REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Białołęka

REKLAMA

# Madbutcher

08.09.2022 11:08

"bo wystarczy zakopać i utwardzić dziurę pod wiaduktem, co byłoby co najmniej dziesięciokrotnie tańsze i trwało znacznie krócej, niż remontowanie wiaduktu nad pustą przestrzenią"
Więc im on jest droższy, ten miś tym... no? Koniaczek?

# Wasz były kolega

08.09.2022 17:33

Lenie, bumelanci, cholerne pociotki, amatorzy we władzach miasta. PiS, PO itd. Wszędzie są mendy, nieroby, a my toniemy razem z nimi.

# sęk

08.09.2022 22:18

A jest jakaś rada na to?

REKLAMA

# obywatel

10.09.2022 12:15

#sęk
08.09.2022 22:18
A jest jakaś rada na to?

Jest oddolny ruch obywateli, którzy "pogonią" bumelantów albo przynajmniej zmuszą ich do racjonalnych decyzji.
A że u nas w PL ruchy oddolne obywatli nie istnieją bo każdy patrzy się na sąsiada to jest jak jest. Dlatego korzystają na tym samorządy a obecnie najbardziej pisowcy. Wiedzą, że obywatele to lenie więc ci u koryta robią co chcą.
A w tym przypadku nie chodzi o racjonalność tylko o to by pokazać, że coś się robi. A że to jest dużo drożej, no cóź. Przecież to pieniądze "państwowe" i tak ludzie mają zkodowane.

# jacekztarchomina

15.09.2022 12:27

Ludzie czy rwedakcja albo ktos zrobi porzadek z ta trasa ? blokuja ludzai od 30 lat grudny pod zabudowe oczywiscie ludzia prywatnym nei daja sytawiac domow bo trasa a deweloper robo co chce ! Buduje bloki na sroku planoanej trasy , dodatkowo teraz jest remont wiaduktu na Marywilskiej gdzie wg planow na calosci mialabyc ta trasa i ogromne skrzyzowanie wiec po co teraz remont i za dwa lata rozbiurka !! Ludzie ! to sie nadaje do trybunalo w hadze !!
Przeciez wg planow prosze sobie spojerzec na strone architektury na tym odcinku i dokladnie tam gdzie remontowany wiadukt ma byc ogromne skrzyzowanie z wiaduktami !!! Albo bedzie ta trasa albo nie !! Blokujecie ludzia dzialki od lat i nit tego nie naglasnia !!

# MIch

15.09.2022 17:38

To oczywiste, że trasy mostu północnego nie będzie we wcześniej przedstawionych planach. I nikt tego nie chce. Ciekawe kiedy w końcu będzie to oficjalnie ogłoszone i wyremontują smugową budując przy okazji tunel pod torami a nie wiadukt nad nimi.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA