REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Regały magazynowe

21.06.2016 13:07 #Marcien
Czy ktoś orientuje się, gdzie dostanę mocne regały do magazynu? Widziałem dużo dobrych opinii firmy Transmag, ale wolałbym zasięgnąć jeszcze dodatkowych opinii. Będę wdzięczny za pomoc.
30.06.2016 11:22 #Wojciech349
Korzystałem z usług Transmag i tak, mogę polecić. Jestem zadowolny z ich towaru a w dodatku mają w ofercie przegląd regałów, a to w sumie dość przydatne i istotne (takie przeglądy trzeba robić regularnie).
30.09.2016 21:05 #fedde
Dobre regały metalowe z obciążeniem do 1125kg tutaj dostaniesz : http://www.e-regaly.pl/ . Dobre wykonanie i prosty montaż - możesz śmiało kupować ;)
30.11.2016 10:57 #Qba
Transmag to bardzo dobra firma, współpracuję z nimi już dość długo i jak najbardziej polecam
10.07.2017 10:46 #eelena
Ok ale poza regałami potrzeba w takim magazynie jeszcze dużo więcej różnego rodzaju przedmiotów jak chociażby wózki widłowe.
REKLAMA
10.07.2017 11:05 kasandra
Dokładnie regały to nie wszystko :) Nie wyobrażam sobie sprawnej pracy w magazynie bez wózków widłowych :) Ciekawą ofertę znajdziecie w firmie Regalit http://regalit.pl/. Można wybierać pomiędzy wózkami ręcznymi lub z napędem. Dodatkowo można u nich nabyć dobrej jakości specjalistyczne drabiny czy regały dostosowane do każdego typu magazynu. Śmiało polecam :)
10.09.2017 16:02 Jan Z
Kasandra sprawdź sobie jeszcze firmę CWW Blum - też się zajmują sprzedażą i wynajmem wózków, można naprawdę sporo znaleźć w tym zakresie. Zwłaszcza jeśli chodzi o Toyotę, albo Linde.
11.09.2017 11:26 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
28.06.2018 21:11 #malwian
Warto także pomyśleć o zabezpieczeniu regałów. Korzystam z specjalnych siatek ochronnych z https://fulo.pl . Można zamówić na wymiar i dobrać rozmiar oczek.
02.08.2018 04:20 JacekKindyk
U mnie regał półkowy zabezpieczony jest linkami stalowymi. Co do firmy która produkuje regały to Nedcon jest godne polecenia.
02.08.2018 16:53 #Urrsusser
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
24.08.2018 13:01 renelka
Ja mam zaprojektowaną i wykonaną przestrzeń handlową przez firmę Berkano Expo (http://www.berkano.pl/) Zgłosiłam się do nich z prośbą o zagospodarowanie przestrzeni, ponieważ sama nie posiadam niezbędnej wiedzy nie tylko z zakresu marketingu, ale też z samej kompozycji plastycznej i reklamy tak żeby stworzyć efektywną ekspozycję. Muszę przyznać, że spisali się rewelacyjnie, jestem bardzo zadowolona i mogę ich polecić każdemu.
27.08.2018 17:33 agaxx
Z tych regałów http:// www.e-regaly. pl/ na pewno będziesz zadowolony. To inwestycja na długie lata.
03.09.2018 23:52 naarie
Obszerna ofertę na wyposazenie magazynu posiada firma Nedcon. Możesz liczyć na pomoc od projektu po wykonanie regałów na zamówienie.
30.11.2018 09:58 #Juliusz88
Na stronie https://www.mag-complex.pl/ jest firma u której my robiliśmy zamówienie na antresole magazynowe. Bardzo dobry szybki montaż nie trwało to wieczność a miałem trochę obaw że tego typu system trzeba będzie jednak dość długo instalować.
REKLAMA
25.02.2019 09:36 #adamm
Akurat piwnicę remontowałem, taką trochę większą i stworzyłem sobie mini warsztat z przestrzenią do magazynowania domowych, technicznych dupereli. Korzystałem z pomocy www.mag-complex.pl i bardzo mi pomogli. Niby małe zamówienie w porównaniu do podmiotów z branży logistycznej, ale uczciwie podeszli do sprawy i nawet miałem konsultanta. Sporo mi podpowiedział. Jakbym miał ponownie do kogoś wrócić to oczywiście do nich. Mnóstwo czasu zajęło mi kontaktowanie się w podobnej sprawie, a oni zlecenie przyjęli od ręki właściwie. To też spory plus.
10.04.2019 10:34 #dvvb
Pracuję na hali produkcyjnej, gdzie mamy systemy magazynowe od www.mag-complex.plwww.mag-complex.pl i nawet konkurencja ściągnęła rozwiązania, więc to już jakaś podpowiedź. Korzystaj, bo znam regały magazynowe z pierwszego widzenia, jeżeli można tak powiedzieć.
16.08.2019 15:31 #Franek
jeżeli chcecie profesjonalnego doradztwa oraz szybkiej odpowiedź na zapytanie skontaktujcie się z firmą www.maglo.com.pl oprócz regałów znajdziecie tam też inne niezbędne produkty do magazynu
20.08.2019 22:11 #Franek
Skontaktujcie się z firmą www.maglo.com.pl
29.08.2019 15:40 #Tamek
Witam serdecznie. W podobnych tematach i artykułach najczęściej przewija mi się firma Nedcon Silesia. Jest tu może ktoś kto współpracował z nimi jakoś ostatnio? Miałbym kilka bardziej szczegółowych pytań na prv. Z góry dzięki za pomoc :)
01.04.2020 18:37 #Aneta_23
Z doświadczenia polecić mogę regały magazynowe firmy www.maglo.com.pl ,firma kompleksowo wyposaża magazyny więc znają się na tym najlepiej.
Pozdrawiam
07.04.2020 20:40 #Daper
Ja to regały, wózki magazynowe ręczne jak i całe wyposażenie magazynu zamawiałem z www.fami.com.pl Rzeczy tam mają bardzo solidne.
29.04.2020 14:03 #Systemowy
#Marcien napisał(a) 21.06.2016 13:07

Czy ktoś orientuje się, gdzie dostanę mocne regały do magazynu? Widziałem dużo dobrych opinii firmy Transmag, ale wolałbym zasięgnąć jeszcze dodatkowych opinii. Będę wdzięczny za pomoc.
Polecam regały magazynowe Regalit. Mają szeroką ofertę regałów do magazynu, garażu, warsztatu, w zasadzie znajdziesz tam dowolny regał
21.05.2020 15:05 #JuliaM
Polecam wybór reagłów magazynowych po wczesniejszym audycie. Warto wybrac producenta, który wcześniej odwiedzi hale oraz bedzie wykonywał przeglądy techniczne regałów, które zamówisz.
21.05.2020 21:20 #jerzy44
Ja zamawiałem takie regały w https:// www.regaly. biz/pol_m_Regaly- magazynowe-1730.html. Są naprawdę ok. Mogą służyć przez wiele lat.

117/4430 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA