REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Remiszewska

26.06.2023 06:16

Mieszkam przy tym parku. Odkąd noce zrobiły się ciepłe, dobiega z niego, po zmroku, jeden nieprzerwany ryk pijackich libacji. Rano można podziwiać efekty: zarzygane chodniki, połamane ławki, leżący tu i ówdzie 'imprezowicze", wszechobecny odór moczu. Wszelkie "rewitalizacje" nie mają sensu dopóki nie zainstaluje się tam monitoringu z prawdziwego zdarzenia i dopóki Straż Miejska i Policja nie zaczną POWAŻNIE podchodzić do swoich, ustawowych obowiązków. A przeciez wiemy że nie zaczną. Dlaczego? Bo mogą.
Reasumując-jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Ktoś, kto ma zarobić na tych rewitalizacjach, zapewne jest już wyznaczony.

# abc

26.06.2023 13:58

Zrobią rewitalizację, a dzicz to zaraz zniszczy. Bez odpowiedniego nadzoru tego miejsca to nie ma sensu.

# TargowekWielkaPała

29.06.2023 15:01

@Remiszewska to chyba przy innym parku mieszkamy. Fakt do 23-24 jest czasami głośniej ale nigdy nie wdziałem żadnego syfu czy "połamanych i zarzyganych ławek" oraz "walających się, śpiących pijanych". Fakt straż miejska mogłaby się przejść tamtędy od czasu do czasu. Myślę, że naprawdę nie jest najgorzej (a i zniszczeń nie ma żadnych większych).

REKLAMA

# jaka ja

03.07.2023 20:36

#TargowekWielkaPała napisał(a) 29.06.2023 15:01
@Remiszewska to chyba przy innym parku mieszkamy. Fakt do 23-24 jest czasami głośniej ale nigdy nie wdziałem żadnego syfu czy "połamanych i zarzyganych ławek" oraz "walających się, śpiących pijanych". Fakt straż miejska mogłaby się przejść tamtędy od czasu do czasu. Myślę, że naprawdę nie jest najgorzej (a i zniszczeń nie ma żadnych większych).
nie wiem gdzie mieszkasz ale Ja prz samym parku, i szkoda że Cię nie było w okolicy w ostatnią sobotnią noc. towarzycho rozwalone na ławkach przy boisku do kosza, głośna metalowa muzyka (bardzo głośna) o godzinie 00:30 do 1 w nocy może dłużej.. regularne imprezy przy stolikach przy wybiegu dla psów.. ogólnie w weekendy jest bardzo głośno... patrole okolic parku uważam za niebędne. A co do zniszczeń to przewracanie koszy na śmieci to chyba nowy sport spotykającego się tam bydełka.

# tomeck

21.09.2023 20:33

Tam trzeba wysłać kilka razy więcej patroli straży miejskiej i policji. Ilość pijanych młodych ludzi jest porażająca. Imprezują w środku nocy nie zważając na innych. Niestety w okolicy mają kilka żabek i sklep z alkoholami 24h. Ten park i okolica coraz bardziej zamienia się w jedną wielką imprezownię dla pjanego bydła (nie przepraszam młodzieży).
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024