REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Sesje Rady Dzielnicy

# Nowak

25.02.2016 10:43

Na stronie Urzędu Dzielnicy pod zakładką sesje wyparowały dwa numery. Przedostatnia pokazana jest XIV a ostatnia najbliższa XVII. Brakuje XV i XVI. To taki " złoty pociąg". Gdzieś został zakopany i może się odnajdzie.

# do Pani Przewodniczącej

25.02.2016 10:57

Pani przewodnicząca
Proszę napisać publicznie na stronie urzędu jakich punktów obrad nie wyczerpano w dniu 26 listopada 2015?
Kiedy zamierza Pani dokończyć tamtą sesję aby można było wyczerpać wszystkie punkty tamtej sesji i otworzyć sesję numer XVII???
Stosując tę metodę, że nie może Pani otworzyć nowej sesji do czasu zakończenia sesji zwołanej i rozpoczętej w26 listopada 2015 może Pani jeszcze trzy lata tak postępować.
W czyim interesie Pani to robi???

# Nowakowa

25.02.2016 13:52

To jest temat na interpelację. Wydział informatyki powinien odpowiedzieć dlaczego na stronie Urzędu Dzielnicy nie jest zachowana chronologia i kto tego pilnuje.

REKLAMA

# podróżnik

26.02.2016 08:22

Pan Tumasz zapytał na FB na profilu przewodniczącej Pani Majchrzak cytując wpis z forum. Jestem ciekawy odpowiedzi.

# do Pana Tumasza

28.02.2016 14:05

Ciekawe dlaczego do tej pory nikt z radnych większości nie zgłosił do prokuratury faktu, że przewodnicząca nie otwiera przerwanej sesji, nie chce jej zamknąć a tym samym nie chce otwierać nowych sesji rady dzielnicy.
Przecież radny do funkcjonariusz publiczny podlegający kodeksowi karnemu!!!

# prawko

29.02.2016 14:12

#do Pana Tumasza napisał(a) 28.02.2016 14:05

Przecież radny do funkcjonariusz publiczny podlegający kodeksowi karnemu!!!

A pod jaki paragraf z KK ? i za jaki czyn ?, bo ja nic nie znalazłam.

REKLAMA

# do prawko

29.02.2016 14:51

Osobą pełniącą funkcję publiczną jest funkcjonariusz publiczny, członek organu samorządowego, osoba zatrudniona w jednostce organizacyjnej dysponującej środkami publicznymi, chyba że wykonuje wyłącznie czynności usługowe, a także inna osoba, której uprawnienia i obowiązki w zakresie działalności publicznej są określone lub uznane przez przepisy prawa. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu, o którym mowa w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat dziesięciu (art. 231 kodeksu karnego).

# Baska z 4 dzieci

29.02.2016 17:48

W obecnych nam panujących czasach- prawo można tak naciagac jak sobie zazyczy najwyższy - mogą nawet z pani sprzatajacej zrobić f.publicznego - a co się dzieje z TK - to taki" samorzadzik" to dla nich , przepraszam za slowo - jak splunac. Moja policja mój prokurator, mój sedzia i brak TK- to czego więcej trzeba.

# dura lex sed lex

29.02.2016 21:04

#Baska z 4 dzieci napisał(a) 29.02.2016 17:48
W obecnych nam panujących czasach- prawo można tak naciagac jak sobie zazyczy najwyższy - mogą nawet z pani sprzatajacej zrobić f.publicznego - a co się dzieje z TK - to taki" samorzadzik" to dla nich , przepraszam za slowo - jak splunac. Moja policja mój prokurator, mój sedzia i brak TK- to czego więcej trzeba.
Zgodnie z KK funkcjonariuszem publicznym w rozumieniu ustawy jest m.in. radny każdego szczebla. Wystarczy przeczytać KK. Zdaje się, że Policja i Prokuratura bada już parę spraw o popełnieniu przestępstwa przez byłą przewodniczącą. Niestety znając szybkość wymiaru sprawiedliwości pierwsze wyroki zapadną dopiero za rok-dwa. Ale wtedy też utraci ona mandat radnego i spór się sam rozwiąże. Dla Białołęki jednak lepiej żeby nastąpiło to szybciej....

REKLAMA

# Baska .....

29.02.2016 23:08

a bez sadu 25 lat i przepis od razu się znajdzie -
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy