REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Ryszard Ohucki

09.03.2016 15:46

"W przypadku potrzeby użycia betonowego pasa startowego mogliby korzystać z pobliskiego Modlina...". I analogicznie, w przypadku potrzeby skorzystania z tarasu widokowego mogliby skorzystać z najbliższego czynnego, który jest we Wrocławiu.

# Rdu

16.03.2016 15:45

Zabiłabym tych wszystkich, ktorzy maczają swoje brudne łapy w tym interesie. Zycze im wszystkiego co najgorsze. Niech gniją w cierpieniu. Każde zło wraca ze zdwojona siła. Dosięgnie i ich.

# outorka

18.03.2016 12:35

aleja betonu- oszałamiający sukces starej ekipy! WoW! ...a Dąbrowski z swoją ferajną przez 3 miesiące nie zwoływał sesji, radni nie mogli procedować ważnych inwestycji dla ludzi...mam nadzieję, że Sąd uwzględni kasację wyroku Zygrzaka

REKLAMA

# Don't bełkot

19.03.2016 02:21

#outorko, a co kasacja Zygzaka ma do problemów lotniska i schroniska dla zwierząt w Chrcynnie?

# Głuchy

23.03.2016 19:19

Wiem ,wiem ,że Ci co mieszkają na Bemowie ale nie przy lotnisku ,chcą by samoloty latały.W końcu lotnisko było tu zawsze(sranie w banie)Problem polega na tym ,że ilość operacji (tych komercyjnych) wzrosła niemiłosiernie.Dodatkowo po otworzeniu lotniska w Modlinie,większość startów odbywa się na wschód(wąski korytarz powietrzny na zachód)Czasami się modlę ,by w wolny dzień lało i wiało niemiłosiernie-wtedy nie latają.Gdy w sobotę otwieram oczy i widzę słońce-czekam na pierwszy traktor nad głową i tak przez cały dzień co minuta.Ludzie na osiedlu,jak latają,muszą krzyczeć bo się nie słyszą.Jaki to ma wpływ na zdrowie-wiadomo.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA