REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Sprawdzenie samochodu przed kupnem

# Tobi55

10.01.2020 14:46

Komu zlecacie sprawdzenie samochodu przed zakupem? Szukam rzetelnej i profesjonalnej firmy, która się tym zajmuje na terenie kraju, bo też przy poszukiwaniach raczej nie chcę się ograniczać tylko do Warszawy oraz okolic.

# Fens

15.01.2020 15:21

No to może Autotesto jeśli jeszcze o nich nie słyszeliście, ponieważ można zlecić im wykonanie takiej usługi bo mają kilka pakietów (najlepiej Prestige) gdzie dokładnie sprawdzą aut pod względami wizualnymi oraz technicznymi. Ja dzięki nim przy zakupie BMW X3 zaoszczędziłem prawie 4 tys. bo jak się okazało było jeszcze kilak rzeczy do zrobienia, więc skutecznie zbiłem cenę.

# Antek

22.01.2020 10:20

Myślę, że to dobry kierunek :) Lepiej już mieć spokój i zlecić to fachowcom niż samemu próbować dowiedzieć się wszystkiego od mechaników, którym bardzo często jest ciężko się tym zająć.

REKLAMA

# RobertUs

24.01.2020 09:55

Miałem okazje korzystać i nie żałuję, myślę że przy kolejnym zakupie auta także się do nich odezwę. Mają konkretnych specjalistów, którzy odpowiadają za ewentualne swoje błędy i niedopatrzenia. Ja jednak się z czymś takim nie spotkałem.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break