REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Konkrety

07.05.2021 07:08

Autor pisze: "Mnóstwo klas 1-3 oraz oddziałów przedszkolnych jest na kwarantanie". Zastanawia mnie ile to jest mnóstwo. Prosiłbym autora po podanie liczby oraz jaki jest to procent całości.

# rodzic xyz

07.05.2021 08:03

#Konkrety napisał(a) 07.05.2021 07:08
Autor pisze: "Mnóstwo klas 1-3 oraz oddziałów przedszkolnych jest na kwarantanie". Zastanawia mnie ile to jest mnóstwo. Prosiłbym autora po podanie liczby oraz jaki jest to procent całości.

A jakie to ma znaczenie? Chodzi o jeden tydzień. Nawet jeśli tylko jedna klasa w Wwie trafi na kwarantannę, to ani MEN, ani ratusz, ani dyrekcje szkół nie mają prawa narażać tej "garstki" młodzieży na stres odwołania egzaminu i zdawania w innym terminie.

# łubudubu

07.05.2021 10:50

taaa... ci sami rodzice tych osimiklasistów co to jeżdżą na "kup więcej kup więcej" i wtedy nikt się nie zarazi, spotkanie na majówce też bez stersu...

REKLAMA

# Kladzia

03.06.2021 15:02

Taki egzamin dla tych dzieciaków to dość niesamowity https://www.biotrendy.pl/uspokojenie-i-sen/najczesciej-wybierane-uspokojenie-i-sen/, a nie wspominając o tym co dochodzi jeszcze dodatkowo dla nich przez tego koronowirusa.. ech..

# mośka

13.08.2022 16:56

Akurat ja się póki co jeszcze nad takimi kwestiami nie zasatanawiałam, ale jestem zdania, zę sama rodzina jest bardzo ważna. W każdym razie wiem, że https://zerwanewiezi.pl/ w wielu przypadkach jest bardzo trudną czynnością, ale oczywiście możliwą do zrealizowania.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024