REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# eRDe

04.05.2016 18:25

Najwyraźniej okolica mostu północnego jest jeszcze za mało zakorkowana...

# Zuuzannka

04.05.2016 19:19

Mam nadzieje ze oprócz kina bedą tam kręgle i bilard

# Ryba

04.05.2016 19:50

Że nikt nie blokuje takiego nawału galerii, 10 minut tramwajem jest centrum na Tarchominie w budowie

REKLAMA

# r17

04.05.2016 21:18

Gdyby tam był Decathlon to może bym przymknął ok. Ale tak to wszystko już jest w zasięgu ręki.
Ten obiekt mieszkańcom Bielan jest do niczego nie potrzebny. A układ komunikacyjny kompletnie nie przygotowany na ten ruch. Niby metro i dobrze ale skoro się robi parking na 2 tys aut to sygnał jest jasny "zapraszamy". A tam nie ma czym tego ruchu obsłużyć.

# niechcemy

04.05.2016 21:37

Ile jeszcze tych "galerii"? Przeciez w kazdej jest dokladnie to samo! 10 minut dalej bedzie na Tarcho, do Arkadii jest 15 minut, tyle samo na Bemowo.

# SEBO

04.05.2016 23:20

Z Bemowa to będą tu przyjeżdzać, tam nic nie ma...

REKLAMA

# Piotr1234598

04.05.2016 23:21

Na wilanowie budują kolejne centrum handlow (jedno mini już jest).
Budują na Tarchominie przy modlińskiej tuż z mostem północnym
Mamy kolejne w Łomiankach przy lesie, szybki przejazd wólczyńską. Mamy bemowo, czy nawet Leclerc przy cemntarzu. OGólnie to jest masa galerii handowych. W wola parku rozbudowali o Castorame. Cała masa buduje się dalej na Dalekim targówku przy ikei. A po tem tylko nie da się stamtąd wyjechać bo wszyscy małe uliczki budują na mikro rondkach
to nam zakorkuje okolice. i beztego jest tu duzy ruch.

# Księżycowy

05.05.2016 02:28

Być może coś knują z TMP , bo inaczej totalny korek nam się szykuje ...

# eRDe

05.05.2016 05:55

TMP będzie w bliżej nieokreślonej przyszłości.

REKLAMA

# jaska

05.05.2016 08:23

Z załączonych zdjeć wynika, ze wyjazdy przewidziano tylko na Zgrupowania AK Kampinos. No to bedą niezłe jaja...

# Dywan

05.05.2016 10:00

#eRDe napisał(a) 05.05.2016 05:55
TMP będzie w bliżej nieokreślonej przyszłości.
Ja to widzę tak. Najpierw developerzy wybudują swoje osiedla wzdłuż planowanej trasy TMP. Spakują kasę do walizek. Uśmiechną się jak nabili ludzi w super lokalizację - i za jakiś czas ruszą z budową trasy.
A Galeria jest potrzebna. Bielany nie mają swojego miejsca gdzie można zrobić zakupy, pójść do kina pod jednym dachem.
TMP napewno będzie niedługo budowane tylko nikt o tym głośno nie mówi / interes developerów czyt. pejsów /

# eRDe

05.05.2016 12:07

Wzdłuż planowanej trasy (Nocznickiego, nowe bloki na Chomiczówce) zabudowa już jest od dłuższego czasu, deweloperzy nie muszą nic ukrywać.

# Dywan

05.05.2016 13:11

ONI chcą jeszcze dokupić działeczki przy Księżycowej....
Wiedzą jak mają to rozegrać.
Cena 7200 m2 przy przyszłej trasie TMP ....no cóż...

# eRDe

05.05.2016 19:52

Na "Księżycu" już sporo nowych stoi, prawie do dawnej rezerwy pod trasę. Chyba że masz na myśli okolicę Fortu Wawrzyszew.

# Dywan

05.05.2016 21:48

Mam na myśli to iż chcą dokupić działki przy samym lotnisku na Księżycowej

# eRDe

05.05.2016 22:12

W którym miejscu przy lotnisku? Między Maszewską, a wjazdem do Fortu są nieduże szeregowce, a dalej jest stara rezerwa pod trasę.

# Dywan

05.05.2016 22:17

Przy Kwadrze chcą dokupić kolejne działki, tak słyszałem jak jeden mieszkaniec Kwadry rozmawiał ze swoim kolegą.

# Księżycowy

06.05.2016 00:15

Skoro kupują działki przy Księżycowej i budują duże bloki to nie sądzę, że wybudują tam s7, która miała
przebiegać w tunelu właśnie w miejscu ,gdzie zbudowali Kwadrę....
ale TMP musi powstać czy się to komuś podoba czy nie (nie buduje się przecież mostu bez zaplanowanej dalszej jego trasy)
Problem jest głównie ze statusem lotniska Babice.

# Dywan

06.05.2016 06:26

Cały czas mowa o TMP. Zobacz Bemowo Park - balkony tuż nad trasą. Wzdłuż trasy ciągną się bemowskie osiedla.

# eRDe

06.05.2016 09:38

#Księżycowy napisał(a) 06.05.2016 00:15
ale TMP musi powstać czy się to komuś podoba czy nie (nie buduje się przecież mostu bez zaplanowanej dalszej jego trasy)

W normalnych realiach na pewno tak, ale czy mamy normalne realia? W oficjalnych dokumentach TMP jest planowana po 2033r.

# Księżycowy

06.05.2016 23:25

Z tego co mi wiadomo,mieszkańcy Bemowa nie chcą ekranów przy Nowolazurowej ,ale na pewno budowa trasy do wysokości S8 nastąpi w niedługim czasie , co dalej cisza ....
Natomiast jeśli chodzi o balkony tuż nad trasą .... no cóż deweloper zdaje sobie z tego sprawę, a przyszli mieszkańcy są przyjezdni .....
Zresztą to samo dzieje się na Bielanach - Ach Wólczyńska i cała Nocznickiego...

# Alice

07.05.2016 11:20

będę miała blisko lodowisko :D może w końcu nauczę się na łyżwach jeździć :)

# ja333

08.05.2016 08:59

Pytanie "ile jeszcze tych galerii powstanie" trudno mieć pretensję do inwestora i to nic, że rzut beretem do innych galerii. To nie jest wina inwestora, że centra handlowe zapełniają się bardziej niż parki, teatry, kompleksy rekreacyjne... skoro w piękny i słoneczny dzień pod centrami handlowymi na parkingach nawet szpilki nie wetkniesz. To wasza wina, że galerie przyciągają ludzi jak muchy do gó..na.

# Dywan

08.05.2016 12:05

Dobrze że powstanie. Nie będzie trzeba się tłuc do Arkadii.
Wszystko blisko i pod ręką.
Wysypu developerki i tzw. "galerii" nie zatrzymamy.
Jest popyt który sami nakręcamy.

# Księżycowy

08.05.2016 22:40

Winę za taki stan rzeczy ponoszą głównie władze dzielnicy, nie ludzie czy deweloper ...
Ale z kolei deweloper może mieć ,,przyjaciół '' w gminie i to bardzo serdecznych .
Problem polega na tym , że nikt nie przedstawił nawet alternatywy dojazdu do tak dużej galerii handlowej.
Arkadia (21 mln ludzi rocznie) ma dojazd właściwie z cztech stron i to doskonały, a u nas co ?
Jeden pas ruchu z węzła Młociny i to przy sporym natężeniu autobusów i z drugiej strony Kolumbijska
z progami zwalniającymi ....
To chyba jakaś kpina ...

# olo897891

09.05.2016 12:55

#Ryba napisał(a) 04.05.2016 19:50
Że nikt nie blokuje takiego nawału galerii, 10 minut tramwajem jest centrum na Tarchominie w budowie

które to centrum padnie zaraz po otwarciu centrum Na Młocinach ponieważ takie centra są nastawione na ruch ludzi pracujących a tych przejmie zaraz po wyjsciu z metra centrum Młociny....ehehhe.....dla mnie chore jest stawianie tylu galerii tak blisko siebie.....

# Dywan

09.05.2016 13:45

Dzięki temu że będzie tyle galerii w końcu znikną kolejki w sklepach, punktach usługowych.
Ostatnio stałem 40 min w punkcie Plusa w Arkadii by wyrobić nową kartę sim, stałem 15 min w Carrefour i 10 min w kolejce w Saturnie.
Policzcie ile czasu tracicie na kolejki. Im więcej takich galerii tym krócej będziecie stać w kolejkach.

# eRDe

10.05.2016 11:04

W kolejce może krócej, za to wyrówna się w korku:)
Swoją drogą nie bardzo wiem, dlaczego jechać do galerii żeby załatwić coś u operatora sieci komórkowej?

# Dywan

10.05.2016 11:21

#eRDe napisał(a) 10.05.2016 11:04
W kolejce może krócej, za to wyrówna się w korku:)
Swoją drogą nie bardzo wiem, dlaczego jechać do galerii żeby załatwić coś u operatora sieci komórkowej?
Jedziesz do Galerii przy okazji na zakupy i przy okazji załatwić sprawę w "salonie" gsm.
Wskaż mi na Bielanach punkt gsm gdzie załatwię umowę cesji, zmianę karty sim itd.
Dlatego potrzebne są tzw. galerie.

# eRDe

12.05.2016 20:24

Pewnie kwestia operatora, ja akurat mam punkt swojego operatora obok pracy. Co cieszy, bo akurat do wszelkich galerii staram się nie wybierać. No chyba, że nie mam wyjścia. A jak już muszę to raczej do tych mniejszych.
Sytuacja o której piszesz, jest chyba spowodowana dużą popularnością galerii i tym że większość ludzi załatwia sprawy w galeriach i zaczyna znikać wszystko poza galeriami.

# Dywan

13.05.2016 08:26

Na pewno Galeria Młociny jest potrzebna. Taki trend że wszystko chcemy załatwiać pod jednym dachem wracając z pracy. Nie zgodzę się że wszystko zaczyna znikać poza galeriami. Bazarki warzywne itd mają się dobrze. Patrz, ulica Conrada - stoiska przed sławnym "Globi". Ruch jest ogromny. Klienci zadowoleni. Aczkolwiek sam bazarek chyli się chyba ku zamknięciu. Ceny wg mnie trochę za wysokie.

# wek

18.05.2016 22:28

tylko narzekają ćwoki, źle, źle źle

# eRDe

19.05.2016 16:30

No pewnie, bo fantastycznie jest że budują duże centrum handlowe bez dojazdu. Tam już teraz są korki, a teraz dodaj do tego odwiedzających świątynie konsumpcji. Widziałeś jak zwiększył się ruch na Wrzecionie pomiędzy Przy Agorze, a Balcerzaka? To ruch generowany, przez osoby omijające korek na Kasprowicza, a Balcerzaka szeroką ulicą nie jest. Specjalnie się tego węzła poprawić nie da.
No chyba, że dla kogoś kolejne centrum handlowe jest znakiem awansu cywilizacyjnego to przepraszam.

# asd

22.06.2016 23:42

#Zuuzannka napisał(a) 04.05.2016 19:19
Mam nadzieje ze oprócz kina bedą tam kręgle i bilard
ja tez! w koncu cos sie zmieni w tej nudnej i patologicznej okolicy!!!

# eRDe

23.06.2016 05:56

Możesz doprecyzować, co patologicznego jest na ul. Zgrupowania AK Kampinos? Huta? A może zajezdnia "Żoliborz"?

 tumons

23.06.2016 14:49

niezle :P będzie można helikopterem wylądować XD a swoja droga ktoś ma namiary na jakiegoś [url=http://www.plusgeo.pl]geodeta Zgierz[/url] ?

 tumons

23.06.2016 15:34

niezle :P będzie można helikopterem wylądować XD a swoja droga ktoś ma namiary na jakiegoś http://www.plusgeo.pl ?

# Kinoman

27.09.2016 01:56

Mam nadzieję że w nowej galeria młociny zostanąm wybudowanie co naszej cztery salę kina imax plus dodatkowe salę kinowe w końcu mieszkańcom bielański należy śie porządne kino z dużym repertuarem i dostępnymi salami imax w końcu nie trzeba by było jeździć na sądzie do okazuje

# Dywan

27.09.2016 08:13

#Kinoman napisał(a) 27.09.2016 01:56
Mam nadzieję że w nowej galeria młociny zostanąm wybudowanie co naszej cztery salę kina imax plus dodatkowe salę kinowe w końcu mieszkańcom bielański należy śie porządne kino z dużym repertuarem i dostępnymi salami imax w końcu nie trzeba by było jeździć na sądzie do okazuje
Chłopie nie pij tyle w nocy bo nie możesz sklecić poprawnie zdania.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024