REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# edi

11.07.2013 11:44

Widziałem wolontariuszy, uwijali się jak mrówki na placu zabaw przy Biedrące. Odnowili wszystkie zabawki, wiaty. Oby więcej takich akcji!

# skejter

11.07.2013 11:50

Wielki szacun dla radnego Korowaja który zakasał rękawy i cały tydzień pracował przy skateparku by go odnowić ramię w ramię ze skejtami. Bardzo sobie tym u mnie zapunktował.

# wyborca

11.07.2013 11:55

#skejter napisał(a) 11.07.2013 11:50
Wielki szacun dla radnego Korowaja który zakasał rękawy i cały tydzień pracował przy skateparku by go odnowić ramię w ramię ze skejtami. Bardzo sobie tym u mnie zapunktował.

To się chwali, tak powinno być!

REKLAMA

# Bogdan

11.07.2013 12:01

Nie wiem jak to się stało ale akcja mnie o minęła, choć baner na ratuszu widziałem. Trochę to przegapiałem bo chętnie bym się do tego dołączył :>

# Sławek

11.07.2013 12:06

Wiem w jakim przedszkolu jest ten płot - co go skrobia. Dobra robotę robią młodzi, tak powinno być a nie głupotami się zajmować i po murach mazać!

# Malwina

11.07.2013 12:27

Misiek jesteś na zdjęciu!!!!!!!!!!!!! Ale lans!!!!!!!!!

REKLAMA

# zaskoczony

11.07.2013 12:53

Świetna akcja - moja córka świetnie się bawiła w parku henrykowskim, biorąc udział w zabawach zorganizowanych przez wolontariuszy. Brawo dla p. Korowaja

# Jorki

12.07.2013 10:34

#zaskoczony napisał(a) 11.07.2013 12:53
Świetna akcja - moja córka świetnie się bawiła w parku henrykowskim, biorąc udział w zabawach zorganizowanych przez wolontariuszy. Brawo dla p. Korowaja

Moje dzieci też brały w tym udział. Przyłączam się też do podziękowań. Oby więcej takich projektów.

# sąsiad

13.07.2013 23:35

Życzę pozostałym radnym takiego podejścia do ludzi, które prezentuje Pana Marcin Korowaj i takiego zaangażowania na rzecz dzielnicy, a żyło by się nam tu lepiej...

REKLAMA

# Koza

16.07.2013 08:15

Rewelacyjny projekt, gratuluje pomysłodawcom inicjatywy!

# Ktosiak

16.09.2013 12:48

A kto teraz poprawi niedoróbki po "akcji"? Niepodomalowywane poręcze, czy nieposkręcane jak trzeba siatki w ogrodzeniach, które znów się rozłażą? Czy ktoś kontrolował jakość tych prac, czy chodziło o pofocenie się na tle kubełków z farbą?

 antyurzędnik

16.09.2013 16:48

A jak tam mieszkania dla jerzyków panie Korowaj?
Ile pieniędzy podatników poszło w ogon ...sroki, bo jerzyków tam nie uświadczy.
Najważniejsze, że twórcy projektu wzięli kasę....

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy