REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Skarbonka w AUCHAN

# dobra_rada

23.03.2005 20:18

Wszystkim, którzy posiadają kartę SKARBONKA w AUCHAN Modlińskam radzę bardzo uważnie sprawdzać stan konta skarbonki po dokonaniu zakupów.
Właśnie dzisiaj kupując towar za 16 zł z premią 50% oczekiwałem wpłaty na skarbonkę 8 zł. Mając na koncie 7 zł, po dodaniu dzisiejszej kwoty powinienem mieć saldo 15 zł.
Tymczasem na wydruku z kasy zobaczyłem kwotę 10 zł z groszami.
Udałem się do punktu obsługi klienta i poprosiłem o wyjaśnienie różnicy w saldzie.
Okazało się, że program komputerowy źle liczy procenty.
Oczywiście Pani z punktu zapowiedziała, że "dobije" na moje konto brakujące 4 zł z groszami, ale fakt, że komputer się myli nie przekonuje mnie.
Komputer policzy to co mu programista każe.
Dlatego SZANOWNI KLIENCI AUCHAN UWAŻAJCIE na SKARBONKĘ !!!!!

# Yogi

24.03.2005 17:46

Dlatego ja wole system lojalnosciowy Geant'a. Ilosc punktow jest stala, zalezna od kwoty zakupow plus bonusy z gazetki. Punkty sa za kazde zakupy. Bardzo czytelne. Punkty zamienia sie na bony towarowe lub fanty z katalogu. Skarbonka to jakies dziwadlo. I do kasy nie stoi sie w takiej kolejce jak w Auchan. Tylko daleko od nas niestety.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA