REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Targówek

REKLAMA

Reklama na samochodzie - co o tym myślicie?

 kroni

04.07.2016 11:13

Prowadzę od niedawna warsztat samochodowy i zastanawiam się nad zamówieniem specjalnej naklejki na samochód z adresem mojego warsztatu. Wiem, że agencja reklamowa Wrocław może coś takiego wykonać bez problemu - tylko czy jest sens na taką reklamę? Zwracacie uwagę na to, co jest napisane na samochodach?

# vito

06.07.2016 05:46

Nikt na to nie zwraca uwagi a w ruchu drogowym nawet nie da sie niczego zapisac.
Wszystkie informacje sa w sieci i kazdy tam ich szuka.Kazda firma,nawet najmniejsza ,powinna byc w internecie;to dzis jedyny sposob na zaistnienie.A najlepsza rekalma,sa dobrze i tanio wykonane uslugi przez uprzejma i usmiechnieta zaloge.

# wolszczak

06.07.2016 05:49

Rozumiem z eto jest zakamuflowana reklama agencji reklamowej.
NIKT nie zwraca uwagi na zadne naklejki,jest za duzo wszelkich reklam.To wyrzucone pieniadze.
Gdy bedzie potrzeba,zeby cos naprawic i tak szuka sie w internecie i porownuje.
Ludzie kieruja sie opiniami innych.Nie ma opinii,to nikt raczej do takiej firmy nie rpzyjdzie.Na slawe trzeba ciezko zapracowac.Zwlaszcza teraz

REKLAMA

# marcel90

07.07.2016 10:01

Zadowolony jestem z efektu jaki udało się uzyskać agencji Expansa. Zlecałem im reklamę na samochodach ciężarowych. Fachowa, profesjonalna robota, bez niedoróbek. Reklama zamontowana ekspresowo i efekt wizualny rzeczywiście robi wrażenie. Takiej reklamy

 nataliarw

03.03.2017 10:19

Aby taki rodzaj reklamy był skuteczny to reklama na samochodzie musi zostać dobrze wykonana pod kątem graficznym, w zakresie takich usług może pomóc ta agencja reklamowa.

 Mirkaa

19.06.2017 19:28

Jest to bardzo dobry pomysł jednak nieco kosztowny. Więc zastanów się czy warto zmieniać wygląd auta na rzecz reklamy. Może lepiej postaw na jakieś gadżety reklamowe? One też bardzo dobrze się sprawdzają. Wiem, że u nich http://www.extrema.com.pl/o-nas.htmlznajdziesz wiele fajnych gadżetów reklamowych w dobrej cenie. Może weź je pod uwagę :)

REKLAMA

# Audia5

24.07.2017 00:09

Uważam ze to świetny pomysł. Moi sąsiedzi w ten sposób reklamują swój pensjonat w górach. Taka reklama wcale nie jest droga (150 zł wydruk wraz z projektem). Sama chce Taka reklamę zrobić i wyjść do klientów manicure. Wg mnie fajna opcja

 grawicom

09.08.2017 12:22

Ja bym nie okleił sobie samochodu jakimiś reklamami. Lepiej zainwestować chociażby w stojaki na ulotki i postawić w jakimś dobrym miejscu, w którym jest duży ruch ludzi.

# Honka6

24.08.2017 09:11

Moim zdaniem i tak największy efekt przynoszą najzwyklejsze szyldy. Ataka reklama podświetlana jak robią tu zawsze przyciągnie uwagę i jest widoczna nawet w nocy

REKLAMA

# szmata szeptana

24.08.2017 09:28

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

 jjusti18

29.01.2019 11:13

Myślę, że taka reklama jest całkiem spoko i trafia do wielu ludzi. Ja ostatnio zaczęłam się rozglądać za reklamą do swojej firmy tutaj https://www.retio.pl . Myślę, że u nich zamówię flagi i ścianki reklamowe. Myślę, że póki co będzie dla mnie wystarczająco dobra reklama.

 jjusti18

29.01.2019 11:14

Myślę, że taka reklama jest całkiem spoko i trafia do wielu ludzi. Ja ostatnio zaczęłam się rozglądać za reklamą do swojej firmy tutaj https://www.retio.pl. Myślę, że u nich zamówię flagi i ścianki reklamowe. Myślę, że póki co będzie dla mnie wystarczająco dobra reklama.

# Dorota

30.01.2019 20:50

Myślę że oklejenie samochodu to bardzo dobry sposób na promocję marki. Sama zlecałam różne broszurki, naklejki czy kalendarze w A3extra z Poznania, do tego reklama na samochodzie i ludzie zaczęli kojarzyć firmę

 MaksMan

10.02.2020 13:59

Dobrym rozwiązaniem jest też reklama zewnętrzna. Jeśli o mnie chodzi to skorzystałem z pomocy firmy PRO-KOMP, która gwarantuje wysoką jakość usług.

 TPS2020

11.02.2020 13:33

Pewnie ja na samochodzie mam reklamę swojej firmy i jak pytam się klientów, którzy przychodza skorzystać z usług trenera personalnego w Szczecinie http://trener-personalny-szczecin.pl/ to mówią, ze wiedza o nas z reklamy na samochodzie.

 4321ada

22.03.2020 18:59

Reklama na samochodzie jest bardzo fajnie trafiająca reklamą do innych. Jak najbardziej zwracam uwagę na to, co na samochodach jest naklejone. Im bardziej kolorowa reklama, tym bardziej przyciągająca oko. Proponuję do firmy www.diamond-druk.pl skierować kroki, mają własne studio graficzne i myślę, że zrobią ciekawą reklamę.

# krysiagro

02.12.2021 12:33

Produkcją plandek reklamowych oraz nadrukami na pojazdach zajmuje się firma [url]https://www.maxtom.com.pl[/url] gdzie wykonują doskonale widoczne, czytelne i trwałe reklamy na plandekach. Jeżeli masz swój pomysł graficzny jak powinna wyglądać taka reklama to u nich zrealizujesz go bez problemu.

# krysiagro

02.12.2021 12:35

Podukcją plandek reklamowych oraz nadrukami na pojazdach zajmuje się firma https://www.maxtom.com.pl gdzie wykonują doskonale widoczne, czytelne i trwałe reklamy na plandekach. Jeżeli masz swój pomysł graficzny jak powinna wyglądać taka reklama to u nich zrealizujesz go bez problemu.

# zo%u015Bka43

03.01.2022 13:53

Myślę zrobić reklamę na samochodzie a czy to coś da dla sklepu zobaczymy
sukienki i bluzki do pracy
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA