REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# qvertz

06.03.2019 21:03

Przesada. Wielokrotnie samoloty wykonują operacje nad Bemowem, hałas jest słabszy niż odgłosy zwykłego ruchu miejskiego. We znaki to się może dać sąsiad z wiertarą albo ekipa z młotem pneumatycznym.

# Lukasz321a

07.03.2019 13:14

#qvertz napisał(a) 06.03.2019 21:03
Przesada. Wielokrotnie samoloty wykonują operacje nad Bemowem, hałas jest słabszy niż odgłosy zwykłego ruchu miejskiego. We znaki to się może dać sąsiad z wiertarą albo ekipa z młotem pneumatycznym.

Bzdury opowiadasz. W okolicy ratusza dają się mocno we znaki, a cisza jest tylko w okolicy lotniska bemowskiego.

# bez zmian

07.03.2019 17:18

A korytarz zachodni nad Jelonkami oczywiście nadal nieopomiarowany, żeby lotnisko mogło uniknąć raportowania prawdziwych poziomów hałasu?

REKLAMA

# qvertz

07.03.2019 21:02

#Lukasz321a napisał(a) 07.03.2019 13:14
Bzdury opowiadasz. W okolicy ratusza dają się mocno we znaki, a cisza jest tylko w okolicy lotniska bemowskiego.
Nie opowiadam bzdur. Żaden samolot tak nie vqrvi jak wredny sąsiad kujący bez opamiętania.

# Rysi@k

07.03.2019 22:40

Jak co roku remont i hałas , że nie da sie wyjśc do ogródka jak samoloty startują w kierunku Bemowa

# pablo_x

08.03.2019 11:30

Ja ci nie pasuje to wyprowadź się z W-wy. Ja mieszkam naprzeciwko ratusza w G.200 i w mieszkaniu nie słyszałem od lat żadnego samolotu, a na ulicy dużo głośniejszy jest ruch samochodowy i tramwajowy.

REKLAMA

# Klaudiusz

08.03.2019 17:42

Kadry Srebrnej czyli zaplecza finasowego PiS: Grzegorz Tomaszewski- praca dla armii w PRL przy tajnym projekcie. Kazimierz Kujda- tajny współpracownik SB. Barbara Skrzypek- praca w Urzędzie Rady Ministrów PRL. Nad wszystkim czuwa deweloper Kaczyński walczący z postkomuną ;)

# I mirabelki

08.03.2019 23:22

Klaudiusz, ze swoimi komentarzami spadaj na szczaw.

# Klaudiusz

09.03.2019 16:43

#I mirabelki napisał(a) 08.03.2019 23:22
Klaudiusz, ze swoimi komentarzami spadaj na szczaw.
Zlinczować kobietę za zakup butelki wódki w markecie. Księdza pedofila bronić do upadłego. Wyznawcy PiS. Polska, XXI wiek.

REKLAMA

# bemo666

12.03.2019 05:25

"Pani kierowniczko, zima jest, to i jest zimno. Takie jest odwieczne prawo natury" cytując klasyka. Malkontenci zawsze się znajdą. Lotnisko nie pasuje, trasa szybkiego ruchu nie pasuje, tramwaje nie pasują, metro też itd, itd. Wyprowadź się człowieku za miasto jak ci tutaj wszystko przeszkadza. Tylko nie mów, że 40 lat temu był spokój i cisza, bo to nie jest argument. Miasto to nie wieś i cały czas się rozwija i buduje. Zwłaszcza duże

# bemo666

12.03.2019 05:28

#Klaudiusz napisał(a) 09.03.2019 16:43
Zlinczować kobietę za zakup butelki wódki w markecie. Księdza pedofila bronić do upadłego. Wyznawcy PiS. Polska, XXI wiek.
100/100. Mirabelka sprawdź czy gdzieś szczawiu nie ma dla kaczek. Głodne są, a w sklepie zakupów same zrobić nie potrafią.

# mil

15.03.2019 08:46

Zaczęło się! Okna nie można otworzyć!

REKLAMA

 grabskaa

15.03.2019 09:46

masakra

 penelopee

15.03.2019 13:28

hałas najgorzej

# Isia

16.03.2019 00:18

Pierwsza nocka z tak intensywnymi przelotami i wk*rw bierze człowieka. Centralnie nad blokami Borowej Góry, Sucharskiego, Karabeli nie idzie wytrzymać i to jeszcze tak nisko jakby sie miały te samoloty zaraz zwalić na te bloki :(. Do 30 czerwca- jak żyć?!?!?

REKLAMA

# darq

16.03.2019 18:12

#Isia napisał(a) 16.03.2019 00:18
Pierwsza nocka z tak intensywnymi przelotami i wk*rw bierze człowieka. Centralnie nad blokami Borowej Góry, Sucharskiego, Karabeli nie idzie wytrzymać i to jeszcze tak nisko jakby sie miały te samoloty zaraz zwalić na te bloki :(. Do 30 czerwca- jak żyć?!?!?
Stację pomiaru hałasu Lotnisko Chopina umieściło przy Kossutha, dlatego samoloty zakręcają max. na wysokości Karabeli, żeby głośno było w blokach, a nie w raportach dla WIOŚ. Jak trzeba lecieć na północ, to po minięciu stacji w bezpiecznej odległości odbijają z powrotem w prawo i wszystko w papierach gra. Na flightradar24.com ładnie to widać.

# Zawekowany

16.03.2019 21:56

Aż mi się słoiki co je od teściówki dostałem, poodkręcały od tego hałasu. To niedopuszczalne żeby w mieście było jakieś lotnisko! Już się nie mogę doczekać, kiedy je przeniosą do Baranowa i będziem mieli spokój.

# BezczelnyLewak

17.03.2019 12:01

#Zawekowany napisał(a) 16.03.2019 21:56
Aż mi się słoiki co je od teściówki dostałem, poodkręcały od tego hałasu. To niedopuszczalne żeby w mieście było jakieś lotnisko! Już się nie mogę doczekać, kiedy je przeniosą do Baranowa i będziem mieli spokój.
CPK nigdy nie powstanie. Zmieni się władza na jesieni i wszystkie PiSowskie plany wezmą w łeb.

REKLAMA

# chory kraj

17.03.2019 13:40

Ale co świnie przy korycie się nachapią to już im nikt nie zabierze. Przynajmniej dobrą lokalizację wybrali, nazwa pasuje do nich jak ulał. Baranów ci u nas dostatek

# rrr

17.03.2019 16:33

rr

# mieszkaniec Bemowa

17.03.2019 16:37

Hałas faktycznie jest nie do zniesienia (w końcu nie mieszkamy obok lotniska... więc nikt chyba nie powie, że to oczywiste), czy ktoś wie jakie działania podjęły władze dzielnicy żeby coś z tym zrobić??? Czy mieszkańcy szykują jakiś protest, zbiorowe skargi etc?? Ktoś wie gdzie najlepiej składać skargi na ten hałas - do Urzędu Dzielnicy? Czemu nasza dzielnica ma ponosić skutki remontu przez 3 miesiące - to jest niedopuszczalne...

REKLAMA

# dzwonnik

18.03.2019 06:30

#mieszkaniec Bemowa napisał(a) 17.03.2019 16:37
Hałas faktycznie jest nie do zniesienia (w końcu nie mieszkamy obok lotniska... więc nikt chyba nie powie, że to oczywiste), czy ktoś wie jakie działania podjęły władze dzielnicy żeby coś z tym zrobić??? Czy mieszkańcy szykują jakiś protest, zbiorowe skargi etc?? Ktoś wie gdzie najlepiej składać skargi na ten hałas - do Urzędu Dzielnicy? Czemu nasza dzielnica ma ponosić skutki remontu przez 3 miesiące - to jest niedopuszczalne...
Ksiądz proboszcz przyjmuje skargi. Wszystkie będą wysłuchane. Oczywiście po wniesieniu "co łaska".

# zagłuszony

25.03.2019 21:39

#bemo666 napisał(a) 12.03.2019 05:25
Lotnisko nie pasuje, trasa szybkiego ruchu nie pasuje, tramwaje nie pasują, metro też itd, itd. Wyprowadź się człowieku za miasto jak ci tutaj wszystko przeszkadza. Tylko nie mów, że 40 lat temu był spokój i cisza, bo to nie jest argument. Miasto to nie wieś i cały czas się rozwija i buduje. Zwłaszcza duże
Jak ktoś uważa zwiekszanie smrodu i hałasu za rozwój to gratuluję ....
A chodzi tylko o to żeby hałas był zgodny z przepisami - a nie jest bo stacja pomiarowa nie jest pod ścieżką samolotów, przez co mieszkańcy nie będą mieli trzyszybowych izolujących dźwięki okien. Lotnisko zarobi więcej , a my stracimy więcej zdrowia. Jak sąsiad wierci w czasie ciszy nocnej od 22 do 6 to mogę mu zwrócić uwagę a straż miejska może mu wlepić mandat. A lotnisko może działać całą dobę . Gdzie tu równość wobec prawa ?
I co na to radni przez nas wybrani w demokratycznych wyborach ?

# kakofonia

03.04.2019 09:38

Piszemy skargi do urzędów odpowiedzialnych za nadzór nad środowiskiem oraz do organów nadzorujących ruch lotniczy. Pamiętamy, by w treści i nagłówku pisma użyć słowa SKARGA - to zobowiązuje odpowiedni urząd do odpowiedzi w ciągu jednego miesiąca. Skargi kierujemy do:
Urzędu Lotnictwa Cywilnego na zbyt nisko latające i nietrzymające trasy kręgu samoloty - najlepiej z podaniem numeru rejestracyjnego namalowanego pod skrzydłami samolotu i daty i godziny przelotu, możliwie ze zdjęciem.
Email: kancelaria@ulc.gov.pl
Adres korespondencyjny: ULC, M. Flisa 2, 02-247 Warszawa
Skargi do Biura Ochrony Środowiska Urzędu m.st. Warszawy na nadmierny hałas lotniczy w Państwa okolicy, petycje o ograniczenie hałasu (BOŚ może nakładać ograniczenia na emitującego!).
Email: sekretariat.bos@um.warszawa.pl
Adres biura: pl. Bankowy 2 (Błękitny Wieżowiec), XIX piętro, pokój 1903
Adres korespondencyjny: BOŚ, Urząd m.st. Warszawy, ul. Kredytowa 3, 00-096 Warszawa
Skargi do Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska (Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska - na nadmierny hałas lotniczy z wnioskiem o indywidualne pomiary hałasu z terenu własnej posesji).
Email: warszawa@wios.warszawa.pl
Adres korespondencyjny: WIOŚ Warszawa, Ul. Bartycka 110A, 00-001 Warszawa

REKLAMA

# Asana

14.04.2019 06:24

Jak pisze skargę, w okolicy wola parku tez nie da sie wytrzymać, okna otworzyć.. koszmar!

# Lil

23.04.2019 09:27

#pablo_x napisał(a) 08.03.2019 11:30
Ja ci nie pasuje to wyprowadź się z W-wy. Ja mieszkam naprzeciwko ratusza w G.200 i w mieszkaniu nie słyszałem od lat żadnego samolotu, a na ulicy dużo głośniejszy jest ruch samochodowy i tramwajowy.
Nie po to parę lat temu kupując mieszkanie z ogródkiem na Bemowie, celowo dalej od hałaśliwych ulic, sprawdzałam oddziaływanie lotniska, żeby teraz się wyprowadzać. Skoro Ty wybrałeś lokalizację przy ruchliwej ulicy, nie wymagaj podobnego entuzjazmu od innych.

# 123

24.04.2019 21:59

Apropo pomiaru hałasu realizowanego przez lotnisko ... chciałem znaleźć wyniki za odecny okres dla Bemowo - czyli stacja umieszczona na Kossutha. Wszystko publikowane pod adresem
www.lotnisko-chopina.pl /pl/monitoring- halasu.html#tab346
Uszkodzenie punktu NMT7 - brak danych akustycznych od 20.11.2018r. od godz. 09:09.
a tu taki zonk w każdym raporcie za 2019 :D
PS:sory musiałem pociąć link - forum uniemożliwia opublikowanie wyrazów więcej niż 40 liter

REKLAMA

# Mieszkaniec Bemowa

25.04.2019 06:27

Dokładnie o tym czasie co roku piszą ze loty nad Bemowem związane są z remontem pasa. I tak remonty przeprowadzany jest raz ma kilka lat, czyli u nich raz na kilka lat znaczy co roku
Może to jest inna przyczyna związana z nasileniem ruchu pasażerskiego
A gdzie można udać się po odszkodowania za te nieudogotnienia
Mieszkańcy Bemowa należy składać pisma w cłelu zadośćuczynienia !
I jeszcze info do zarządzających Bemowem
Moi znajomi chcieli sprzedaż mieszkanie potencjalni klienci w czasie oglądania usłyszeli ten co minutowy hałas szybko zrezygnowali i takich jest wielu, czyli mniej kasy dla dzielnicy

# darq

25.04.2019 12:08

#Mieszkaniec Bemowa napisał(a) 25.04.2019 06:27
I jeszcze info do zarządzających Bemowem
Moi znajomi chcieli sprzedaż mieszkanie potencjalni klienci w czasie oglądania usłyszeli ten co minutowy hałas szybko zrezygnowali i takich jest wielu, czyli mniej kasy dla dzielnicy
Zarządzający Bemowem mają to tam, gdzie możemy ich pocałować.
Był projekt do budżetu partycypacyjnego, żeby postawić własne stacje pomiarowe dla weryfikacji rzetelności pomiarów lotniska. Dzielnicowy zespół ds. budżetu (z przewagą tutejszych urzędników) skasował pomysł na etapie weryfikacji formalnej(!), a uzasadnienie brzmiało, że mieszkańcom nie są potrzebne stacje pomiaru, więc nie pozwolimy ich zapytać, czy chcieliby takich stacji...

# janek_z

25.04.2019 14:48

jest naprawdę ciężko, od samego rana - bladego świtu do nawet 1 nad ranem - wprost nieludzkie traktowanie

REKLAMA

# j_zych

25.04.2019 20:03

fakt, dramat jest niezły - wolne od ryku silników jest dosłownie kilka godzin w nocy - współczuję tym, którzy pracują nocą, a w dzień chcą odpocząć - nie ma opcji. Więcej jest współczucia dla zwierząt niż dla ludzi. Cisza nocna? Kpina z prawa - nocne wrzaski pijackie przy tym latającym złomie to potoczny "pikuś". Czacha pęka od tego ciągłego hałasu!!!

# Kordelas

01.05.2019 08:20

Oczywiście nad Bemowem zrobił się (jak co roku) TUNEL STARTOWY - szum praktycznie przez cały dzień a samoloty w ilościach hurtowych. Nie da się odpocząć po pracy bo do wieczora HUUUUUUK. Nie rozumiem dlaczego rok w rok, co lato Bemowo musi znosić taki hałas?! Gdybym chciał mieć lotnisko nad głową to mieszkałbym na Okęciu. Mam kilku znajomych co przeprowadziło się z dziećmi Mokotowa - już dostają nerwicy. No ale wiadomo - władze Bemowa mają w d.... mieszkańców i rok w rok "fundują" lotnisko nad głowami. Czas chyba uciekać z tej dzielnicy bo dzięki takim "atrakcjom" (cyklicznym) ceny mieszkań już pospadały. :/

# ggg

09.05.2019 21:33

gggg

REKLAMA

# HKA

09.05.2019 21:46

Witam,
też mam już dosyć tego hałasu - od piątej rano, o otwarciu balkonu czy okna można zapomnieć...jakbym chciał ryku silników przez cały dzień i pół nocy to kupiłbym mieszkanie na Ursusie\Okęciu (przy okazji sporo taniej niż tutaj...) Ktoś wie czy jest na Bemowie jakieś stowarzyszenie, grupa etc,. która próbuje z tym walczyć, składa jakieś skargi do ratusza etc.? - chętnie się do niej dołączę - wiem, że np. ludzie z Piaseczna czy Ursynowa walczą całkiem skutecznie. Pozdrawiam i życzę miłych snów (mimo tego upiornego hałasu do północy) i wielkie podziękowania dla władz Bemowa - dzięki, że starcie się pomóc mieszkańcom, codziennie jakaś z d... akcja typu nordic walking dla emerytów etc. a ważne dla tysięcy mieszkańców sprawy mają w środku d...!!! Ciekawe ile potrwa remont pasa za rok - pewnie z pól roku bo czemu nie???

# HKA

09.05.2019 22:22

Dodam jeszcze jedno - nawet w rezerwacie Łosiowe Błota nie da się już wytrzymać- samoloty latają tam prawie nad głową:) W rezerwacie hałas jak na Okęciu prawie...gdzie my żyjemy???

# Wściekła

19.05.2019 22:48

Czy ktoś do jasnej cholery może przywrócić nam spokój sprzed lat?
Od rana do chwili obecnej słuchać szum lądujących samolotów, budzą dzieci, przecież szału można dostać?
Kto jest odpowiedzialny za ten syf?

REKLAMA

# ann

20.05.2019 10:27

Drodzy Bemowiacy,
Czy jest jakiś protest, petycja pod którą można się podpisać w sprawie tych samolotów. Przecież to się żyć nie da.... Samoloty do 1 nocy. W niedzielę obudził mnie lądujący samolot o 6.30! W NIEDZIELĘ! Dziś samoloty zaczęły latać od 5 rano! od tego czasu oka nie zmrużyłam. Nie dość że nie da się w ciągu dnia zwyczajnie odpocząć we własnym mieszkaniu to nawet tak podstawowa potrzeba jak potrzeba snu zostaje zakłócona bo w skrajnych przypadkach przerwa od lotów jest tylko w godz 1-5 w nocy. Od kilku tyg chodzę jak ledwo żywe zombie. I to ma trwać do końca czerwca??? no ludzie, zbierzmy się bo co roku mamy to samo (tylko że dotychczas 1 miesiąc a nie jak teraz 3). Dzielnica będzie nam organizowała takie pierdy jak dni Bemowa a obronić nas przed hałasem nie potrafią! co roku remontowany jest pas? zawsze w okresie wiosenny najładniejszym gdy ludzie żyją z otwartymi oknami? Zbierzmy się i zaprotestujmy! Może trzeba to nagłośnić w mediach?!

# ann

20.05.2019 10:35

a tu proszę znalazłam, że od 1 lipca to nie koniec bo tylko część lotów odejdzie ...
czyli wakacje mamy w plecy? co wymyślą za rok ja się pytam???
https://lotnisko-chopina.pl /pl/aktualnosci-i-wydarzenia/0/910 /szczegoly.html

# ann

20.05.2019 11:20

I jeszcze to https://www.lotnisko-chopina.pl/pl/ monitoring-halasu.html#tab346 Zgodnie z art. 175 ustawy z dnia 21 kwietnia 2001 r. P.P. "Porty Lotnicze" zobowiązane jest do prowadzenia ciągłych pomiarów hałasu w środowisku w związku z eksploatacją Lotniska Chopina w Warszawie. Ja się pytam jakie są wyniki pomiaru od dn. 15 marca br.??? bo na ww. stronie dostępne są tylko wyniki do końca lutego czyli jeszcze przed przekierowaniem samolotów nad Bemowo. Już nie mówiąc o tym, że nad rezerwatem Łosiowe Błota i Puszczą Kampinoską jest jest taki hałas, że z pewnością normy są tam przekroczone....

REKLAMA

# darq

20.05.2019 17:05

#ann napisał(a) 20.05.2019 11:20
I jeszcze to https://www.lotnisko-chopina.pl/pl/ monitoring-halasu.html#tab346 Zgodnie z art. 175 ustawy z dnia 21 kwietnia 2001 r. P.P. "Porty Lotnicze" zobowiązane jest do prowadzenia ciągłych pomiarów hałasu w środowisku w związku z eksploatacją Lotniska Chopina w Warszawie. Ja się pytam jakie są wyniki pomiaru od dn. 15 marca br.??? bo na ww. stronie dostępne są tylko wyniki do końca lutego czyli jeszcze przed przekierowaniem samolotów nad Bemowo. Już nie mówiąc o tym, że nad rezerwatem Łosiowe Błota i Puszczą Kampinoską jest jest taki hałas, że z pewnością normy są tam przekroczone....
Jak masz ochotę użerać się z urzędnikami, to możesz zgłosić ponownie projekt stacji pomiaru do budżetu partycypacyjnego, 3 lata temu uwalony wbrew regulaminowi. Akurat otworzyło się okno na zgłaszanie projektów, a jest rok wyborczy, więc może jakieś szanse są. W archiwum BP jest opis i kontakt: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/ projekt/4449?user=

# Wiosenka

24.05.2019 21:29

Głosuj na Wiosnę, wtedy dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia $KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# polop

04.06.2019 14:04

ludzie trzeba podać do sądu urząd Bemowa za dopuszcenie do lotów nad bemowem tych bandziorów z okęcia . oni zabijają dzieci hałasem i tonami spalin z ryczących ciągle silników to barbarzyństwo

REKLAMA

# polop[][

04.06.2019 14:05

ludzie trzeba podać do sądu urząd Bemowa za dopuszcenie do lotów nad bemowem tych bandziorów z okęcia . oni zabijają dzieci hałasem i tonami spalin z ryczących ciągle silników to barbarzyństwo

# naskrajuwytrzymalosci

05.06.2019 00:59

jest już godz. 00:47
nie da się spać bo samoloty ryczą niemiłosiernie, mimo ciszy nocnej
nad ranem to samo
proponuję piszmy skargi do burmistrza Bemowa i nieszczęsnych radnych, niech coś w końcu zaczną robić
ale także do ministra infrastrukfury i posłów
choćby maile listą dystrybucyjną wysyłane codziennie...
tak aby osiągnąć efekt skali
jeśli sami za to się nie weźmiemy, nikt z pewnością za nas tego nie zrobi !

# Komand

09.06.2019 14:55

Kiedy przelatują mi nad blokiem to nie słychać telewizora. Mogli by latać bardziej na wschód nad bocznicami kolejowymi - progresją - terenem firmy zbrojeniowej na której już nic się nie dzieje a z do wola parku gdzie samoloty osiągnęły by już jakiś pułap..

REKLAMA

# kaskaok

09.06.2019 22:08

chyba czas zebrać 3-5 tys mieszkańców i wzorem taxi złotówy zablokować lotnisko, możemy chodzić po przejściu dla pieszych tak ze dwie trzy godziny w czasie porannych odlotów. Powtórzyć to tak kilka razy i od pozwów klientów lotnisko samo podejmie rozmowy..

# hanka

13.06.2019 00:22

zapraszam w sprawie samolotowego huku na fb: hanka pojustyn.
Tu się zbierzmy i zaplanujmy

# do hanki

14.06.2019 02:05

Poszukaj grupy CiszaNadBemowem, tam już się zebrało sporo osób.

REKLAMA

# hanka

15.06.2019 07:20

Musimy się zebrać i sami walczyc bo urzedzie bemowo hałasem samolotowym nie zajmuje się nikt!!! Zapraszam tak na roboczo wszystkich na fb: hanka pojustyn

# hanka

15.06.2019 07:40

#do hanki
Tak , dzięki właśnie odszukałam. Dołączam

# RomanS

18.06.2019 15:33

dołączam do grupy!

# drZięba

21.06.2019 13:28

dla tych co uważają, że "tak było", "można się dostosować", "da się żyć" - to jest jak ze smogiem, promieniowaniem - wpływ hałasu na nasze zdrowie jest ogromny. Ameryki nie odkryłem przecież, ale Ci co uważają, że niby śpią jak do tej pory (wypoczywają) pomimo tego huku, są po prostu w błędzie, nieświadomi zagrożenia i konsekwencji zdrowotnych, ale niby szczęśliwi - bo kogoś wyśmieją, wyszydzą (słoik, wieśniak, malkontent etc).

# obywatel

24.06.2019 15:08

jest lotnisko w centrum miasta, to jest i HAŁAS !!! elity mają to gdzieś, jak nie Ursynów, to Bemowo , chory kraj tzw wolności, co władza co 4 lata to nowe pomysły, a lotniska NIKT nie przeniósł , np rozbudowa Modlina i szybki tramwaj przez Łomianki do w-wy, ale PO CO ? niech szary lud się męczy

# podsloncem

28.06.2019 12:57

Również Dołączyłam i poinformowałam członków grupy osiedla!!

# vitalis22

01.07.2019 21:58

problemem to są, ale samoloty z okęcia, cały dzień i noc hałas niesamowity. Okna nie mozna otworzyć, tony trujących, toksycznych spalin osiada na szych osiedlach. Okęcie truje nas i nasze dzieci, protestujmy!!!!!!!!!!!!!

# nolte

02.07.2019 17:07

"Nie opowiadam bzdur. Żaden samolot tak nie vqrvi jak wredny sąsiad kujący bez opamiętania."
"somsiada" mozna zmienić al tych wrednych samolotów nie wyeliminujesz baranie...

# CiszNadBemowem

09.08.2019 19:05

Wszyscy, którym hałas samolotów z Okęcia zatruwa życie dołączajcie do grupy na fb: CiszaNadBemowem. W grupie siła!

# jack555

21.10.2019 22:38

hałas miał się zakończyć 30.06.19! kłamliwi oszuści! dziś mamy 21.10.19 i nic się nie zmieniło a raczej jest gorzej. może trzeba zrobić pozew zbiorowy? nienawidzę kłamców!
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy