REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

 drugastrona

25.05.2021 10:43

Między innymi dlatego nie zdecydowałem się kupić mieszkania na Nocznickiego, kiedy szukałem kilka lat temu. Będzie kwik mieszkańców, kiedy faktycznie budowa stanie się realna.

# Kulson

25.05.2021 11:08

czy ja wiem... paradoksalnie taka trasa (z ekranami) może... polepszyć sytuację. to co jest teraz jest już masakryczne (ciągły ruch non stop + tramwaje). uległo znacznemu pogorszeniu po zamontowaniu progów na Sokratesa.

# Gregory62

25.05.2021 23:26

Dzikie działki już zatrzymały budowę trasy ciekawe jak teraz poradzą z działkowiczami i drzewami 40 lat tam rosnącymi ?!!!!

REKLAMA

# Wacek

26.05.2021 09:32

#Gregory62 napisał(a) 25.05.2021 23:26
Dzikie działki już zatrzymały budowę trasy ciekawe jak teraz poradzą z działkowiczami i drzewami 40 lat tam rosnącymi ?!!!!
Ha,ha o czym ty bredzisz człowieku? A działkowicze to jakieś święte krowy? Na podstawie spec ustawy drogowej działkowicze zostaną wywłaszczeni i będą mieli tyle do gadania co facet z pejsami za okupacji.

 drugastrona

26.05.2021 10:23

#Kulson napisał(a) 25.05.2021 11:08
czy ja wiem... paradoksalnie taka trasa (z ekranami) może... polepszyć sytuację. to co jest teraz jest już masakryczne (ciągły ruch non stop + tramwaje). uległo znacznemu pogorszeniu po zamontowaniu progów na Sokratesa.

Gdyby zrobili półtunele, to byłoby w porządku. Raczej nie zrobią, niestety. Mieszkańcy wyższych pięter będą mieli duży hałas. Mieszkańcy niższych - widok na ekrany.

# Mamona

26.05.2021 14:23

drugastrona napisał 26.05.2021 10:23

Gdyby zrobili półtunele, to byłoby w porządku. Raczej nie zrobią, niestety. Mieszkańcy wyższych pięter będą mieli duży hałas. Mieszkańcy niższych - widok na ekrany.
A jedni i drudzy będą wdychać spaliny...

REKLAMA

# wnuczek

31.05.2021 14:27

Czy wy sobie zdajciesie sporawe ze ta trasa nie powstanie w przeciagu 100 lat ? Od 60 lat blokuja nam dzialki na bialolece twierdzac zer bedzie trasa i nie mozna domow budowac , paradoks nawet nie na samej trasie ale 100m od niej , powymyslali sobie jakies durne przepisy i nie pozwalaja na budowe. Powinno byc tak ze jesli trasa nie jest budowana wp rzeciadu 1roku od planu to nie jest budowana i tyle a nie plan jest a trasy przez 100lat albo wiecej nie bedzie !

# TNij

01.06.2021 09:34

Tak, tak.... Wybudują po trzy pasy w każdym kierunku, potem będzie jakiś tragiczny wypadek i zwężą trasę do jednego pasa.

# To nie takie proste

01.06.2021 14:17

#TNij napisał(a) 01.06.2021 09:34
Tak, tak.... Wybudują po trzy pasy w każdym kierunku, potem będzie jakiś tragiczny wypadek i zwężą trasę do jednego pasa.
Na trasie AK są wypadki prawie codziennie i nie zwężają...

REKLAMA

# WQEE

03.06.2021 11:37

I CO WSZYSTKO ZATRZYMA SIE NA WOLCZYNSKIEGO JEDNOPASMÓWCE? DZIS JUZ SA TAM KORKI NIE ZAZDROSZCZĘ MIESZKANCOM WOLKI LASEK IZABELINA

# xxx

04.06.2021 00:02

Wiedząc, że będzie druga Trasa Toruńska nie kupiłam tu mieszkania. Żaden komfort mieć pod oknami masę aut jak mają na Bemowie osiedla na Lazurowej. Do tego biurowce... drugi Mordor!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA