REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie?

# olka990

06.09.2016 13:11

Witam! Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie? Macie jakieś swoje ulubione, dobre lokale, które dowożą szybko, ciepłe i dobre jedzenie? Jeśli chodzi o smaki to interesowałaby mnie bardziej orientalna kuchnia. Nie pizza, nie kebab, nie pierogi. Pozdrawiam!

 neo

06.09.2016 16:25

Sushiberry! Dowożą pod same drzwi :D Mega dobre rolki, naprawdę polecam. Świeże, na bogato (nie za dużo ryżu), zestawów i rodzajów do wyboru tyle że aż i nie wiadomo na co się zdecydować :D Promocje mają spoko i praktycznie coś się dzieje u nich, więc korzystaj :)

 urszula80

11.09.2016 00:51

#olka990 napisał(a) 06.09.2016 13:11
Witam! Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie? Macie jakieś swoje ulubione, dobre lokale, które dowożą szybko, ciepłe i dobre jedzenie? Jeśli chodzi o smaki to interesowałaby mnie bardziej orientalna kuchnia. Nie pizza, nie kebab, nie pierogi. Pozdrawiam!

Polecam Sushi Wola. Mniam i tyle :D

REKLAMA

# anka77

11.09.2016 09:40

Ja najczęściej zamawiam jedzenie z restauracji http://milanovo.pl na Wilanowie, serwują głównie włoską kuchnię, ale nie tylko :) Dostarczają jedzenie na terenie Wilanowa i w okolicy. Polecam, bo naprawdę smacznie można zjeść!

# zorrox

12.09.2016 13:51

Ostatnio jak już coś chcę sobie zamówić dowozem to się kontaktuję z restauracją Ganesh na Ursynowie. Mają indyjskie jedzenie. Szybko dowożą, nie liczą sobie za transport, jedzenie jest porządnie opakowane, przez co nie traci ciepła podczas podróży. Jest spory wybór zestawów obiadowych

# Joanna

12.10.2017 18:53

Olu, spróbuj zjeść w Barze&Restauracji Bubbles na placu Piłsudskiego - już przy samym wejściu pięknie pachnie dobrze przyprawionym jedzeniem i obsługa na wysokim poziomie i wyszukane potrawy zaserwują Ci na pewno tutaj. Odwiedziłam kilka miesięcy temu i nadal trzymają poziom, bo teraz zamawiam od nich od czasu do czasu jedzenie do pracy :).

REKLAMA

# Agatka

12.10.2017 19:12

Syf straszny, nie polecam

# kamilo o

07.12.2017 12:15

jezeli chodzi o zamowienia zywnosci przez internet to ja kupuje skladniki dla calej rodziny na organic24 pl przerzucilismy sie na ekologiczne produkty i wyszlo namt od uzo lepiej, wcale nie wychodzi drozej, jedzenie jest duzo smaczniejsze, nie masz potrzeby pozniej podjadać żeby sobie zrekompensować niedobre jedzenie bez smaku z marketu

# przykre to

07.12.2017 12:24

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

REKLAMA

# Krzysztof S.

30.12.2017 21:28

#olka990 napisał(a) 06.09.2016 13:11
Witam! Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie? Macie jakieś swoje ulubione, dobre lokale, które dowożą szybko, ciepłe i dobre jedzenie? Jeśli chodzi o smaki to interesowałaby mnie bardziej orientalna kuchnia. Nie pizza, nie kebab, nie pierogi. Pozdrawiam!

Zamawiam w RoomService już od kilku lat. Rzadko się spóźniają, a jedzenie zawsze ciepłe. Jestem zadowolony z obsługi.

# Syfffff

30.12.2017 22:10

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

 dewi

10.01.2024 16:29

Naprawdę warto https://trucktruck.pl/?p=247 doskonałe jedzenie.

REKLAMA

 inpo

25.04.2024 12:41

Zobacz http://trucktruck.pl/najlepsze-paluszki-rybne/ bardzo dobre jedzenie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA