REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Ewka

17.09.2020 09:05

Ludzie, narzekacie na PiS, że ogranicza ludzi w kraju, a sami co robicie? Ciągle wam coś nie pasuje i wzajemnie siejecie nienawiść - do kierowców, do sprzedawców, do kasjerek (w różnych dziedzinach handlu), do recepcjonistek, do sprzątaczek, i długo by tak wymieniać. Wyzywa się sprzątaczka na kasjerce, kasjerka na kierowcy itd to koło się toczu. Ludzie obudźcie w sobie trochę empatii, niedługo będziemy tylko na siebie warczeć jak dzikie zwierzęta.

# Obserwator2

17.09.2020 18:09

Jak zazwyczaj we wszelkich skargach pasażerów, głównym argumentem jest wszechobecne poczucie , że kierowca autobusu, to przyslowiowy worek treningowy. "Dowalic" ile sie da, to poczuje się wazny/ważna. Społeczeństwo miasta Warszawa jest sfrustrowane i za wszelką cenę chcą ludzie innym udowodnić, że są lepsi od innych. A tak naprawdę niewiele sobą reprezentują....... porażka

# Rob

17.09.2020 18:56

Jako Kierowca uważam że zakaz rozmowy przez komórkę winien obowiązywać obie strony. Telefon jest zagrożeniem w ręku pasażera który wsiadając i wysiadając potrafi upaść na przystanku ponieważ jest tak zaaferowany rozmową że nie kojarzy gdzie jest chodnik lub podłoga autobusu. Zatem całkowity zakaz jak w samolocie dla bezpieczeństwa Pasażerów bo jak coś to od razu uznają za winnego nie siebie a Kierowcę. Jest również zapis w kodeksie prawa o łamaniu zasad współżycia w danym kręgu kulturowym dotyczy to przeszkadzania głośnym gadaniem innym współpasażerom- na zasaDZIE NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE Polaku KATOLIKU. Zatem telefon tylko tam gdzie komuś nie przeszkadza

REKLAMA

# Kierowca autobusu miejskiego

18.09.2020 17:35

Jesli się nie podoba zawsze można iść na pieszo lub wezwać taxi ,hm..... tu może znow pojawić się problem kierowca taxi rowniez może legalnie rozmawiać używając słuchawki.
Jak mi nie zabiorą premi zarabiam 2980 bez premii ktora zabierają za wszystko 2580 zł.
Musze znosić wasze zale jeki i niedostosowania się do regulaminu przewozu. Pamiętam jak zaczynałem ta prace martwiłem się o pasażerów jednak po latach w tym fachu wiem jedno, rady starszych kierowców jak zaczynałem byly słuszne. Olej ich wszystkich i tak nikt ci za nic nie podziękuję będą tylko wieczne pretensje.
Powiedzenie pracuj tak jak byś ziemniaki woził ma sens, idź odwal swoje i idź do domu.
Wiem jedno ta praca nie meczy fizycznie ale może skatować psychicznie .
Pozdrowionka dla pasażerów i innych kierowcow mających nas w dup...

# NieLubięGamoni

19.09.2020 10:24

Pytanie do ZTM. Więc rozumiem że jeśli zakazu rozmów przez prowadzącego nie ma to wszelkie formy ograniczania czy zakazywania rozmów przez kierujących pojazdami np autobusem czy tramwajem są bezprawne??? Rozumiem że wszystkie zakłady eksploatacyjne taboru wiedzą o tym a ewentualne skargi na kierujących z tego powodu lądują w tzw koszu i ci kierujący nie powinni się nikomu tłumaczyć ze swojego zachowania??? Mowa o tych co korzystają np z słuchawek bluetooth. Proszę o jasną i klarowną odpowiedź.

# Darek 1982

18.08.2023 18:21

Kwestią dobrego smaku.sam rozmawiam ale z poszanowaniem rozmówcy i pasażerów.uwierzcie to da się zrobić.pozdrawia. pasażerów nie przegubów.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA