REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Rzęsy- gdzie

# JoannaSz

09.11.2020 10:18

Cześć. tak sobie ostatnio szukałam w naszym Targówku jakiegoś fajnego miejsca gdzie będe mogła zrobic sobie rzęsy. Musze je mieć zalożone od nowa, bo ostatni raz kiedy je miałam minęło z pół roku. I jak wygląda z higieną w sensie dezynfekcja itd.

# Marianna22

12.11.2020 21:03

W naszym Targówku jest bardzo fajny gabinet kosmetyczny Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody, gdzie m.in masz właśnie możliwośc właśnie zabiegu zagęszczania czy przedłużania rzęs. Masz tutaj różne objętości. Ja noszę 2/3D bo taki efekt mi tutaj panie doradziły i nie żałuję ;)

# JoannaSz

14.11.2020 22:05

Ooo :) To w ogóle to dzięki za odpowiedź. To w takim razie umówię się albo przez ich profil na fb albo przez booksy.

REKLAMA

# Polusia

20.05.2021 15:44

No i ja też mocno się waham, gdzie mogę się zdecydować na https://sklep.wonderlashes.pl/rzesy-volume-lashes , bo ogólnie o czymś takim myślałam. Wiecie, jak jest, każdy ma inne zdanie, ale ja zamierzam naprawdę dobrze zadbać o moje piękne spojrzenie. Stąd właśnie zainteresowanie takimi produktami. Coś może pomożecie?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024