REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Różnice między przedszkolem prywatnym a publicznym

 zakerson

11.05.2018 11:44

Cały czas zastanawiam się nad wyborem przedszkola dla naszej najmłodszej córki. Starsze dzieci chodziły do publicznego, bo mieszkaliśmy wcześniej w mniejszej miejscowości i nie było wyboru. Teraz przeprowadziliśmy się do Warszawy i wybór jest aż za duży. Zastanawiam się, czy widzicie duże różnice między przedszkolami darmowymi a płatnymi.

# smata.septana

11.05.2018 13:04

nie ma żadnych

 Bleszka

20.06.2018 10:38

Z tymi darmowymi to nie jest tak do końca prawda, w przedszkolach publicznych za niektóre rzeczy trzeba dopłacać. Na szczęście nie musimy już płacić za dodatkowe godziny, ale często wszystkie zajęcia specjalne, wyjścia itd są osobno opłacane. Tu jest fajny tekst na ten temat - https://link.do/vb6DA Często mówi się o "darmowych przedszkolach", a nie bierze się pod uwagę, że nie są one tak całkowicie bezpłatne i swoje koszty trzeba ponieść. W prywatnych za to niektóre rzeczy są już wliczone w czesne. Najlepiej popytać o opinie rodziców z różnych przedszkoli, które bierzecie pod uwagę.

REKLAMA

# clinta

18.07.2018 00:16

Ja już niedługo będę musiała też wybierać przedszkole, ale myślę, że najpierw będę próbować dostać się do przedszkola publicznego. Jednak wiadomo, miejsca są ograniczone, także muszę też mieć w zanadrzu jakiej prywatne.

# syfff reklamaa

18.07.2018 09:06

kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?
ktoś coś ???
pomocy

# dalia

30.11.2018 13:02

Wydaje mi się że w prywatnym przedszkolu kładą większy nacisk na rozwój małych dzieci i znajdowanie im zajęć. Mój synek chodzi do niepublicznego przedszkola www.przedszkole-promyk.pl na Warszawskich Włochach i widzę że mu ono służy.

REKLAMA

# dderp

28.06.2019 09:28

Przedszkola prywatne są mniej obleganie więc pracownicy mogą poświęcić większą uwagę mniejszej grupie dzieci. Przedszkola te są często lepiej wyposażone od tych publicznych. Jeżeli poszukujecie prywatnego przedszkola na terenie dzielnicy Włochy to polecam wam www.przedszkole-promyk.pl Nie będziecie tego żałowali.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy