REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Rowerzyści i kodeks drogowy

# Marcin

09.08.2015 08:44

Zwracam się z uprzejmą prośbą do rowerzystów poruszających się w zorganizowanych grupach po drogach naszego powiatu o to by respektowali przepisy kodeksu drogowego. Dla przykładu: czerwone światło oznacza zakaz wjeżdżania za sygnalizator. To, że część Waszych kolegów przejechała nie oznacza, że osoby znajdujące się na końcu peletonu muszą jechać gdy dla ruchu poprzecznego jest sygnał zielony. Drugi przykład z wczoraj. Na obwodnicy Jabłonny obowiązuje zakaz ruchu m.in. rowerami. Proszę go respektować. Proszę też policję o zdecydowaną reakcję na przypadki łamania prawa drogowego przez rowerzystów.
Pozdrawiam

# NW69

18.08.2015 10:43

Policje Prosisz? Ja po zwróceniu Paniom Policjantkom uwagi na temat pary rowerzystów pokonujących na czerwonym świetle Plac Zawiszy w Warszawie w odpowiedzi usłyszałem ze one nie specjalnie mogą interweniować - mają niepisany przykaz unikania scysji z rowerzystami - mają silne lobby i nie wolno ich drażnić przed wyborami. Wniosek - ROWERZYSTA = PAN DROGI - swoją drogą ostatnio faktycznie nie słyszałem o karaniu rowerzystów nawet jak ewidentnie łamią przepisy
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe