REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

rejestracja samochodu w urzędzie!!!!!!!

# nowa skoda fabia

04.08.2006 18:44

oczekiwanie na dowód rejestracyjny w urzędzie to DWA TYGODNIE!!!!!!!!
pół biedy jak kupujesz od kogoś, gorzej jak kupujesz nowy, wtedy nici z uciechy z nowego wózka :-)))
czekać dwa tygodnie i się nie dowiadywać - i tak nie ma po co
pytam może ktoś wie, dlaczego tak jest, tłumaczenia w rodzaju "sezon urlopowy" albo "za mało pracowników" nie zadawalają mnie
dla mnie to skandal!
musiałem się wypisać

# siekierka kurpiowska

04.08.2006 21:09

a wystarczyło poczytać:
cytat wiadomo czyj:
"...Dlaczego tak nieudolnie działa okienko z dowodami, prawem jazdy, dokumentami samochodu?
Kiedyś takich kolejek nie było. Moim zdaniem, jest zbyt mało urzędników. I to nie tych bezpośrednio w okienku, ale tych, którzy te dokumenty przygotowują. Nie mam na to wpływu, bo podobnie jak pracownicy delegatur (architektury, geodezji, nieruchomości) są oni zatrudniani przez urząd miasta. Pracownicy Wydziału Obsługi Mieszkańców podlegają dyrektorowi Biura Administracji i Spraw Obywatelskich. W ciągu ostatniego pół roku odeszły dwie osoby - jedną "pożyczył" na dwa miesiące urząd na Bemowie (i do tej pory nie oddał), a druga przeszła na emeryturę. Mam obiecane przywrócenie tych dwóch etatów.
Przypomnę, że na początku mijającej kadencji było polecenie "odchudzenia" administracji w ramach taniego miasta. Jest taniej, ale czas mieszkańców staje się droższy. Wczoraj rozmawiałem na ten temat w p.o. prezydenta K. Marcinkiewiczem. Obiecał rozważyć możliwość zwiększenia liczby etatów w delegaturach, pod warunkiem, że wezmę na siebie odpowiedzialność za te zwiększenie. Zgodziłem się, bo tylko to może poprawić obsługę naszych mieszkańców...."

# skoda

07.08.2006 09:46

teraz to mnie to w ogóle nie obchodzi, dokumenty już złożyłem i czekam i się wku.......am, dwa tygodnie!!!!!! i to jeszcze cymbał za tym kontuarem oznajmił mi to z uśmiechem aż mi się krew zagotowała

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

09.08.2006 15:40

... przeciez on wie, ze tobie zalezy. Widzi to, jak sie slinisz w bezsilnosci... i ma satysfakcje. Dlatego sie umiecha. Laczy prace za grosze z wewnetrzna przyjemnoscia. Maładiec !
Zazdroscisz mu, a ?
Wyhamuj chore emocje, bo ci zylka w mozgu peknie i skonczysz, jak za przeproszeniem gruszka... ha, ha, ha...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break