REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# what

07.09.2022 10:34

nie rozumiem czemu takie inwestycje mają być z budżetu obywatelskiego, kto w końcu odpowiada za rozwiązania drogowo-komunikacyjne w Warszawie ?

# rowerowy

07.09.2022 10:48

#what napisał(a) 07.09.2022 10:34
nie rozumiem czemu takie inwestycje mają być z budżetu obywatelskiego, kto w końcu odpowiada za rozwiązania drogowo-komunikacyjne w Warszawie ?

Nie muszą i nie powinny być z BO, ale skoro ZDM nie planuje, to mieszkańcy zgłaszają w BO

# pZz

07.09.2022 21:12

Kierowcy czekaja na remont ul. Minskiej.

REKLAMA

# KierowcaWalca

08.09.2022 15:34

Szczerze mówiąc to nie wiem co i komu przeszkadza.Owszem asfalt były super, ale mi akurat ta, czasami garbata już kostka nie przeszkadza. Zreszta chodznik jest zazwyczaj pusty wiec nie widze problemy żeby jechać 1m obok ścieżki.

# Marian

08.09.2022 18:46

ZDM zajmuje się utrudnianiem życia kierowcom. Ścieżki rowerowe ich nie interesują. No chyba ża ścieżka kosztem jezdni.
Zobaczcie jakie dziadostwo jest na wale wzdłuż Wału Miedzeszyńskiego

# Dani

08.09.2022 20:18

Może i scieżka przy Odrowąża jest słabej jakości ale przynajmniej jest. Bo po drugiej stronie Cementarza Bródnowskiego wzdłuż ŚW Wincentego w ogole nie ma żadnej ścieżki a rowerzyci albo ryzykują życiem jadąc ŚW Wincentego albo walą po wąziutkich chodnikach.

REKLAMA

# Madbutcher

09.09.2022 11:56

#KierowcaWalca napisał(a) 08.09.2022 15:34
Owszem asfalt były super, ale mi akurat ta, czasami garbata już kostka nie przeszkadza.
Mi też nie przeszkadza, bo mam w rowerze opony przystosowane do jazdy po mieście. Ale niektórzy są święcie przekonani, że jak oni sobie kupili rower na tzw. kabanosach, to psim obowiązkiem miasta jest zapewnienie ścieżek rowerowych o gładkości polerowanego stołu.

# ciemnogrodzianin

09.09.2022 18:50

Tego typu porblemy przy perwspektywie zimnych kaloryferów zima świadczą ze sie wielu w ... poprzewracało. Jeżdxę toą ścieżką kolarzówka na cienkich oponach i korona z głowy mi nie spadła. Na grubszych oponach to zupełnie nie przeszkadza. Fanaberie do trzeciej potęgi normalnie.

# rowerzysta123

10.09.2022 13:01

Ścieżka jest ok. Nie przesadzajmy. Jedyny i ważny problem to brak separacji ruchu przy wejściu na cmentarz. Wiem, że niektórzy tam handlują "od zawsze" ale stragany bezpośrednio przy wejściu zabierają prawie cały chodnik. Nie ma nawet przepisowego 1,5 szerokości. I piesi omijają ciąg handlwy po ścieżce. Albo powinni zostawić te 1,5 albo się przenieść.

REKLAMA

# nnn

12.09.2022 15:07

Brakuje tylko skrótu na cmentarz dla pedalarzy samobójców.

# kolarz-kierowca

14.09.2022 08:56

Pisanie że "mieszkańcy Bródna i Targówka mają dość podziurawionej i niewygodnej ścieżki rowerowej" jest grubym nadużyciem, to że Pan Norbrt chciał sobie błysnąć inicjatywą przed sąsiadami, nie świadczy o tym, że wszyscy tego potrzebują. Jakoś w/w Pan nie widzi problemu w braku ścieżki wzdłuż Św Winncentego do Żaby do Kondratowicza. Nie marnujmu pieniedzy na mało zasadne wydatki, ścieżka ma być, a nie ma być OKAZAŁA...

# Tworki otwarte

23.09.2022 00:13

#nnn napisał(a) 12.09.2022 15:07
Brakuje tylko skrótu na cmentarz dla pedalarzy samobójców.
Dla idiot...w pokroju nnn i redaktórów którzy usuwają krety...kich i obraźliwych komentarzy bram do czubków na szczęście nie brakuje.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe