REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Samochód z USA

# Kamil33

29.11.2021 09:41

Zastanawiam się nad sprowadzeniem samochodu z USA i zastanawiam się na ile się to sprawdza. Jeśli ewentualnie coś możecie podpowiedzieć, macie jakąś firmę, która się tym zajmuje i możecie polecić to dajcie znać. Nie chce też w ciemno iść w takie sprowadzanie, żeby się nie przejechać na jakieś firmie, która sprowadzi mi do kraju jakiś złom

# Lukass

03.12.2021 08:34

Jak znajdziesz dobrą ofertę to faktycznie nadal opłaca się auto z USA sprowadzić, ale trzeba mieć trochę rozeznania na tym rynku i także pewne doświadczenie w tym temacie. Jak będziesz pod tym kątem szukał to staraj się zwrócić uwagę może na ofertę www.amer-pol.com. Firma sprowadza samochody z USA i faktycznie od lat są w tej branży więc tutaj na ich doświadczenie będzie można rzeczywiście liczyć. Jeśli chodzi o obsługę to kompleksowo do tego podchodzą więc warto skorzystać, bo także kwestie formalne załatwiają.

# żółtek

27.01.2023 17:45

Póki co ja jeszcze nigdy nie miałem okazji sprowadzać takiego auta ale jestem zdania, że bardzo wazną sprawą jest również to aby wiedzieć jak wybrać felgi do antycznego auta. W każdym razie jak dla mnie świetnie o tym wspomniano w artykule https://www.magazyn-motoryzacyjny.pl/jak-wybrac-felgi-do-antycznego-auta więc takie kwestie dobrze jest znać.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe