REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# kiler3

19.06.2015 16:04

Po co ten Jaworski sie w tym temacie wypowiada? Raczej nie przyłożył ręki do sukcesu (wręcz przeciwnie) a pod światłam latarni się sztafiruje ;)

# Ryba

19.06.2015 21:03

Tu Ryba, wzywam cię, Akwarium...
- Akwarium zgłasza się.
- Ty się nazywasz Kiler3! I masz ksywę Kiler! I jesteś Kiler! A jak mi powiesz, że to pomyłka, to dostaniesz w ryj.
- To pomyłka.
Jaworski od wielu lat odpowiada za stan białołęckiej oświaty.

# Ber

20.06.2015 08:40

A za stan infrastruktury, braku infrastruktury tez odpowiada ?

REKLAMA

# zorientowany

20.06.2015 19:57

Co za bęcwał to pisał. Gmina Sitkówki-Nowin 85,40 %, Kielce 83,1 procent oraz Sandomierz 82,6 procent - to tyle, jeśli o tegoroczne wyniki w województwie świętokrzyskim. A ten pisze "w kraju". Takiego dziennikarzynę powinni wywalić na zbity pysk.

# TataAni

20.06.2015 21:30

Zorientowany, becwal to ty jesteś i twój stary. Wejdź na Bialoleka.waw.pl i poczytaj ze zrozumieniem. I odwal się od bialoleckich dzieci i ich super wyniku, debilu ze wsi. Gratulacje dla dzieciaków i olejcie tych hejterow na etatach

# zorientowany

21.06.2015 12:29

Człowieku, co za agresja, możesz być niebezpieczny dla otoczenia. Ja urodziłem się w Warszawie, a wyniki ze świętokrzyskiego podałem, bo akurat pierwsze z tego województwa znalazłem w necie. Każdemu inteligentnemu człowiekowi wyda się to nieprawdopodobne, że w pierwszej czwórce najlepszych dzielnic i gmin w Polsce są cztery dzielnice warszawskie. No i sprawdziłem. Nic nie mam do białołęckich dzieci, moje też chodzą do szkół na Białołęce. Mam za to dużo do dziennikarskiej nierzetelności, bo później różni agresywni ludzie powtarzają nieprawdę, a jak im zwrócić uwagę, bo jeszcze w twarz można dostać. A urzędnicy, którzy piszą na bialoleka.waw.pl prezentują podobny poziom jak ten pseudodziennikarzyna.

REKLAMA

# zorientowany

21.06.2015 12:33

poprawka: w pierwszej czwórce najlepszych dzielnic i gmin w Polsce są trzy dzielnice warszawskie i jedna gmina podwarszawska

# Marcin

21.06.2015 18:20

He he, niezłe jaja, urzędnicy chwalą się osiągnięciami, które okazują się sfabrykowane. Czwarte miejsce w Polsce, he he

# alutka

21.06.2015 22:33

Artykuł podaje prawdziwe dane. Po co obrażacie burmistrza i dziennikarzy skoro piszecie nieprawdę i potem za to przepraszacie? Nie dopatruję się kłamstwa burmistrza ani autora. A nie jestem fanką PO.

REKLAMA

# Marcin

22.06.2015 08:42

? Nie zauważyłem, żeby ktoś tu kogoś przepraszał. Artykuł podaje tylko prawdziwe procenty, ale kłamliwie podaje miejsca warszawskich dzielnic i Michałowic. Ani Ursynów nie zajął pierwszego miejsca w kraju, ani Białołęka czwartego (jeśli już to sto czwarte). To zwykłe kłamstwo.

# Marcin

22.06.2015 08:46

Ta dyskusja przestaje mieć sens. Jest nierzetelnie napisany artykuł, dziennikarz nie sprawdził danych, podał nieprawdziwe i trzeba się do tego przyznać i napisać sprostowanie. I tyle, a nie wmawiać ludziom, że czarne jest białe.

# wilfrid

22.06.2015 10:10

Do #zorientowany - podane przez Ciebie wyniki dotyczą języka angielskiego, a tu mówimy o wyniku średnim - polski i matematyka. Więc nie rób zamieszania i nie obrażaj dziennikarzy.

REKLAMA

# zorientowany

22.06.2015 11:19

faktycznie, to wyniki z angielskiego, za to sorry

# niezorientowany

22.06.2015 11:39

Warszawa - Bemowo 80,5
Warszawa - Białołęka 79,5
Warszawa - Bielany 78,5
Warszawa - Mokotów 78,8
Warszawa - Ochota 78,2
Warszawa - Praga Południe 77,3
Warszawa - Praga Północ 64,3
Warszawa - Rembertów 73,3
Warszawa - Śródmieście 77,7
Warszawa - Targówek 76,0
Warszawa - Ursus 76,4
Warszawa - Ursynów 82,0
Warszawa - Wawer 79,0
Warszawa - Wesoła 79,1
Warszawa - Wilanów 75,9
Warszawa - Włochy 78,5
Warszawa - Wola 72,2
Warszawa - Żoliborz 79,3
Nie licząc Pragi, to coś jest nie halo z tymi wynikami z Warszawy. Średni wynik w Polsce to podobno 61 %

# niezorientowany

22.06.2015 11:43

67 %, jak podaje CKE

REKLAMA

# niezorientowany

22.06.2015 11:44

Może ktoś zamiast średniej podał medianę

# dziadek

22.06.2015 14:54

Gratulacje! Nie da się ukryć, to także zasługa moich wnuków Zosi i Stasia!
Mocno to stoi w sprzeczności z opinią jednego, bardzo delikatnie ujmując "nademocjonalnego" kolesia, który ocenił (cytat): "szkoła dla debili, bardzo mierna i z głupimi nauczycielami"

# pirazyoko

22.06.2015 15:42

#dziadek napisał(a) 22.06.2015 14:54
Gratulacje! Nie da się ukryć, to także zasługa moich wnuków Zosi i Stasia!
Mocno to stoi w sprzeczności z opinią jednego, bardzo delikatnie ujmując "nademocjonalnego" kolesia, który ocenił (cytat): "szkoła dla debili, bardzo mierna i z głupimi nauczycielami"

Wyniki testów to niestety nie to samo co wiedza. Wyniki z angielskiego pozwalają przypuszczać, że większość dzieci z Podróżniczej świetnie da sobie radę na wycieczce zagranicznej albo bez problemów przyjmie w domu anglojęzyczną młodzież w ramach wymiany - a to nieprawda. Dzieci być może poprawnie rozwiążą testy, ale mają podstawowe problemy z mówieniem, a to jednak podstawa. Tak więc wyniki testów nic niestety nie mówią o przygotowaniu naszych dzieci do kolejnych etapów edukacji, a zwłaszcza wkraczaniu w dorosłość.

REKLAMA

# kiler3

22.06.2015 16:45

#Ryba napisał(a) 19.06.2015 21:03
Tu Ryba, wzywam cię, Akwarium...
- Akwarium zgłasza się.
- Ty się nazywasz Kiler3! I masz ksywę Kiler! I jesteś Kiler! A jak mi powiesz, że to pomyłka, to dostaniesz w ryj.
- To pomyłka.
Jaworski od wielu lat odpowiada za stan białołęckiej oświaty.

Ej ryba ryba chyba za daleko wypłynęłaś ze swojego akwarium. Ogarnij się dziecko, bo nawet nie wiesz, że błądzisz ;) Jedno mądrześ ujął: "Jaworski od wielu lat odpowiada za stan białołęckiej oświaty". Dokładnie tak ! W tym Jaworski odpowiada od wielu za to, że: dzieci uczą się w podstawówkach na 2 lub 3 zmiany, do niedawna większość klas była przepełniona, teraz już "tylko" niektóre, stołówki i świetlice zatłoczone do granic możliwości oraz brak miejsc dla dzieci w przedszkolach i żłobkach !!! To niewątpliwe sukcesy Jaworskiego, hip hip hura niech żyje pO ;)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA