REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Anka z Płatniczej

19.01.2015 16:25

Tytuł materiału wręcz tabloidowy, zaczerpnięty żywcem z trzech naszych portali. Gratuluję braku poziomu. Ps. W tym kontekście słownym, "skosił", należy pisać jak uczyniłam. Reszta bez komentarza.

# zBielan

19.01.2015 20:38

Nie przesadzajmy, TW Fulikowi zdecydowanie należy wybaczyć ten żartobliwy i nie do końca poprawny ton :-) Polecam lekturę pozostałych felietonów autora a zmienisz pogląd na sprawę.

# Anka z Płatniczej

20.01.2015 11:19

#zBielan napisał(a) 19.01.2015 20:38
Nie przesadzajmy, TW Fulikowi zdecydowanie należy wybaczyć ten żartobliwy i nie do końca poprawny ton :-) Polecam lekturę pozostałych felietonów autora a zmienisz pogląd na sprawę.

Ja, stateczna dziewczyna z Bielan +48, do pana Fulika naprawdę nic nie mam, choć "jedzie" (tu nastąpił cudzysłów) od lat na tej samej nucie. Trochę rozwoju dziennikarskiego stylu życzę. Inna konwencja, skróty myślowe, wyrazy bliskoznaczne itepe.

REKLAMA

# Mam już swoje lata

20.01.2015 15:25

W kontekście powyższej "informacji", chciałbym poruszyć poziom ich zamieszczania. Artykulik ten jest zupełnie niepotrzebny, tworzy tylko szum informacyjny, kolejny umysłowy śmieć wrzucany nam do głowy. Pytanie: po co nadążać za prymitywnymi sensacjami rodem z trzech naszych portali? Na co komu wiadomość, że oto Wisłą płynęła sobie "noga", która okazała się... protezą, albo, że pod Mszczonowem przewróciła się ciężarówka z kapustą? Nie dajmy się zwariować i nie podążajmy jak bezmyślne stado owiec. Reszya bez komentarza.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break