REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Skazany Na Dziewczeta ?!

# Marginalia_Filozoficzne

23.09.2004 11:26

ha, ha ... poczytaj sobie Anula, co zemy Ci wziely i przekleily z Wirtaulnej Polski, portalu bedacego w wysmienitej sytuacji finansowej ....
"Początek końca ks. Jankowskiego
Abp gdański Tadeusz Gocłowski rozpoczął procedurę odwołania księdza Henryka Jankowskiego z funkcji proboszcza parafii św. Brygidy - informuje "Gazeta Wyborcza".
Powodem odwołania jest - według "Gazety" - demoralizacja młodzieży i infamia, czyli utrata dobrego imienia.
Odwołanie to reakcja metropolity na zachowanie prałata, który odmówił dobrowolnego przejścia na emeryturę.
Teraz, zgodnie z prawem kanonicznym, metropolita zwoła specjalne kolegium, do którego zaprosi dwóch innych proboszczów ze swojej diecezji. Kolegium wysłucha argumentów ks. Jankowskiego za pozostaniem na probostwie - jeśli ten zechce je przedstawić. Jeśli kolegium podzieli poglądy abp. Gocłowskiego, prałat będzie musiał odejść - od drugiego dekretu arcybiskupa nie ma już odwołania - wyjaśnia "Gazeta".
Według dziennika, ks. Jankowski - jako emeryt - zostanie najprawdopodobniej kapelanem gdańskich sióstr brygidek, które wspierał przez 34 lata swojej pracy"
demoralizacja młodzieży - wytluszczenia wlasne
infamia [łac.], niesława;- kara pozbawienia czci; w dawnej Polsce stosowana w stosunku do szlachty za najcięższe przestępstwa (np. gwałty, rozboje, kradzieże, herezję); oznaczała utratę zdolności prawnej, przywilejów i możliwości sprawowania urzędów w państwie.
Komentarz: Uaaa ... ... to straszne, straszne dla kazdego homoseksualisty !

# Jurgen_Stroop_Pogromca_Duchow

23.09.2004 12:49

Marginalia, daj spokoj, rozbawiasz do lez ! A widzialas twarz Henryki na ostatnich fotkach ? Ma w sobie tyle usmiechu, pogody i laski panskiej, co esesman wracajacy do domu po zapalki, ktorych zapomnial idac do krematorium :)

# ksią*

23.09.2004 17:46

Myślę,że "sensów" w tej sprawie jest więcej.Bo jak to może być że facet posądzony o złodziejstwo (Gocławski )pragnie być wzorcem dla faceta który lubi całować .Tra ta ta wilki dwa.Jankowski co by nie powiedzieć to facet z forsą podkreślam z forsą i kulturą(tak,tak).Cała Solidarność żyła (i nie tylko) z Jego szczodrobliwości.To On dawał a nie brał.I myśl złota starego lisa Gocławskiego krąży nie wokół modlitewnika ,ale idei -jak tu dorwać się mu do d... nie ściągając portek .Podstawić nowego proboszcza padalca -służalca.Sądzę,że nie te numery z HENIEM ,za dużo wie .Gdy się zdenerwuje zacznie swój śpiew konta trzymając w sobie.Może puści pawia o przekrętach w kuri?To nie taki Rydzyk!!!!!!Wiem coś o tym. I taka refleksja -jak to mawiał Wysocki k.... m.. dlaczego nawet ten etos Solidarności taki prawy i taki .....Sztandar w górę, kiedyś musi załopotać.

REKLAMA

# paulos

24.09.2004 09:58

Komentarz: Uaaa ... ... to straszne, straszne dla kazdego homoseksualisty !
a to ty marginalia pedałkiem jesteś, skoro wiesz co dla was jest straszne

# Marginalia_Filozoficzne

24.09.2004 11:56

Drogi. Stosunek z ksiedzem katolickim ma taka zalete, ze ten zazwyczaj jest czysty, najedzony, nie chce pieniedzy i ma gdzie wracac. Nie pierwszy raz i nie ostatni ( mamy nadzieje ) raz kopulujemy z partnerami z tej grypy zawodowej. Poniewaz, jak zauwazylysmy, czytujesz nas uwaznie, to wiesz, ze byle g..no nas wzruszyc nie moze... Posluchaj jednak tej historii. Jezuita z Bydgoszczy, zarwany w centrum. Bardzo inteligentny, silny facet, ale troche maso ... Lubimy dop..lic, ale nie w tym celu. Zajezdzamy tu do nas. Orgia poemat, rozkosz jedna za druga do samego rana ... Kolo 9 gosc wstaje, goli sie ( mamy maszynki, jak na rasowa dziwke przystalo ) ubiera i chce wychodzic. Proponujemy sniadanko i dostawe autem do miejsca wieczornego zaladunku. Nie chce, pozwala natomiast odprowadzic sie do bram kosciola na mahofera. Mily spacer. W drodze opowiada, ze ma talony na posilki na terenie calego kraju, rozumiesz ,tu jajeczko "na miętko", tam skrzydelko, a wieczorkiem do budzi ... a w niedziele do ludzi ... wyczesac frajerow z kasy... he, he... takze widzisz, stosunek z ksiedzem katolickim ma taka zalete ...
Juz teraz nie masz jeden watpliwosc, co ? Ze ma zalete...he, he...

# paulos

24.09.2004 12:19

widzę że nie zaniżasz poziomu
każdy lubi taplać się w swoim gównie i ty wciąż to potwierdzasz

REKLAMA

# TDK2004

26.09.2004 16:50

...

# Marginalia_Filozoficzne

30.09.2004 14:12

Propozycja abp. Gocłowskiego dla ks. Jankowskiego
PAP/IAR 13:35 (aktualizacja 14:00)
Na ten temat
» Koniec księdza Jankowskiego?
Zrzeczenie się probostwa parafii św. Brygidy zaproponował księdzu Henrykowi Jankowskiemu arcybiskup Tadeusz Gocłowski w liście do kapłanów Achidiecezji Gdańskiej. "Nie sadzę, by miało się to stać na drodze administracyjnej dekretu biskupa, który jest odpowiedzialny za powierzony jego trosce Kościół Diecezjalny" - napisał arcybiskup.
Jednocześnie abp Gocłowski proponuje ks. Jankowskiemu podjęcie pracy w Centrum Ekumenicznym św. Brygidy w Gdańsku-Oliwie.
Arcybiskup napisał, że ma nadzieję, iż jego propozycja zostanie przez ks. Jankowskiego przyjęta i będzie mógł on "ofiarnie pracować dla Kościoła i Ojczyzny".
W liście skierowanym do kapłanów archidiecezji gdańskiej, arcybiskup Gocłowski zarzucił prałatowi Jankowskiemu uczynienie z ambony trybuny politycznej i doprowadzenie do podziałów w społeczności wiernych.
Arcybiskup Gocłowski postawił ponadto księdzu Jankowskiemu zarzut zachowań wobec młodych, które "odbiegały i odbiegają od normalnego wpływu duszpasterza". Zaznaczył jednak równocześnie, że odrzuca zarzuty o rzekomym popełnieniu przestępstwa przez kapłana.
Według biskupa ksiądz Jankowski wygłasza poglądy, które nie odzwierciedlają stosunku Kościoła do niektórych ważnych problemów istniejących w relacjach między ludźmi. Metropolita gdański, podkreśla, że rodzi to "klimat niechrześcijańskich reakcji w stosunku do ludzi". "Nigdy kapłan nie może dzielić społeczeństwa" - czytamy dalej w liście.
"klimat niechrześcijańskich reakcji w stosunku do ludzi" - ha, ha, a to nawet niezle brzmi w ustach tego pana , prawda tedek ?

# Webster

01.10.2004 14:37

Pederasta znowu pokazał swoją chorobę w pełnej krasie...

REKLAMA

# Marginalia_Filzoficzne

01.10.2004 21:02

No wlasnie, Webster :
" Wieluńska prokuratura przedstawiła księdzu Władysławowi Ł. zarzut molestowania seksualnego dwójki dzieci i wystąpiła do sądu z wnioskiem o jego aresztowanie. Podczas posiedzenia w sądzie ksiądz zasłabł i trafił do szpitala. Biegli lekarze uznali jednak, że jego stan zdrowia umożliwia udział w czynnościach procesowych i pobyt w areszcie. Podejrzany trafi do aresztu śledczego w Sieradzu.
Pokrzywdzone dzieci to chłopiec i dziewczynka - oboje w wieku 8 lat. Do zdarzeń miało dojść w 2003 i 2004 roku, a ksiądz miał m.in. dotykać intymnych części ciała dzieci. Za zarzucane czyny księdzu grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
Śledztwo w tej sprawie przejął wydział dochodzeniowo-śledczy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi i Prokuratura Okręgowa w Sieradzu, które sprawdzają, czy ksiądz dopuszczał się molestowania seksualnego także innych dzieci.
Ksiądz Władysław Ł. został zatrzymany w środę wieczorem. Prokuratura wydała nakaz jego zatrzymania po przesłuchaniu dwojga dzieci, które odbyło się w obecności sędziego rodzinnego i psychologa. Dowodami w sprawie będą również zeznania świadków, w tym rodziców dzieci. W czwartek przez kilka godzin ksiądz był przesłuchiwany w wieluńskiej prokuraturze. Nie przyznał się do molestowania. (iza) "
PAP o tym napisala okolo 15:25, a opublikwala WuPe.
Wybor i przeklejenie - Marginalia Filozoficzne

# Marginalia_Filozoficzne

19.10.2004 21:14

IAR informuje o 20:40
"Afera wokół sanktuarium w Licheniu? "
Zgromadzenie Księży Marianów odrzuca zarzuty o nadużycia finansowe i moralne, jakich rzekomo dopuścił się budowniczy sanktuarium w Licheniu ksiądz Eugeniusz Makulski.
W wyemitowanym przez Telewizję Polsat programie oraz w zamieszczonym w tygodniku WPROST artykule ksiądz Makulski jest oskarżany o nieprawidłowości finansowe podczas budowy sanktuarium oraz o homoseksualizm.
Ks. Makulski został ostatnio odwołany z funkcji kustosza. (..)
Z rozmów z byłymi współpracownikami księdza, na które powołują się dziennikarze Polsatu i WPROST, wynika, że zawyżano kwotę wydatków miesięcznych parafii, a jej dokumentacja finansowa nie jest prowadzona rzetelnie. Przez kilka lat pieniądze wpłacane przez wiernych na budowę sanktuarium, wyciekały szerokim strumieniem na cele nie mające z tą inwestycją nic wspólnego - twierdzą rozmówcy.
Marianie zwracają uwagę, że oba materiały powstały na podstawie informacji od tego samego człowieka - Bohdana Chlebusia - dawnego kierowcy kustosza. Twierdzi on, między innymi, że pozostawał w związku homoseksualnym z księdzem Makulskim, a ten miał mu kupować drogie samochody.
Księża Marianie twierdzą, że Bohdan Chlebuś jako pracownik fizyczny nie miał dostępu ani do dokumentów, ani do finansów sanktuarium. .
Nowy kustosz licheńskiego sanktuarium ksiądz Wiktor Gumiennyj nie chciał komentować sprawy.
Kustosz dodał, że nagłośnienie sprawy przez kierowcę, to jego zemsta za to, że zgromadzenie nie chciało mu dać 300 tysięcy złotych w zamian za milczenie. Do księdza Makulskiego wysłał list, w którym szantażował zakonników"
[b] Bohdan jedziemy ! Dokad, Gienek ? Na cweluche ... [b]

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.11.2004 20:05

[ b] Nim Slonce wzejdzie, nim kur zapieje ... [/b]
(PAP)
"Do północy ksiądz prałat Henryk Jankowski ma czas na dobrowolną rezygnację z probostwa w Bazylice św. Brygidy w Gdańsku. W przeciwnym razie zostanie odwołany dekretem. Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie.
Kary przewidziane przez Kodeks prawa kanonicznego to w pierwszej kolejności całkowita bądź częściowa suspensa, czyli odsuniecie od wykonywania obowiązków kapłańskich np. odprawianie mszy czy spowiadanie. Drugim stopniem są tzw. interdykty, które wykluczają z uczestniczenia w życiu religijnym. Najcięższa karą jest ekskomunika, czyli wyłączenie ze wspólnoty Kościoła"
Zakoncza sie (h)erosa dzieje ...

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.11.2004 20:08

...a ha, ha...znowu sie udalo "wyboldzic" jak nalezy ....

 Matka_Sławka_z_Gdańska

02.12.2004 13:34

Dziesiej o 11:25 PAP napisala tekst pod tytulem:
Ksiądz skazany za molestowanie uczennic
Poczytajmy wiec, co katolicki kaznodzieja nawywijal tym razem swoja Magiczna Paleczka ... :
" Na dwa lata więzienia skazał Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej (Lubelskie) księdza Zbigniewa S. oskarżonego o molestowanie seksualne sześciu uczennic podczas lekcji religii - poinformowała rzeczniczka Sądu Okręgowego w Lublinie Barbara du Chateau.
I posłuchaj relacji Małgorzaty Piaseckiej :
" Sprawa księdza katechety z Połosek (Lubelskie) toczyła się przy drzwiach zamkniętych. Ksiądz dobrowolnie poddał się karze.
Sąd orzekł także wobec niego zakaz wykonywania zawodu nauczyciela i pedagoga szkolnego na okres 10 lat. Sąd przyjął, że te zachowania wobec pokrzywdzonych miały miejsce wielokrotnie w krótkich odstępach czasu - powiedziała du Chateau.
Sąd zaliczył na poczet kary okres tymczasowego aresztowania Zbigniewa S., który w areszcie przebywał od 12 grudnia 2003 r. Prokuratura oskarżyła Zbigniewa S. o to, że w okresie od września 2000 do listopada 2003 podczas lekcji religii doprowadzał uczennice do poddawania się czynnościom seksualnym. Najstarsza z pokrzywdzonych ma obecnie 13 lat, a najmłodsza - 8.
Ksiądz w śledztwie nie przyznawał się do winy. Zeznał w prokuraturze, że nie dotykał dziewczynek w intymne miejsca. Powiedział, że sadzał je sobie na kolanach i głaskał je po głowach.
Drugim oskarżonym w tej sprawie jest dyrektor szkoły w Połoskach Jan F., któremu prokurator zarzuca, że choć był informowany o molestowaniu, to nic nie zrobił, aby temu zapobiec, a wręcz usiłował ukryć przestępstwo i chronić księdza, nakłaniając rodziców do wycofania obciążających księdza oskarżeń. Nie zawiadomił o przestępstwie ani policji, ani kuratorium.
Jan F. także nie przyznał się do winy. Twierdził, że nic nie wiedział o molestowaniu seksualnym, a matki mówiły mu tylko o tym, że ksiądz bierze dziewczynki na kolana. Grozi mu do pięciu lat więzienia. (mj) "
Najstarsza dziewczynka ach coz my tu mowimy drogi ksieze biskupie, toz to dziecinka , ma obecnie ... ho..ho... az cale 13 lat ... a ha, ha, ha ... no to dobre, ba-a-ardzo dobre !
A co ty sadzisz o drogich Mamusiach ...yyy - eps, izwienitie u nas czkaweczka po Coli ( czytajcie Koli ) , Kotka, Mamuniu w Koncu Juz Wkrotce, co ?

# Kotkaa

02.12.2004 16:42

Matko, jakoś mnie ten temat nie grzeje... izWIni, pożalusta...

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

03.12.2004 07:34

Wraz ze switaniem "Super Express", gazeta intelektualistow ( przepraszamy za dalsze skojarzenia zwiazane z tym slowem ) donosi o"
"Plebania pełna grzechów"
"Super Express" pisze, że ksiądz Marian spakował walizki i uciekł z parafii. - Straciłem wszystko. Nie jestem proboszczem, nie uczę w gimnazjum, skompromitowałem się w oczach parafian. Ale czuję ulgę. Teraz mogę zacząć wszystko od nowa - mówi ksiądz Marian (45 l.) z podwarszawskiego Z.
- Jestem homoseksualistą. Słabym człowiekiem, który jest gotowy na pokutę - dodaje.
Ksiądz Marian dwa lata temu objął probostwo w Z. Parafianie nie mogą nachwalić się go - relacjonuje "SE". - Dobry gospodarz, odnowił kancelarię parafialną, wyremontował plebanię - mówi staruszka. - Kiedy na wczorajszej mszy ogłosił, że odchodzi, nie mogłam powstrzymać łez.
Powiedział: "Mam nadzieję, że mimo programu telewizyjnego, będziecie mnie dobrze wspominać". Staruszka, podobnie jak połowa Z., domyśla się, o czym będzie reportaż - o homoseksualizmie księdza Mariana. - Nie powinien sprowadzać mężczyzn na plebanię i nie powinien uczyć dzieci - mówi twardo. - Mimo to szkoda, że odchodzi.
Ksiądz Marian szukał partnerów przez Internet. Bez skrępowania przyznawał, że jest duchownym. - Chciałem uniknąć niedomówień - tłumaczy. - Przynajmniej tu chciałem być uczciwy. Na trop księdza homoseksualisty wpadli dziennikarze polsatowskiej "Interwencji". Dziennikarz podszył się pod geja poszukującego partnera. Ksiądz złapał przynętę. - Szukam kogoś w stylu synka - napisał. - Chcę go przytulać, pieścić, dać mu moje serce. Lubię aktywnych partnerów.
Panowie umówili się na spotkanie na plebanii. - Zjemy u mnie kolacyjkę romantyczną i co potem, zobaczymy. Gosposia księdza Mariana miała usłyszeć, że przyjeżdża znajomy i chce przenocować. Prowokacja dziennikarska udała się. Ksiądz Marian był wylewny. Opowiadał o swoim poprzednim związku: "Miałem dwa lata chłopaka (...). On mnie zaspokajał w tym, co lubię. Bo ja lubię anal jako pasywny".
Po ujawnieniu prowokacji, ksiądz Marian zdecydował się poinformować o wszystkim przełożonych. - Zrezygnowałem z posługi w Z. - mówi. - Poddałem się całkowicie woli kurii, przyznałem się do błędu, wyraziłem gotowość odpokutowania za grzechy. W rezultacie już nie jestem proboszczem. (PAP) "
Marian Fan Analu...he, he, he...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy