REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Chris

01.04.2020 15:21

To jest akturat przegięcie bo rząd nie wydał zarządzenia zamknięcia lasów - nie zostały wymienione. Bunt, bo gdzie mam wyjść na chwilę ?

# Marketa

01.04.2020 16:59

Witam, jestem Marketa Pechackova, prawowity i godny zaufania pożyczkodawca.
Oferuję pożyczki na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach
oprocentowanie 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych i studenckich,
kredyty samochodowe i rachunki. Jeśli potrzebujesz pożyczki,
skontaktuj się ze mną teraz: marketapechackova90@gmail.commarketapechackova90@gmail.com

# Rafał

01.04.2020 21:01

#Chris napisał(a) 01.04.2020 15:21
To jest akturat przegięcie bo rząd nie wydał zarządzenia zamknięcia lasów - nie zostały wymienione. Bunt, bo gdzie mam wyjść na chwilę ?

Zażalenia należy składać do tych, co się gromadzili w lasach za nic mając obostrzenia. Każdy wychodził na chwilę, młodzież sobie robiła pikniki, z resztą dorośli nie lepsi. Ja się nie dziwię, nie buntuję i w pełni popieram decyzję władz miasta.

REKLAMA

# Chris

01.04.2020 22:19

Wyklęty powstań ludu... :) wezmę rower i pojadę ciekawe czy mnie straż wiejska złapie?. Bez szans.

# qvertz

02.04.2020 11:20

Pozostaje własny rower, którego należy strzec i doceniać, bo skoro Veturilo zamknęli, to jest to jedyny porządny środek transportu osobistego. A jak to wygląda w praktyce? W Parku Szymańskiego na Woli 1 kwietnia żandarm i policjant spacerują i przeganiają ludzi, którzy chyba czekają, aż funkcjonariusze zejdą ze służby. Policyjny głośnik w radiowozie napomina i straszy karami. A ludzie spacerują wokół parku. W sumie to niewiele zmienia. Paradoksalnie, bezpieczniej i czyściej jest właśnie w szerszej przestrzeni, wśród zieleni, gdzie prawdopodobieństwo zetknięcia się z koronawirusem jest znikome. Przy zachowaniu jednak oczywistych zasad bezpieczeństwa i niestykania się z innymi ludźmi. Lepiej jednak ograniczyć poruszanie się do minimum, by nie dawać złego przykładu innym ludziom. Wiadomo, że bezpieczniej jest na otwartej przestrzeni niż w sklepie, autobusie, kościele czy w budynku. Ale trzeba poczekać, aż krzywa zachorowań spadnie do minimum, co pewnie nastąpi za około półtora miesiąca. Wtedy otworzą parki.

# Stefanka Pavel

13.05.2020 00:00

Jestem wierzycielem prywatnym: pujckyuver101@gmail.com
Oferuję pożyczki od 50 tysięcy do 25 milionów. Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, skontaktuj się ze mną przez e-mail: pujckyuver101@gmail.com

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA