałoby się, że fajna sprawa takie lodowisko ;D
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024